2020-01-18   07:29:23
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Julklappsplasket Ljungby 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

18_S
Gren 18, 100m Medley Pojkar A-E 
 
Sponsor: JOTUN 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
208  Pettersson Simon  1995  LJUNGBY SS  AB5395  25 m  1:05.56   
48  Nagy Gergö  1995  LJUNGBY SS  AZ6995  25 m  1:05.82   
39  Kurilenko David  1999  LJUNGBY SS  AT4599  25 m  1:14.81   
261  Stensson Erik  2002  VÄRNAMO SS  AC2902  25 m  1:15.22   
Al-Sudany Oscar  1997  LJUNGBY SS  AU3997  25 m  1:16.22   
149  Danielsson Jesper  2000  JÖNKÖPING  AP2500  25 m  1:16.36   
227  Johansson Robin  2000  SK STIMMET  AC7100  25 m  1:18.48   
145  Bjärterot Erik  1998  JÖNKÖPING  AD9598  25 m  1:18.87   
257  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  25 m  1:20.19   
10  333  Halldin Erik  1998  VÄXJÖ SS  AG5198  25 m  1:20.61   
11  119  Svensson Lucas  1996  GNOSJÖ SS  AT1396  25 m  1:21.30   
12  222  Soldewall Mauritz  2000  MARKARYD  AP5300  25 m  1:22.29   
13  284  Björn Bertil  2001  VÄXJÖ SS  AI0301  25 m  1:23.35   
14  61  Salomonsson Erik  1998  LJUNGBY SS  AF7798  25 m  1:23.43   
15  193  Vilhelmsson Marcus  2000  JÖNKÖPING  AC2500  25 m  1:23.73   
16  217  Gustafsson Malte  1999  MARKARYD  AJ6999  25 m  1:23.92   
17  314  Gustafsson Hans  2000  ÄLMHULT  AS5900  25 m  1:25.97   
18  114  Luong Oscar  1999  GNOSJÖ SS  AH5999  25 m  1:26.87   
19  248  Drca Mihajlo  2001  VÄRNAMO SS  AI7901  25 m  1:27.70   
20  126  Johansson Herman  2000  HULTSFRED  AC7300  25 m  1:27.98   
21  133  Agestav Daniel  2002  JÖNKÖPING  AB7102  25 m  1:28.99   
22  176  Petkoczi Patrik  2002  JÖNKÖPING  AG3702  25 m  1:30.36   
23  325  Wiloboken Johan  1999  ÄLMHULT  AM1799  25 m  1:30.86   
24  173  Mozdzynski Karol  2001  JÖNKÖPING  AF4101  25 m  1:30.94   
25  115  Mihalic Martin  1999  GNOSJÖ SS  AQ6599  25 m  1:31.05   
26  182  Sanders Job  2003  JÖNKÖPING  AF2703  25 m  1:31.06   
27  320  Nilsson Johan  2001  ÄLMHULT  AC4501  25 m  1:31.88   
28  263  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  25 m  1:32.59   
29  212  Axelsson Otto  2003  MARKARYD  AC3503  25 m  1:32.89   
30  282  Backman Attila  2003  VÄXJÖ SS  AD1103  25 m  1:33.00   
31  175  Nukovic Eldin  2002  JÖNKÖPING  AE5102  25 m  1:33.26   
32  301  Seiborg Victor  2000  VÄXJÖ SS  AV1100  25 m  1:34.06   
33  102  Lundström Philip  1999  GISLAVED  AG6599  25 m  1:35.41   
34  152  Ekström William  2002  JÖNKÖPING  AC5902  25 m  1:35.69   
35  22  Boros Benjamin  2000  LJUNGBY SS  AM3300  25 m  1:35.92   
36  215  Fransson David  1997  MARKARYD  AB8197  25 m  1:36.79   
37  84  Svensson Aron  2001  ALVESTA SS  AK2901  25 m  1:38.05   
38  38  Kluska Wojciech  2000  LJUNGBY SS  AS2700  25 m  1:39.01   
39  21  Borling Pontus  2002  LJUNGBY SS  AC1702  25 m  1:39.84   
40  238  Löfsved Erik  2002  HVETLANDA  AH3502  25 m  1:40.75   
41  157  Hegmegi Anton  2005  JÖNKÖPING  AA2105  25 m  1:43.88   
42  285  Björn Gösta  2003  VÄXJÖ SS  AL1303  25 m  1:47.30   
43  69  Wik Filip  2002  LJUNGBY SS  AO0702  25 m  1:48.07   
44  303  Svensson Otto  2002  VÄXJÖ SS  AN4702  25 m  1:48.25   
45  123  Axelsson William  2002  HULTSFRED  AQ5302  25 m  1:49.19   
46  134  Andersson Sandwall Phille  2003  JÖNKÖPING  AG0303  25 m  1:49.46   
47  302  Strand Anton  2003  VÄXJÖ SS  AH8903  25 m  1:49.76   
48  295  Hjelmberg Anton  2001  VÄXJÖ SS  AR1701  25 m  1:51.73   
49  59  Sagadin Aidan  2006  LJUNGBY SS  AA5106  25 m  1:55.52   
50  221  Soldewall Bartillius  2003  MARKARYD  AF9103  25 m  1:59.26   
51  25  Ebbesen Erik  2001  LJUNGBY SS  AK6901  25 m     
52  35  Kenneryd Elias  1999  LJUNGBY SS  AO6999  25 m     
53  78  Drincic Kenan  2003  ALVESTA SS  AD2504  25 m     
54  135  Appelberg Jesper  2003  JÖNKÖPING  AK1103  25 m     
55  139  Asalya Hassan  2000  JÖNKÖPING  AX5300  25 m     
56  142  Bergqvist David  2005  JÖNKÖPING  AA7505  25 m     
57  143  Bergwall Ricky  2002  JÖNKÖPING  AN9102  25 m     
58  162  Istiphan Sebastian  2001  JÖNKÖPING  AP5301  25 m     
59  183  Soleman Sinthujen  2002  JÖNKÖPING  AP4102  25 m     
60  187  Ström Alexander  2002  JÖNKÖPING  AN0302  25 m     
61  259  Ringblom Hugo  2004  VÄRNAMO SS  AB2104  25 m     
62  279  Arneving Emil  2003  VÄXJÖ SS  AL7303  25 m     
63  293  Gadajev Bilal  2001  VÄXJÖ SS  AV0901  25 m     
64  294  Gadajev Mats  2002  VÄXJÖ SS  AS3302  25 m     
65  297  Jacobsson Victor  1999  VÄXJÖ SS  AV0999  25 m     
66  324  Wiloboken Erik  2002  ÄLMHULT  AC9302  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  06 december 2013 
Licensierad till: Ljungby Simsällskap  Utskriftstid  22:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner