Program for Tureberg knatte cup 2013
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 15, 100 m frisim pojkar B |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 22 | Kgstrm David | 2002 | SKK | AC9702 | 50 m | 1:08.46 | |
2 | 40 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 25 m | 1:10.09 | |
3 | 38 | Thrn Linus | 2002 | SKK | AN6102 | 25 m | 1:14.05 | |
4 | 146 | Lern William | 2002 | VSBY SS | AF4102 | 25 m | 1:17.18 | |
5 | 149 | Rengart Noah | 2002 | VSBY SS | AD1302 | 25 m | 1:17.29 | |
6 | 144 | Bschen Isac | 2002 | VSBY SS | AF3102 | 25 m | 1:17.32 | |
7 | 214 | Sun John | 2002 | TUREBERG | AD4302 | 25 m | 1:17.68 | |
8 | 119 | Nilsson Herman | 2002 | SPRVGEN | AH7702 | 25 m | 1:19.39 | |
9 | 212 | Stille Michael | 2002 | TUREBERG | AD7902 | 25 m | 1:19.60 | |
10 | 130 | Walln Andreas | 2002 | SPRVGEN | AP9302 | 25 m | 1:20.18 | |
11 | 148 | Parsa Arian | 2002 | VSBY SS | AD3302 | 25 m | 1:20.27 | |
12 | 3 | Reuterskild Douglas | 2002 | DANDERYD | AM1302 | 25 m | 1:20.66 | |
13 | 4 | Arvidsson Oskar | 2002 | DANDERYD | AN5902 | 25 m | 1:20.82 | |
14 | 34 | Selander Tor | 2002 | SKK | AH4902 | 25 m | 1:22.05 | |
15 | 120 | OMalley Aaron | 2002 | SPRVGEN | AI3902 | 25 m | 1:22.55 | |
16 | 142 | Ahlstrm Ludvig | 2002 | VSBY SS | AK8302 | 25 m | 1:22.74 | |
17 | 110 | Jansson Ludvig | 2002 | SPRVGEN | AI0902 | 25 m | 1:22.84 | |
18 | 225 | Malmquist Eric | 2003 | SK STRNGN | AC1703 | 25 m | 1:23.60 | |
19 | 73 | Allberg Johan | 2002 | SKURU IK | AH7502 | 25 m | 1:24.06 | |
20 | 123 | Styrman Arvid | 2002 | SPRVGEN | AQ2502 | 25 m | 1:24.19 | |
21 | 96 | Bernhardsson William | 2002 | SPRVGEN | AI4702 | 25 m | 1:24.96 | |
22 | 106 | Henrikssen Gustav | 2002 | SPRVGEN | AM1702 | 25 m | 1:26.83 | |
23 | 31 | Reithner Otto | 2003 | SKK | AE4303 | 25 m | 1:27.25 | |
24 | 33 | Ryott Julian | 2003 | SKK | AG5903 | 25 m | 1:27.94 | |
25 | 128 | Trk Matyas | 2002 | SPRVGEN | AQ3502 | 25 m | 1:28.29 | |
26 | 72 | Skyving Rasmus | 2003 | NORRTLJE | AB2703 | 25 m | 1:28.32 | |
27 | 2 | Wickstrm Linus | 2003 | DANDERYD | AK8303 | 25 m | 1:29.09 | |
28 | 15 | Gadler Sebastian | 2002 | SKK | AO4302 | 25 m | 1:30.29 | |
29 | 132 | Wikman Mrten | 2002 | SPRVGEN | AL0902 | 25 m | 1:33.06 | |
30 | 77 | Flykt-Rosn Axel | 2002 | SKURU IK | AQ5102 | 25 m | 1:33.31 | |
31 | 86 | kerblom Lukas | 2002 | SKURU IK | AO2302 | 25 m | 1:35.70 | |
32 | 165 | Rasmuson Jakob | 2003 | SK NEPTUN | 25 m | 1:39.28 | ||
33 | 166 | Granado Persson Philip | 2002 | SK NEPTUN | AP1702 | 25 m | 1:40.56 | |
34 | 215 | Svanfeldt Leo | 2002 | TUREBERG | AG7102 | 25 m | 1:51.45 | |
35 | 185 | Holfve Ludvig | 2003 | TUREBERG | AG5503 | 25 m | ||
36 | 222 | Wijk Nils | 2003 | TUREBERG | AO7703 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 04 december 2013 |
Licensierad till: Turebergs Simklubb | Utskriftstid | 12:11 |