Program för Tureberg knatte cup 2013
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 5
|
Tävling |
Tureberg knatte cup 2013 |
|
Utskriftsdatum |
07 december 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Sollentuna |
|
Utskriftstid |
09:45 |
|
|
Arrangör |
Turebergs simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 december 2013 |
|
|
|
|
Gren 5, 100 m bröstsim pojkar A |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
61 |
3 |
Marcus Lundmark |
2000 |
AO0700 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
52 |
4 |
Lucas Berglund |
2000 |
AT2500 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
2:05.17 |
202 |
5 |
Lucas Lindblom |
2000 |
AR2500 |
TUREBERG |
|
25m |
2:09.84 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
2 |
David Wahlin |
2001 |
AQ4501 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
1:58.65 |
103 |
3 |
Martin Hallbäck |
2001 |
AP8101 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:54.02 |
157 |
4 |
Jonathan Sköldmark |
2000 |
AW0500 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:51.00 |
70 |
5 |
Alexander Wigander |
2000 |
AV5300 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:53.21 |
112 |
6 |
Viktor Klingeryd Jalamo |
2000 |
AT4500 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:55.00 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
159 |
1 |
Ludvig Rasmuson |
2001 |
AT1901 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:50.00 |
129 |
2 |
Gustav Wahlberg |
2000 |
AR3100 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:44.90 |
108 |
3 |
Alexander Hurkmans |
2000 |
AV2300 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:42.11 |
208 |
4 |
Isak Nordin |
2001 |
AK3501 |
TUREBERG |
|
25m |
1:41.57 |
21 |
5 |
Elias Kamstedt |
2001 |
|
SKK |
|
25m |
1:41.72 |
97 |
6 |
Samuel Brodin |
2000 |
AO3900 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:42.13 |
102 |
7 |
Gustav Gaunitz |
2001 |
AE3701 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:47.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
126 |
1 |
Gustav Surting |
2000 |
AU9500 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:41.51 |
19 |
2 |
Fredrik Jacobsson |
2001 |
AK8701 |
SKK |
|
25m |
1:38.93 |
93 |
3 |
Alexander Berglund |
2000 |
AO4900 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:36.73 |
171 |
4 |
Fredrik Annergren |
2001 |
AC8301 |
TUREBERG |
|
25m |
1:22.39 |
28 |
5 |
Filip Nordgren |
2000 |
AQ9500 |
SKK |
|
25m |
1:35.10 |
118 |
6 |
Jonas Malmring |
2001 |
AO1701 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:36.94 |
158 |
7 |
Melvin Elison |
2001 |
|
SK NEPTUN |
|
25m |
1:40.00 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 |
Utskriftsdatum |
07 december 2013 |
Licensierad till: IC Control |
Utskriftstid |
09:45 |
|