Program för Tureberg knatte cup 2013
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 20, 50 m ryggsim flickor A |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 216 | Swerlander Elin | 2001 | TUREBERG | AE7801 | 25 m | 35.19 | |
2 | 82 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 35.50 | |
3 | 87 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | 35.76 | |
4 | 76 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 36.57 | |
5 | 223 | Wijk Tyra | 2001 | TUREBERG | AY5201 | 25 m | 38.69 | |
6 | 29 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 50 m | 38.93 | |
7 | 35 | Sjödell Klara | 2000 | SKK | BE9800 | 25 m | 39.72 | |
8 | 80 | Hjelmborn Ottilia | 2001 | SKURU IK | BE3801 | 25 m | 39.84 | |
9 | 196 | Kellokoski Sharon | 2001 | TUREBERG | AV0601 | 25 m | 41.14 | |
10 | 26 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 25 m | 41.15 | |
11 | 46 | Dellmark Sophie | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AO8801 | 25 m | 42.10 | |
12 | 183 | Hammoud Linn | 2001 | TUREBERG | AD0801 | 25 m | 42.31 | |
13 | 83 | Reichhuber Emma | 2000 | SKURU IK | AL6800 | 25 m | 42.59 | |
14 | 127 | Törnblom Louise | 2000 | SPÅRVÄGEN | BM3800 | 25 m | 43.13 | |
15 | 20 | Julin Emelie | 2001 | SKK | AV8801 | 25 m | 44.93 | |
16 | 88 | Öberg Erica | 2001 | SKURU IK | AL7801 | 25 m | 45.18 | |
17 | 207 | Nilsson Sara | 2001 | TUREBERG | AD9601 | 25 m | 45.54 | |
18 | 18 | Puolakka Saimi Inkeri | 2001 | SKK | BJ0401 | 25 m | 46.47 | |
19 | 115 | Lindström Michaela | 2000 | SPÅRVÄGEN | BM1800 | 25 m | 47.30 | |
20 | 11 | Becker Fenya | 2000 | SKK | BD3200 | 25 m | 47.39 | |
21 | 43 | Öqvist Linda | 2001 | SKK | BI8601 | 25 m | 47.69 | |
22 | 89 | Österberg Sofia | 2001 | SKURU IK | AY6201 | 25 m | 48.08 | |
23 | 248 | Kop Yurdagul | 2000 | KANAANS SS | BI5800 | 25 m | 48.46 | |
24 | 32 | Roloff Amanda | 2001 | SKK | AW1201 | 25 m | 48.47 | |
25 | 174 | Borg Alice | 2001 | TUREBERG | BK7201 | 25 m | 50.70 | |
26 | 181 | Göransson Alice | 2001 | TUREBERG | AU1801 | 25 m | 51.64 | |
27 | 217 | Uzum Melissa | 2001 | TUREBERG | AU5801 | 25 m | 52.39 | |
28 | 12 | Becker Noss | 2001 | SKK | AW4201 | 25 m | ||
29 | 37 | Thomée Agnes | 2000 | SKK | BF1200 | 25 m | ||
30 | 48 | Galic Katarina | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | BR7601 | 25 m | ||
31 | 67 | Sköld Leona | 2001 | GUSTAVSBER | BO4801 | 25 m | ||
32 | 250 | Dolk Helle | 2000 | KANAANS SS | 25 m | |||
33 | 251 | Welander Moa | 2000 | KANAANS SS | 25 m | |||
34 | 252 | Sjöberg Klara | 2000 | KANAANS SS | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 04 december 2013 |
Licensierad till: Turebergs Simklubb | Utskriftstid | 12:11 |