2020-06-03   06:03:28
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Palles Minne/TYR Cup 2014

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 4/1 Klockan 14.00 (Insim kl. 12.30)

1_S
Gren 1, 100m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
121  Bergkvist Emma  2000  SK STRÄNGN  AA5600  25 m  1:07.34   
74  Junevik Sara  2000  LEKSAND  AL3400  25 m  1:12.36   
124  Hyllbrant Amanda  1999  SK STRÄNGN  AY6899  25 m  1:12.39   
35  Lundin-Bornström Amanda  1998  FAGERSTA  AB8698  25 m  1:13.42   
78  Sehlin Linnea  1999  SOLLEFTEÅ  AB8499  25 m  1:14.27   
21  Wallbäcks Julia  1997  BOLLNÄS SS  AX7897  25 m  1:15.12   
Linngård Kristin  1994  BOLLNÄS SS  BF2894  25 m  1:15.48   
34  Karlsson Therese  1997  FAGERSTA  AF9497  25 m  1:15.67   
56  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  1:18.38   
10  84  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  1:20.43   
11  123  Fors Amanda  1998  SK STRÄNGN  AY2698  25 m  1:20.85   
12  Amundsson Sara  2000  BOLLNÄS SS  AZ9200  25 m  1:25.22   
13  Klang Alva  2000  BOLLNÄS SS  AS5800  25 m  1:25.27   
14  116  Häggblad Ylwali  2000  ÅKERSBERGA  AB2600  25 m  1:30.56   
15  23  Åkerman Nelli  2000  BOLLNÄS SS  AT6200  25 m  1:31.63   
16  93  Nilsson Cecelina  2000  SÖDERHAMN  AZ7200  25 m  1:33.53   
17  83  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  1:33.89   
18  106  Åkerlund Elin  2000  TIMRÅ SK  AG3200  25 m  1:35.92   
19  90  Jansson-Söderman Emma  2001  SÖDERHAMN  BH6401  25 m  1:36.67   
20  91  Jernberg Lovis  2002  SÖDERHAMN  BC7402  25 m  1:37.22   
21  42  Moberg Hanna  2001  GIMO SS  AH1201  25 m  1:39.19   
22  88  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  1:39.19   
23  111  Strömbeck Erika  2002  WISBY SS  AD4602  25 m  1:40.23   
24  44  Olsson Josephine  2001  GIMO SS  AP1601  25 m  1:42.30   
25  58  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  1:48.13   
26  39  Hong Felicia  2003  GIMO SS  AA8603  25 m  1:55.85   
27  70  Strömbom Tyra  2004  HUDIKSVALL  AM3804  50 m  2:03.70   
28  66  Jonasson Amanda  2004  HUDIKSVALL  AM5604  50 m  2:14.22   
29  25  Östlund Lovisa  1999  BOLLNÄS SS  BP5499  25 m     
30  36  Berg Elina  2002  GIMO SS  BG6402  25 m     
31  38  Holm Cecilia  2001  GIMO SS  AK3801  25 m     
32  54  Lundén Ida  2002  GÄVLE SS  AW0602  25 m     
33  73  Jones Olivia  2002  LEKSAND  AV1202  25 m     
34  103  Olavi Tindra  2003  TIMRÅ SK  AH6403  25 m     
35  132  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  BA8803  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  21 december 2013 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  12:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner