2020-04-10   15:31:54
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Palles Minne/TYR Cup 2014

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 4/1 Klockan 14.00 (Insim kl. 12.30)

11_S
Gren 11, 100m Medley Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
22  Åhlström Matilda  1991  BOLLNÄS SS  BV9891  25 m  1:08.27   
19  Sveronius Jennie  1994  BOLLNÄS SS  BG0694  25 m  1:12.28   
122  Eriksson Lisa  1998  SK STRÄNGN  AN3898  25 m  1:13.08   
74  Junevik Sara  2000  LEKSAND  AL3400  25 m  1:14.17   
35  Lundin-Bornström Amanda  1998  FAGERSTA  AB8698  25 m  1:16.08   
Forsberg Frida  1998  BOLLNÄS SS  AS6898  25 m  1:16.53   
34  Karlsson Therese  1997  FAGERSTA  AF9497  25 m  1:16.75   
81  Öberg Victoria  1999  SOLLEFTEÅ  AY0899  25 m  1:17.59   
127  Nyström Adina  1999  SK STRÄNGN  BD3699  25 m  1:18.20   
10  84  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  1:19.04   
11  78  Sehlin Linnea  1999  SOLLEFTEÅ  AB8499  25 m  1:19.11   
12  56  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  1:19.65   
13  21  Wallbäcks Julia  1997  BOLLNÄS SS  AX7897  25 m  1:19.76   
14  123  Fors Amanda  1998  SK STRÄNGN  AY2698  25 m  1:20.90   
15  79  Westerlund Agnes  1998  SOLLEFTEÅ  AK0698  25 m  1:21.63   
16  Linngård Kristin  1994  BOLLNÄS SS  BF2894  25 m  1:22.06   
17  48  Barresäter Tova  2000  GÄVLE SS  AM6800  25 m  1:22.26   
18  Amundsson Sara  2000  BOLLNÄS SS  AZ9200  25 m  1:22.79   
19  119  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  1:23.72   
20  Klang Alva  2000  BOLLNÄS SS  AS5800  25 m  1:24.18   
21  23  Åkerman Nelli  2000  BOLLNÄS SS  AT6200  25 m  1:26.33   
22  76  Karlsson Karolin  1999  LEKSAND  BL3499  25 m  1:26.79   
23  116  Häggblad Ylwali  2000  ÅKERSBERGA  AB2600  25 m  1:28.09   
24  93  Nilsson Cecelina  2000  SÖDERHAMN  AZ7200  25 m  1:32.82   
25  50  Hedberg Wilma  2002  GÄVLE SS  AM8802  25 m  1:33.26   
26  58  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  1:33.86   
27  83  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  1:34.84   
28  88  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  1:36.50   
29  90  Jansson-Söderman Emma  2001  SÖDERHAMN  BH6401  25 m  1:36.74   
30  44  Olsson Josephine  2001  GIMO SS  AP1601  25 m  1:37.07   
31  42  Moberg Hanna  2001  GIMO SS  AH1201  25 m  1:38.53   
32  91  Jernberg Lovis  2002  SÖDERHAMN  BC7402  25 m  1:38.63   
33  54  Lundén Ida  2002  GÄVLE SS  AW0602  25 m  1:39.24   
34  39  Hong Felicia  2003  GIMO SS  AA8603  25 m  1:39.68   
35  25  Östlund Lovisa  1999  BOLLNÄS SS  BP5499  25 m  1:40.11   
36  12  Pesu Monica  1996  BOLLNÄS SS  BI4496  25 m  1:41.21   
37  65  Genberg Alva  2002  HUDIKSVALL  AN4602  25 m  1:41.87   
38  72  Jones Julia  2000  LEKSAND  BE0400  25 m  1:42.99   
39  82  Backfält Ellinor  2000  SÖDERHAMN  BK1400  25 m  1:43.87   
40  24  Öberg Lovisa  2002  BOLLNÄS SS  AS5602  25 m  1:44.07   
41  70  Strömbom Tyra  2004  HUDIKSVALL  AM3804  25 m  1:45.96   
42  111  Strömbeck Erika  2002  WISBY SS  AD4602  25 m  1:46.61   
43  104  Schön Tinnerholm Moa  2001  TIMRÅ SK  BI3201  25 m  1:50.76   
44  66  Jonasson Amanda  2004  HUDIKSVALL  AM5604  25 m  1:54.48   
45  26  Östlund Tove  2002  BOLLNÄS SS  AS6602  25 m  2:22.82   
46  Dagarsson Caroline  1997  BOLLNÄS SS  BS1697  25 m     
47  64  Demir Nellie  2004  HUDIKSVALL  AM1604  25 m     
48  73  Jones Olivia  2002  LEKSAND  AV1202  25 m     
49  85  Burman Wilma  2003  SÖDERHAMN  BB6603  25 m     
50  89  Glämsta Moa  2002  SÖDERHAMN  BJ1202  25 m     
51  105  Westberg Nanna  2002  TIMRÅ SK  AK3202  25 m     
52  106  Åkerlund Elin  2000  TIMRÅ SK  AG3200  25 m     
53  125  Hyllbrant Emma  2003  SK STRÄNGN  AN7203  25 m     
54  132  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  BA8803  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  21 december 2013 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  12:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner