2020-04-02   19:06:35
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Palles Minne/TYR Cup 2014

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 4/1 Klockan 14.00 (Insim kl. 12.30)

5_S
Gren 5, 50m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
19  Sveronius Jennie  1994  BOLLNÄS SS  BG0694  25 m  34.29   
22  Åhlström Matilda  1991  BOLLNÄS SS  BV9891  25 m  34.69   
81  Öberg Victoria  1999  SOLLEFTEÅ  AY0899  25 m  37.92   
84  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  38.00   
127  Nyström Adina  1999  SK STRÄNGN  BD3699  25 m  38.65   
124  Hyllbrant Amanda  1999  SK STRÄNGN  AY6899  25 m  39.09   
56  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  39.31   
121  Bergkvist Emma  2000  SK STRÄNGN  AA5600  25 m  39.75   
79  Westerlund Agnes  1998  SOLLEFTEÅ  AK0698  25 m  40.24   
10  35  Lundin-Bornström Amanda  1998  FAGERSTA  AB8698  25 m  40.67   
11  21  Wallbäcks Julia  1997  BOLLNÄS SS  AX7897  25 m  41.49   
12  123  Fors Amanda  1998  SK STRÄNGN  AY2698  25 m  42.45   
13  Klang Alva  2000  BOLLNÄS SS  AS5800  50 m  42.49   
14  48  Barresäter Tova  2000  GÄVLE SS  AM6800  25 m  42.83   
15  Amundsson Sara  2000  BOLLNÄS SS  AZ9200  25 m  42.88   
16  Dagarsson Caroline  1997  BOLLNÄS SS  BS1697  25 m  43.19   
17  88  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  43.44   
18  58  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  44.34   
19  23  Åkerman Nelli  2000  BOLLNÄS SS  AT6200  25 m  44.45   
20  44  Olsson Josephine  2001  GIMO SS  AP1601  25 m  45.25   
21  50  Hedberg Wilma  2002  GÄVLE SS  AM8802  25 m  45.61   
22  65  Genberg Alva  2002  HUDIKSVALL  AN4602  25 m  46.10   
23  25  Östlund Lovisa  1999  BOLLNÄS SS  BP5499  25 m  46.22   
24  36  Berg Elina  2002  GIMO SS  BG6402  25 m  47.16   
25  42  Moberg Hanna  2001  GIMO SS  AH1201  25 m  47.53   
26  12  Pesu Monica  1996  BOLLNÄS SS  BI4496  25 m  48.24   
27  54  Lundén Ida  2002  GÄVLE SS  AW0602  25 m  48.34   
28  111  Strömbeck Erika  2002  WISBY SS  AD4602  25 m  50.28   
29  70  Strömbom Tyra  2004  HUDIKSVALL  AM3804  25 m  50.43   
30  104  Schön Tinnerholm Moa  2001  TIMRÅ SK  BI3201  25 m  51.01   
31  103  Olavi Tindra  2003  TIMRÅ SK  AH6403  25 m  51.44   
32  39  Hong Felicia  2003  GIMO SS  AA8603  25 m  51.52   
33  106  Åkerlund Elin  2000  TIMRÅ SK  AG3200  25 m  51.82   
34  120  Andersson Maja  2000  SK STRÄNGN  AH8600  25 m  52.12   
35  38  Holm Cecilia  2001  GIMO SS  AK3801  25 m  53.04   
36  108  Åström Cornelia  2002  TIMRÅ SK  BE5802  25 m  53.97   
37  117  Hermann Ellinor  2003  ÖSTERBY SS  AN9403  25 m  54.28   
38  24  Öberg Lovisa  2002  BOLLNÄS SS  AS5602  25 m  54.36   
39  73  Jones Olivia  2002  LEKSAND  AV1202  25 m  57.09   
40  64  Demir Nellie  2004  HUDIKSVALL  AM1604  25 m  57.63   
41  107  Åkerlund Emma  2003  TIMRÅ SK  AB6403  25 m  59.09   
42  Dahlberg Selma  2000  BOLLNÄS SS  BN2600  25 m  59.29   
43  66  Jonasson Amanda  2004  HUDIKSVALL  AM5604  25 m  59.60   
44  89  Glämsta Moa  2002  SÖDERHAMN  BJ1202  25 m  1:00.52   
45  109  Åström Isabelle  2004  TIMRÅ SK  AJ2404  25 m  1:00.93   
46  132  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  BA8803  25 m  1:02.89   
47  26  Östlund Tove  2002  BOLLNÄS SS  AS6602  25 m  1:03.72   
48  125  Hyllbrant Emma  2003  SK STRÄNGN  AN7203  25 m  1:03.94   
49  13  Rodin Astrid  2002  BOLLNÄS SS  AS4802  25 m  1:09.19   
50  16  Rönn Emilia  2000  BOLLNÄS SS  BN5800  25 m     
51  45  Widén Elina  2003  GIMO SS  BG0203  25 m     
52  86  Eklund Filippa  2004  SÖDERHAMN  AS6204  25 m     
53  95  Persson Tyra  2002  SÖDERHAMN    25 m     
54  102  Carlzén Emelie  2003  TIMRÅ SK  BB1203  25 m     
55  118  söderberg elsa  2002  ÖSTERBY SS  BJ5802  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  21 december 2013 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  12:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner