Program för Barracuda Race 2013
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 33
|
Tävling |
Barracuda Race |
|
Utskriftsdatum |
30 november 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
12:37 |
|
|
Arrangör |
SK S02 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 november 2013 |
|
|
|
|
Gren 33, 50m Fjärilsim Damer B |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
3 |
Nora Berglin |
1998 |
BK5298 |
GÖTEBORG |
|
50m |
46.92 |
16 |
4 |
Emma Tegstam |
1998 |
BF6698 |
ALINGSÅS |
|
25m |
42.54 |
483 |
5 |
Rianne Dreves |
1998 |
BB5298 |
HVETLANDA |
|
25m |
45.17 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
145 |
1 |
Elsa Lind |
1998 |
BD0898 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
41.68 |
143 |
2 |
Malin Jonsson |
1998 |
BB0698 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
39.24 |
520 |
3 |
Agnes Blomquist |
1997 |
AT7697 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
38.28 |
629 |
4 |
Kristin P Lindgård |
1997 |
|
Lambertset |
|
25m |
37.26 |
369 |
5 |
Denise Persson |
1998 |
BK8298 |
S 02 |
|
25m |
38.03 |
606 |
6 |
Jelka Feldhusen |
1998 |
BL8298 |
FALKENBERG |
|
25m |
38.63 |
277 |
7 |
Hanna Wretborn |
1998 |
AW2698 |
MASS |
|
25m |
40.21 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
242 |
1 |
Karolina Alvekrans |
1998 |
AW8298 |
MASS |
|
25m |
37.02 |
60 |
2 |
Carmen Cheng |
1997 |
BG7697 |
GÖTEBORG |
|
25m |
36.68 |
188 |
3 |
Linnéa Ivansson |
1998 |
AV9898 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
35.85 |
512 |
4 |
Wilma Rönnäng |
1998 |
AV4898 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
35.42 |
582 |
5 |
Maja Palmqvist |
1998 |
AC0698 |
UDDEVALLA |
|
25m |
35.65 |
103 |
6 |
Vanessa Phu |
1998 |
BL3498 |
GÖTEBORG |
|
25m |
36.18 |
138 |
7 |
Elin Bjällmark |
1998 |
BL3298 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
36.74 |
230 |
8 |
Frida Ljungberg |
1998 |
AV2498 |
KUNGÄLV |
|
25m |
37.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
35 |
1 |
Matilda Holström |
1998 |
AP9498 |
ELFSBORG |
|
25m |
35.39 |
532 |
2 |
Hanna Marohn |
1998 |
AS7298 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
34.82 |
349 |
3 |
Elsa Johansson |
1998 |
BM1298 |
S 02 |
|
50m |
33.85 |
646 |
4 |
Veronika Storm |
1998 |
9884AK |
GLADSAXE |
|
25m |
33.51 |
86 |
5 |
Matilda Kewenter |
1997 |
AK0897 |
GÖTEBORG |
|
25m |
33.62 |
494 |
6 |
Ebba Melin |
1998 |
BF8498 |
HVETLANDA |
|
25m |
34.21 |
87 |
7 |
Josefine Kjellander |
1997 |
BA2897 |
GÖTEBORG |
|
25m |
35.17 |
425 |
8 |
Amanda Johansson |
1997 |
BJ4497 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
35.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
250 |
1 |
Sophie Eliasson |
1998 |
AN0498 |
MASS |
|
25m |
33.40 |
137 |
2 |
Nilla Atzmannstorfer |
1998 |
AB6498 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
32.99 |
538 |
3 |
Elin Timbäck |
1997 |
AI9897 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
32.71 |
441 |
4 |
Benedicte Balslev |
1997 |
AZ2297 |
VARBERG |
|
50m |
32.27 |
144 |
5 |
Emelia Karlsson |
1997 |
AL2497 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
32.35 |
498 |
6 |
Elin Steindl |
1998 |
AO2898 |
HVETLANDA |
|
25m |
32.84 |
641 |
7 |
Thea Hovmand Larsen |
1997 |
9746AH |
GLADSAXE |
|
25m |
33.14 |
20 |
8 |
Stina Bengtsson |
1998 |
AS5498 |
ALVESTA SS |
|
50m |
33.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
487 |
1 |
Annie Johansson |
1998 |
BL5698 |
HVETLANDA |
|
25m |
32.18 |
517 |
2 |
Fanny Trollstad |
1997 |
AH5497 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
31.92 |
547 |
3 |
Maria Östervall |
1998 |
AD4498 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
31.41 |
186 |
4 |
Gina Hvarfvenius |
1997 |
AY5297 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
31.08 |
246 |
5 |
Klara Carlström |
1997 |
AJ6297 |
MASS |
|
25m |
31.40 |
580 |
6 |
Matilda Larsson |
1998 |
AD1698 |
UDDEVALLA |
|
25m |
31.73 |
402 |
7 |
Hanna Helin-Nilsson |
1997 |
BC2497 |
SK 1970 |
|
25m |
32.18 |
164 |
8 |
Sanna Westerberg |
1998 |
AP9898 |
KARLSKRONA |
|
25m |
32.22 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 |
Utskriftsdatum |
30 november 2013 |
Licensierad till: Simklubben S 02 |
Utskriftstid |
12:37 |
|