Ohjelma Aarhus Open
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 15, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 620 | Larsen Pernille | 1992 | AGF | 9264AG | 50 m | 2:15.74 | |
2 | 179 | Hansen Kristine Olander | 1989 | RINGSTED | 50 m | 2:30.00 | ||
3 | 348 | Klarén Lovisa | 1992 | LANDSKRONA | AK1692 | 50 m | 2:30.14 | |
4 | 618 | Jakobsen Nanna Huus | 1990 | AGF | 9092AD | 50 m | 2:30.46 | |
5 | 355 | Barlo Laura Jacobsen | 1992 | ST ESBJERG | 9224AF | 50 m | 2:30.51 | |
6 | 616 | Holm Katja | 1994 | AGF | 9408AE | 50 m | 2:34.97 | |
7 | 499 | Hegdal Emilie Knutsen | 1996 | Stavang.SC | 50 m | 2:35.81 | ||
8 | 346 | Rigby Lisa | 1994 | LANDSKRONA | AG3294 | 50 m | 2:37.50 | |
9 | 393 | Rasmussen Trine Fredsø | 1989 | LYSENG | 8962AA | 50 m | 2:38.62 | |
10 | 345 | Stoltenborg Sophie | 1993 | LANDSKRONA | AN5493 | 50 m | 2:38.99 | |
11 | 304 | Frese Sabrina | 1989 | HEDDESHEIM | 50 m | 2:39.00 | ||
12 | 496 | Eriksen Karoline | 1992 | Stavang.SC | 50 m | 2:40.94 | ||
13 | 299 | Aasen Maria Gullvåg | 1992 | KristianSA | 50 m | 2:41.98 | ||
14 | 373 | Møller Nicole | 1993 | ST ESBJERG | 9376AD | 50 m | 2:42.20 | |
15 | 360 | Grauballe Mette | 1995 | ST ESBJERG | 9516AH | 50 m | 2:42.99 | |
16 | 173 | Christensen Ulla | 1989 | RINGSTED | 8934AC | 50 m | 2:45.00 | |
17 | 356 | Berthelsen Tukummeq | 1992 | ST ESBJERG | 9236AB | 50 m | 2:47.02 | |
18 | 276 | Esdar Louise K | 1993 | KristianSA | 50 m | 2:47.75 | ||
19 | 171 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | ÅRHUS 1900 | 9254AM | 50 m | 2:47.75 | |
20 | 382 | Jensen Katrine Brinkmann | 1991 | LYSENG | 9194AJ | 50 m | 2:48.58 | |
21 | 621 | Olsen Anja | 1993 | AGF | 9388AE | 50 m | 2:50.00 | |
22 | 347 | Bergvall Erica | 1995 | LANDSKRONA | AP2895 | 50 m | 2:52.61 | |
23 | 383 | Frederiksen Kristina J. | 1995 | LYSENG | 9558AI | 50 m | 2:52.76 | |
24 | 126 | Johansen Diana D. | 1992 | ODDER | 9298AC | 50 m | 2:53.61 | |
25 | 294 | Lundevold Ida Christine | 1991 | KristianSA | 50 m | 2:54.20 | ||
26 | 422 | Ånderå Ingrid | 1993 | Ålgård SK | 50 m | 2:55.22 | ||
27 | 74 | Kragelund Signe | 1994 | HEI | 9462AJ | 50 m | 2:55.26 | |
28 | 569 | Kjeldgaard Trine G. | 1993 | NORD | 9346AO | 50 m | 2:57.31 | |
29 | 657 | Jørgensen Anna Katrine | 1996 | AGF | 9652AF | 50 m | 2:57.75 | |
30 | 548 | Rasmussen Josephine | 1993 | TEMPO | 9302AF | 50 m | 2:58.98 | |
31 | 661 | Meiling Emilie Yung | 1997 | AGF | 9784AB | 50 m | 3:00.37 | |
32 | 368 | Jensen Katrine R. | 1992 | ST ESBJERG | 9276AG | 50 m | 3:01.18 | |
33 | 357 | Christensen Emilie | 1994 | ST ESBJERG | 9462AE | 50 m | 3:03.77 | |
34 | 547 | Rasmussen Amalie | 1996 | TEMPO | 9654AF | 50 m | 3:06.17 | |
35 | 639 | Aamann Line | 1993 | AGF | 50 m | 3:06.53 | ||
36 | 420 | Undheim Silje S. | 1994 | Ålgård SK | 50 m | 3:06.71 | ||
37 | 394 | Dybdahl Charlotte | 1994 | LYSENG | 9486AI | 50 m | 3:07.41 | |
38 | 389 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 50 m | 3:08.51 | |
39 | 349 | Vater Clara | 1997 | LANDSKRONA | AH7497 | 50 m | 3:09.16 | |
40 | 303 | Nagel Vanesa | 1993 | HEDDESHEIM | 50 m | 3:16.37 | ||
41 | 563 | Heide Mathilde | 1993 | NORD | 9378AN | 50 m | 3:17.26 | |
42 | 586 | Brahe Johanne | 1995 | AIA-TRANBJ | 9518AM | 50 m | 3:19.64 | |
43 | 108 | Nielsen Camilla | 1996 | IHF | 9646AP | 50 m | 3:23.98 | |
44 | 106 | Mejlgaard Christina | 1994 | IHF | 9478AN | 50 m | 3:29.11 | |
45 | 660 | Bram Sandra | 1995 | AGF | 9538AT | 50 m | 3:34.18 | |
46 | 649 | Mølhave Benedikte Eg | 1994 | AGF | 9466AA | 50 m | 3:45.00 | |
47 | 562 | Hansen Ida Gjesing | 1996 | NORD | 9628AI | 50 m | 3:47.23 | |
48 | 107 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 50 m | 3:55.53 | |
49 | 669 | Poulsen Anna Charlotte | 1997 | AGF | 9758AH | 50 m | 3:59.44 | |
50 | 161 | Nielsen Nina J | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9666AO | 50 m | ||
51 | 159 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9646AN | 50 m | ||
52 | 156 | Kronborg Katja Grønning | 1996 | ÅRHUS 1900 | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling |