Program for Aarhus Open
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 29, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 616 | Holm Katja | 1994 | AGF | 9408AE | 50 m | 2:27.66 | |
2 | 490 | Bergslid Siren Kristine | 1993 | Stavang.SC | 50 m | 2:32.18 | ||
3 | 178 | Hansen Karoline Olander | 1994 | RINGSTED | 50 m | 2:35.00 | ||
4 | 373 | Møller Nicole | 1993 | ST ESBJERG | 9376AD | 50 m | 2:36.08 | |
5 | 559 | Bak Cecilie | 1992 | NORD | 9268AC | 50 m | 2:36.15 | |
6 | 133 | Naustvik Ingalill Urrang | 1995 | Karmøy SK | 50 m | 2:37.56 | ||
7 | 570 | Koktved Malene | 1991 | NORD | 9194AE | 50 m | 2:38.14 | |
8 | 299 | Aasen Maria Gullvåg | 1992 | KristianSA | 50 m | 2:38.40 | ||
9 | 618 | Jakobsen Nanna Huus | 1990 | AGF | 9092AD | 50 m | 2:38.64 | |
10 | 356 | Berthelsen Tukummeq | 1992 | ST ESBJERG | 9236AB | 50 m | 2:41.04 | |
11 | 424 | Pedersen Kristine M. | 1994 | Farsund SK | 50 m | 2:44.28 | ||
12 | 496 | Eriksen Karoline | 1992 | Stavang.SC | 50 m | 2:45.36 | ||
13 | 645 | Friis Simone | 1991 | AGF | 9156AG | 50 m | 2:47.93 | |
14 | 396 | Jensen Line | 1993 | HOLBÆK | 9358AE | 50 m | 2:47.98 | |
15 | 386 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 50 m | 2:49.05 | |
16 | 171 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | ÅRHUS 1900 | 9254AM | 50 m | 2:50.77 | |
17 | 539 | Lund Christina | 1993 | TEMPO | 9354AI | 50 m | 2:52.76 | |
18 | 647 | Mathissen Solvej | 1994 | AGF | 9452AK | 50 m | 2:55.72 | |
19 | 489 | Bergfjord Maria | 1993 | Stavang.SC | 50 m | 2:58.76 | ||
20 | 374 | Nielsen Louise | 1993 | ST ESBJERG | 9374AJ | 50 m | 2:58.99 | |
21 | 392 | Kristensen Trine | 1995 | LYSENG | 9568AC | 50 m | 3:01.33 | |
22 | 381 | Niklassen Julie | 1995 | LYSENG | 9552AO | 50 m | 3:02.79 | |
23 | 657 | Jørgensen Anna Katrine | 1996 | AGF | 9652AF | 50 m | 3:02.96 | |
24 | 661 | Meiling Emilie Yung | 1997 | AGF | 9784AB | 50 m | 3:05.93 | |
25 | 642 | Buus Cornelia | 1994 | AGF | 9444AL | 50 m | 3:09.12 | |
26 | 303 | Nagel Vanesa | 1993 | HEDDESHEIM | 50 m | 3:11.18 | ||
27 | 383 | Frederiksen Kristina J. | 1995 | LYSENG | 9558AI | 50 m | 3:12.77 | |
28 | 394 | Dybdahl Charlotte | 1994 | LYSENG | 9486AI | 50 m | 3:13.57 | |
29 | 116 | Søgaard Emilie | 1996 | IHF | 9656AG | 50 m | 3:15.26 | |
30 | 104 | Kristensen Trine Dahl | 1996 | IHF | 9686AF | 50 m | 3:16.61 | |
31 | 413 | Petersen Matilde Breth | 1995 | SKOVBAKKEN | 9572AH | 50 m | 3:17.15 | |
32 | 655 | Bundgaard Line | 1994 | AGF | 9442AM | 50 m | 3:19.25 | |
33 | 649 | Mølhave Benedikte Eg | 1994 | AGF | 9466AA | 50 m | 3:21.41 | |
34 | 163 | Pedersen Lærke B | 1996 | ÅRHUS 1900 | 50 m | 3:22.27 | ||
35 | 659 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 50 m | 3:26.65 | |
36 | 660 | Bram Sandra | 1995 | AGF | 9538AT | 50 m | 3:34.00 | |
37 | 656 | Hansen Nikoline | 1995 | AGF | 9592AS | 50 m | 3:34.00 | |
38 | 106 | Mejlgaard Christina | 1994 | IHF | 9478AN | 50 m | 3:37.91 | |
39 | 665 | Bjerg Cecilie | 1996 | AGF | 9634AM | 50 m | 3:45.74 | |
40 | 538 | Laurberg Mai | 1996 | TEMPO | 9632AQ | 50 m | ||
41 | 528 | Blaaberg Christina | 1998 | TEMPO | 9832AL | 50 m | ||
42 | 534 | Jensen Caroline Skovdrup | 1997 | TEMPO | 9722AM | 50 m | ||
43 | 536 | Larsen Simone | 1996 | TEMPO | 9664AT | 50 m | ||
44 | 405 | Iversen Katrine | 1993 | SKOVBAKKEN | 9386AG | 50 m | ||
45 | 159 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9646AN | 50 m | ||
46 | 668 | Jaco Helena Ryel Sandlyng | 1997 | AGF | 9764AO | 50 m | ||
47 | 421 | Vassbø Tonje | 1990 | Ålgård SK | 50 m | |||
48 | 670 | Pedersen Maria | 1995 | AGF | 50 m | 3:30.07 | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling |