2020-02-27   22:10:56
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma OSUUSPANKKI-UINNIT I

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

1_S
Laji 1, 100m Vapaauinti Naiset 
 
Sponsori: SUUR-SAVON OSUUSPANKKI 
SE: Hanna-Maria Seppälä (1984) 52.28 2008-12-11 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
57  Immonen Viivi  1996  VarU  96A171  50 m  1:02.12  1:00.12   
20  Puttonen Inka-Liisa  1995  MiUS  95A469  50 m  1:02.37  1:00.37   
25  Sihvonen Iida  1998  MiUS  98A850  50 m  1:03.02  1:01.02   
29  Upanne Lotta  1998  MiUS  98A195  25 m  1:01.48  1:01.48   
10  Karppinen Suvi  1998  MiUS  98B030  25 m  1:01.93  1:01.93   
Hulkko Ida  1998  MiUS  98B105  25 m  1:03.52  1:03.52   
22  Rautio Ella  2000  MiUS  00A258  25 m  1:06.87  1:06.87   
42  Karhu Laura  1995  SUS  95A378  25 m  1:09.40  1:09.40   
75  Virekoski Elina  1999  VarU  99A957  25 m  1:13.25  1:13.25   
10  21  Pylvänäinen Katri  2000  MiUS  00A985  25 m  1:16.51  1:16.51   
11  76  Väisänen Jessika  2001  VarU  01A996  25 m  1:16.72  1:16.72   
12  88  Jurvanen Elina  2001  MiUS  01A785  25 m  1:17.52  1:17.52   
13  Himanen Kaisa  2003  MiUS  03A163  25 m  1:17.76  1:17.76   
14  55  Hirvonen Miia  1999  VarU  99A953  25 m  1:18.43  1:18.43   
15  54  Eronen Aino  2000  VarU  00A960  25 m  1:19.28  1:19.28   
16  27  Tuunainen Aada  2001  MiUS  01A771  25 m  1:19.37  1:19.37   
17  24  Saarelainen Veera  2002  MiUS  02A471  25 m  1:19.41  1:19.41   
18  71  Nikarmaa Jessika  2000  VarU  00A950  25 m  1:21.42  1:21.42   
19  67  Miettinen Rita  2000  VarU  00A958  50 m  1:24.69  1:22.69   
20  72  Potaseff Emmi  2001  VarU  01B015  25 m  1:23.40  1:23.40   
21  18  Logren Mea  1999  MiUS  99B185  50 m  1:26.10  1:24.10   
22  37  Remes Emma  2002  PieKu  02A624  25 m  1:25.10  1:25.10   
23  74  Salmi Siina  2001  VarU  01A993  25 m  1:26.09  1:26.09   
24  38  Roiha Sonja  2002  PieKu  02A898  25 m  1:26.73  1:26.73   
25  52  Anttila Camilla  1999  VarU  99B134  25 m  1:28.69  1:28.69   
26  34  Kivimäki Maria  2000  PieKu  00B131  25 m  1:32.59  1:32.59   
27  12  Laanterä Laura  2002  MiUS  02A576  25 m  1:32.96  1:32.96   
28  48  Sopanen Tessa  2002  SUS  02A436  25 m  1:33.85  1:33.85   
29  70  Moilanen Erika  2002  VarU  02A821  25 m  1:37.96  1:37.96   
30  69  Mikkonen Vilma  2002  VarU  02A818  25 m  1:38.71  1:38.71   
31  49  Tiainen Inka  2002  SUS  02A778  25 m  1:39.41  1:39.41   
32  39  Vehviläinen Veera  2002  PieKu  02A625  25 m  1:51.66  1:51.66   
33  66  Markkanen Noora  2001  VarU  01B056  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.06  Tulostuspäivämäärä  08 helmikuu 2014 
Lisenssinhaltija: Mikkelin Uimaseura  Tulostusaika  17:31 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner