Ohjelma Risösim
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 7, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
11 år och yngre |
1 | 107 | Sahlin Hanna | 2003 | SUNDSVALL | AS5403 | 25 m | 1:30.72 | |
2 | 214 | Blücher Greta | 2003 | SK ÄGIR | AG1403 | 25 m | 1:32.41 | |
3 | 215 | Boije Sofia | 2003 | SK ÄGIR | BC2803 | 25 m | 1:37.04 | |
4 | 122 | Worander Ebba | 2003 | SUNDSVALL | AS6403 | 25 m | 1:38.28 | |
5 | 241 | Viggeborn Tess | 2003 | SK ÄGIR | BE5203 | 25 m | 1:38.48 | |
6 | 236 | Skylare Berglöf Anna | 2003 | SK ÄGIR | AY2603 | 25 m | 1:39.86 | |
7 | 221 | Jakobsson Filippa | 2003 | SK ÄGIR | AY0603 | 25 m | 1:40.99 | |
8 | 141 | Åkerlund Emma | 2003 | TIMRÅ SK | AB6403 | 25 m | 1:42.68 | |
9 | 152 | Gustafsson Agnes | 2003 | UMEÅ SS | AJ1803 | 50 m | 1:43.08 | |
10 | 138 | Olavi Tindra | 2003 | TIMRÅ SK | AH6403 | 25 m | 1:43.79 | |
11 | 8 | Lind Anja | 2004 | HÄRNÖSAND | AB8804 | 25 m | 1:44.16 | |
12 | 36 | Fahlgren Wilma | 2003 | NJURUNDA | AK8803 | 25 m | 1:47.44 | |
13 | 136 | Carlzén Emelie | 2003 | TIMRÅ SK | BB1203 | 25 m | 1:47.94 | |
14 | 50 | Svedberg Malva | 2003 | NJURUNDA | AH3603 | 25 m | 1:49.48 | |
15 | 42 | Lundblad Lovisa | 2003 | NJURUNDA | AM1203 | 25 m | 1:49.78 | |
16 | 164 | Olofsson Elma | 2003 | UMEÅ SS | BD0803 | 25 m | 1:50.34 | |
17 | 204 | Lehtinen Elina | 2003 | Ö-VIKS ASS | AN7603 | 50 m | 1:50.83 | |
18 | 234 | Rosberg Sanna | 2004 | SK ÄGIR | AR2804 | 25 m | 1:52.37 | |
19 | 178 | Zhirkova Polina | 2004 | UMEÅ SS | AN4204 | 25 m | 1:57.16 | |
20 | 7 | Karlsson Josefin | 2003 | HÄRNÖSAND | BB0803 | 25 m | 1:59.31 | |
21 | 47 | Rolandsen Tyra | 2003 | NJURUNDA | AH6603 | 25 m | 1:59.84 | |
22 | 237 | Skylare Berglöf Beda | 2004 | SK ÄGIR | AK1804 | 25 m | 2:10.64 | |
23 | 3 | Bohman Mette | 2003 | HÄRNÖSAND | BB3803 | 50 m | ||
24 | 4 | Bostedt Maja | 2003 | HÄRNÖSAND | AP6603 | 50 m | ||
25 | 15 | Persson Johanna | 2003 | HÄRNÖSAND | BB4803 | 50 m | ||
26 | 22 | Eriksson Moa | 2004 | KRAMFORS | AE1804 | 50 m | ||
27 | 46 | Persson Saga | 2003 | NJURUNDA | AI1203 | 50 m | ||
28 | 51 | Tjernström Lova | 2004 | NJURUNDA | AC1204 | 50 m | ||
29 | 84 | Lindgren Sofia | 2004 | SUNDSVALL | AA4404 | 50 m | ||
30 | 105 | Rautiainen Nadja | 2004 | SUNDSVALL | AR0204 | 50 m | ||
31 | 121 | Wiborg Tilde | 2003 | SUNDSVALL | AW3603 | 50 m | ||
32 | 143 | Åström Isabelle | 2004 | TIMRÅ SK | AJ2404 | 50 m | ||
33 | 179 | Öberg Elin | 2004 | UMEÅ SS | AP6404 | 50 m |
12 - 13 år |
1 | 104 | Persson Wilma | 2001 | SUNDSVALL | AC0401 | 25 m | 1:10.47 | |
2 | 88 | Mannela Sofia | 2001 | SUNDSVALL | AC9201 | 25 m | 1:16.84 | |
3 | 64 | Öberg Elise | 2002 | SOLLEFTEÅ | AE8402 | 25 m | 1:18.41 | |
4 | 166 | Orre Sandström Tuva | 2001 | UMEÅ SS | AD1601 | 25 m | 1:19.43 | |
5 | 21 | Wikström Tove | 2001 | HÄRNÖSAND | AC0201 | 25 m | 1:21.24 | |
6 | 93 | Muzito Joyce | 2001 | SUNDSVALL | BT4401 | 25 m | 1:24.01 | |
7 | 111 | Strandberg Ellen | 2001 | SUNDSVALL | AC8201 | 25 m | 1:24.20 | |
8 | 115 | Tolf Sofie | 2002 | SUNDSVALL | AN1402 | 25 m | 1:24.24 | |
9 | 13 | Norén-Vosfeldt Cornelia | 2001 | HÄRNÖSAND | AE3401 | 25 m | 1:27.79 | |
10 | 145 | Ahlm Olivia | 2001 | UMEÅ SS | AL7601 | 25 m | 1:28.60 | |
11 | 233 | Poznanska Wiktoria | 2001 | SK ÄGIR | AZ6601 | 25 m | 1:31.83 | |
12 | 117 | Wallner Thyra | 2002 | SUNDSVALL | AK1402 | 25 m | 1:33.47 | |
13 | 85 | Lindkvist Sofia | 2002 | SUNDSVALL | BL2602 | 25 m | 1:34.87 | |
14 | 172 | Svedjeland Isolde | 2002 | UMEÅ SS | AL3202 | 25 m | 1:37.12 | |
15 | 113 | Sundström Melina | 2002 | SUNDSVALL | AP8202 | 25 m | 1:37.23 | |
16 | 78 | Engstedt Alexandra | 2001 | SUNDSVALL | AU5601 | 25 m | 1:37.35 | |
17 | 162 | Luthman Nellie | 2002 | UMEÅ SS | AP7802 | 50 m | 1:37.77 | |
18 | 16 | Persson Sara | 2001 | HÄRNÖSAND | BI9201 | 25 m | 1:38.42 | |
19 | 210 | Strömberg Linn | 2002 | Ö-VIKS ASS | BD9402 | 25 m | 1:39.22 | |
20 | 150 | Evander Saga | 2002 | UMEÅ SS | AO3802 | 25 m | 1:39.23 | |
21 | 6 | Heed Nicolina | 2001 | HÄRNÖSAND | BU1801 | 25 m | 1:42.95 | |
22 | 108 | Sahlin Isabelle | 2001 | SUNDSVALL | BA2201 | 25 m | 1:45.90 | |
23 | 61 | Sandberg Lisa | 2002 | SANDVIK | AE3202 | 50 m | 1:48.99 | |
24 | 192 | Barnoin Ella | 2002 | Ö-VIKS ASS | BD7402 | 25 m | 1:54.35 | |
25 | 199 | Hallén Karin | 2002 | Ö-VIKS ASS | BD6402 | 50 m | 1:55.09 | |
26 | 33 | Clarin Emelie | 2002 | NJURUNDA | BL8802 | 25 m | 2:05.17 | |
27 | 158 | Lidström Linn | 2001 | UMEÅ SS | BR1201 | 25 m | 2:05.34 | |
28 | 139 | Westberg Nanna | 2002 | TIMRÅ SK | AK3202 | 50 m | 2:09.28 | |
29 | 59 | Lundgren Karoline | 2001 | SANDVIK | BL5201 | 50 m | ||
30 | 89 | Marntell Klara | 2001 | SUNDSVALL | AL9801 | 50 m | ||
31 | 99 | Norlin Emma | 2002 | SUNDSVALL | AF9602 | 50 m | ||
32 | 142 | Åström Cornelia | 2002 | TIMRÅ SK | BE5802 | 50 m | ||
33 | 202 | Henriksson Wilma | 2001 | Ö-VIKS ASS | BM9601 | 50 m |
14 - 15 år |
1 | 169 | Sandström Saga | 2000 | UMEÅ SS | AJ8200 | 25 m | 1:08.27 | |
2 | 72 | Bollbring Maja | 1999 | SUNDSVALL | AC5899 | 25 m | 1:09.56 | |
3 | 230 | Persson Wilma | 1999 | SK ÄGIR | BL0899 | 25 m | 1:13.06 | |
4 | 55 | Stenberg Sanna | 1999 | PITEÅ SIM | AZ1299 | 25 m | 1:14.97 | |
5 | 229 | Oscarsson Paula | 1999 | SK ÄGIR | BE0899 | 25 m | 1:17.75 | |
6 | 83 | Lindgren Olivia | 1999 | SUNDSVALL | AL1899 | 25 m | 1:18.80 | |
7 | 44 | Näslund Ellen | 2000 | NJURUNDA | AC4400 | 25 m | 1:20.12 | |
8 | 45 | Olsson Vilma | 1999 | NJURUNDA | BM8299 | 25 m | 1:21.27 | |
9 | 171 | Svedberg Stella | 2000 | UMEÅ SS | BB5400 | 25 m | 1:23.75 | |
10 | 273 | Larsson Kristin | 1999 | KOMETERNA | AL2899 | 25 m | 1:26.47 | |
11 | 194 | Boström Emelia | 2000 | Ö-VIKS ASS | AT9899 | 50 m | 1:27.44 | |
12 | 37 | Forslund Tilde | 2000 | NJURUNDA | BL7400 | 25 m | 1:29.85 | |
13 | 209 | Norberg Anna | 1999 | Ö-VIKS ASS | AY4899 | 50 m | 1:31.16 | |
14 | 140 | Åkerlund Elin | 2000 | TIMRÅ SK | AG3200 | 50 m | 1:39.01 | |
15 | 191 | Arnqvist Amanda | 2000 | Ö-VIKS ASS | BE3200 | 50 m | 1:40.26 | |
16 | 208 | Nilsson Johanna | 1999 | Ö-VIKS ASS | BN4499 | 50 m | 1:47.81 |
16 - 99 år |
1 | 163 | Magnusson Elvira | 1996 | UMEÅ SS | AI9896 | 25 m | 1:12.61 | |
2 | 35 | Eriksson Maria | 1997 | NJURUNDA | BM6297 | 25 m | 1:15.01 | |
3 | 91 | Mattsson Hanna | 1998 | SUNDSVALL | BL2698 | 25 m | 1:18.28 | |
4 | 242 | Åhlen Julia | 1997 | SK ÄGIR | BO6497 | 25 m | 1:20.82 | |
5 | 262 | Nilsson Sara | 1996 | IKSU | AS2696 | 50 m | 1:24.54 | |
6 | 9 | Lindblom Fanny | 1997 | HÄRNÖSAND | AJ5897 | 25 m | 1:25.61 | |
7 | 259 | Karhu Pernilla | 1996 | IKSU | BT8496 | 50 m | 1:29.89 | |
8 | 275 | Söderholm Ylva | 1993 | KOMETERNA | CI0493 | 50 m |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 | Utskriftsdatum | 02 juni 2014 |
Licensierad till: Sollefteå Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 17:37 |