Startliste for Risösim
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 13, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
11 år och yngre |
1 | 214 | Blücher Greta | 2003 | SK ÄGIR | AG1403 | 50 m | 3:12.64 | |
2 | 236 | Skylare Berglöf Anna | 2003 | SK ÄGIR | AY2603 | 25 m | 3:20.43 | |
3 | 221 | Jakobsson Filippa | 2003 | SK ÄGIR | AY0603 | 25 m | 3:36.22 | |
4 | 178 | Zhirkova Polina | 2004 | UMEÅ SS | AN4204 | 25 m | 3:39.40 | |
5 | 152 | Gustafsson Agnes | 2003 | UMEÅ SS | AJ1803 | 50 m | 3:40.32 | |
6 | 3 | Bohman Mette | 2003 | HÄRNÖSAND | BB3803 | 50 m | ||
7 | 15 | Persson Johanna | 2003 | HÄRNÖSAND | BB4803 | 50 m | ||
8 | 36 | Fahlgren Wilma | 2003 | NJURUNDA | AK8803 | 50 m | ||
9 | 42 | Lundblad Lovisa | 2003 | NJURUNDA | AM1203 | 50 m | ||
10 | 47 | Rolandsen Tyra | 2003 | NJURUNDA | AH6603 | 50 m | ||
11 | 50 | Svedberg Malva | 2003 | NJURUNDA | AH3603 | 50 m | ||
12 | 84 | Lindgren Sofia | 2004 | SUNDSVALL | AA4404 | 50 m | ||
13 | 121 | Wiborg Tilde | 2003 | SUNDSVALL | AW3603 | 50 m | ||
14 | 124 | Öberg Emma | 2003 | SUNDSVALL | AH4603 | 50 m | ||
15 | 138 | Olavi Tindra | 2003 | TIMRÅ SK | AH6403 | 50 m | ||
16 | 204 | Lehtinen Elina | 2003 | Ö-VIKS ASS | AN7603 | 50 m | ||
17 | 241 | Viggeborn Tess | 2003 | SK ÄGIR | BE5203 | 50 m |
12 - 13 år |
1 | 104 | Persson Wilma | 2001 | SUNDSVALL | AC0401 | 50 m | 2:22.84 | |
2 | 92 | Muzito Gloria | 2002 | SUNDSVALL | BO6202 | 25 m | 2:27.18 | |
3 | 166 | Orre Sandström Tuva | 2001 | UMEÅ SS | AD1601 | 25 m | 2:32.15 | |
4 | 115 | Tolf Sofie | 2002 | SUNDSVALL | AN1402 | 50 m | 2:33.99 | |
5 | 170 | Sandström Tuva | 2001 | UMEÅ SS | AF1601 | 25 m | 2:34.67 | |
6 | 17 | Pettersson Ella | 2001 | HÄRNÖSAND | AF8201 | 25 m | 2:39.78 | |
7 | 111 | Strandberg Ellen | 2001 | SUNDSVALL | AC8201 | 25 m | 2:43.18 | |
8 | 233 | Poznanska Wiktoria | 2001 | SK ÄGIR | AZ6601 | 25 m | 2:48.89 | |
9 | 174 | Sälg Ingrid | 2002 | UMEÅ SS | AH1802 | 25 m | 2:49.82 | |
10 | 59 | Lundgren Karoline | 2001 | SANDVIK | BL5201 | 25 m | 2:52.37 | |
11 | 145 | Ahlm Olivia | 2001 | UMEÅ SS | AL7601 | 50 m | 2:54.48 | |
12 | 56 | Gullehag Elina | 2002 | SANDVIK | AK3602 | 25 m | 3:01.73 | |
13 | 156 | Konradsson Emilia | 2002 | UMEÅ SS | AH3802 | 25 m | 3:11.83 | |
14 | 238 | Skårstedt Hanna | 2001 | SK ÄGIR | AT3601 | 50 m | 3:11.96 | |
15 | 192 | Barnoin Ella | 2002 | Ö-VIKS ASS | BD7402 | 25 m | 3:20.80 | |
16 | 89 | Marntell Klara | 2001 | SUNDSVALL | AL9801 | 25 m | 3:21.51 | |
17 | 172 | Svedjeland Isolde | 2002 | UMEÅ SS | AL3202 | 25 m | 3:30.71 | |
18 | 162 | Luthman Nellie | 2002 | UMEÅ SS | AP7802 | 50 m | 3:32.39 | |
19 | 16 | Persson Sara | 2001 | HÄRNÖSAND | BI9201 | 50 m | ||
20 | 93 | Muzito Joyce | 2001 | SUNDSVALL | BT4401 | 50 m | ||
21 | 117 | Wallner Thyra | 2002 | SUNDSVALL | AK1402 | 50 m | ||
22 | 139 | Westberg Nanna | 2002 | TIMRÅ SK | AK3202 | 50 m | ||
23 | 150 | Evander Saga | 2002 | UMEÅ SS | AO3802 | 50 m | ||
24 | 158 | Lidström Linn | 2001 | UMEÅ SS | BR1201 | 50 m | ||
25 | 210 | Strömberg Linn | 2002 | Ö-VIKS ASS | BD9402 | 50 m |
14 - 15 år |
1 | 82 | Hedlund Frida | 1999 | SUNDSVALL | AG5699 | 25 m | 2:10.45 | |
2 | 86 | Lundblom Amelia | 1999 | SUNDSVALL | AF3499 | 25 m | 2:20.60 | |
3 | 72 | Bollbring Maja | 1999 | SUNDSVALL | AC5899 | 25 m | 2:20.67 | |
4 | 229 | Oscarsson Paula | 1999 | SK ÄGIR | BE0899 | 25 m | 2:21.47 | |
5 | 151 | Granström Thea | 2000 | UMEÅ SS | AJ5200 | 25 m | 2:23.68 | |
6 | 125 | Öberg Hanna | 2000 | SUNDSVALL | AC6400 | 25 m | 2:29.57 | |
7 | 171 | Svedberg Stella | 2000 | UMEÅ SS | BB5400 | 25 m | 2:32.75 | |
8 | 44 | Näslund Ellen | 2000 | NJURUNDA | AC4400 | 25 m | 2:33.72 | |
9 | 273 | Larsson Kristin | 1999 | KOMETERNA | AL2899 | 25 m | 2:43.78 | |
10 | 37 | Forslund Tilde | 2000 | NJURUNDA | BL7400 | 25 m | 2:44.73 | |
11 | 83 | Lindgren Olivia | 1999 | SUNDSVALL | AL1899 | 25 m | 2:47.66 | |
12 | 271 | Jakobsson Maja | 2000 | KOMETERNA | AM7800 | 25 m | 2:49.40 | |
13 | 209 | Norberg Anna | 1999 | Ö-VIKS ASS | AY4899 | 50 m | 2:51.31 | |
14 | 208 | Nilsson Johanna | 1999 | Ö-VIKS ASS | BN4499 | 50 m | 2:58.65 | |
15 | 98 | Nordin Jessica | 2000 | SUNDSVALL | AC3600 | 25 m | 3:08.47 | |
16 | 191 | Arnqvist Amanda | 2000 | Ö-VIKS ASS | BE3200 | 50 m | 3:08.57 | |
17 | 140 | Åkerlund Elin | 2000 | TIMRÅ SK | AG3200 | 50 m | 3:16.81 |
16 - 99 år |
1 | 239 | Wede Josefin | 1987 | SK ÄGIR | AI1287 | 25 m | 2:07.25 | |
2 | 177 | Wikström Ronja | 1996 | UMEÅ SS | BQ0696 | 25 m | 2:12.27 | |
3 | 228 | Näsén Karolina | 1996 | SK ÄGIR | AO0296 | 25 m | 2:12.44 | |
4 | 71 | Bergqvist Lina | 1998 | SUNDSVALL | AG3498 | 25 m | 2:15.78 | |
5 | 119 | Vestberg Matilda | 1996 | SUNDSVALL | AH8496 | 25 m | 2:20.30 | |
6 | 168 | Sandberg Elin | 1997 | UMEÅ SS | AN4497 | 25 m | 2:20.50 | |
7 | 35 | Eriksson Maria | 1997 | NJURUNDA | BM6297 | 25 m | 2:24.52 | |
8 | 91 | Mattsson Hanna | 1998 | SUNDSVALL | BL2698 | 50 m | 2:30.25 | |
9 | 5 | Dahlbom Martina | 1998 | HÄRNÖSAND | BI6298 | 25 m | 2:48.39 | |
10 | 9 | Lindblom Fanny | 1997 | HÄRNÖSAND | AJ5897 | 25 m | 3:00.08 | |
11 | 32 | Carlsson Maria | 1983 | NJURUNDA | AF6883 | 50 m | 4:08.52 | |
12 | 275 | Söderholm Ylva | 1993 | KOMETERNA | CI0493 | 50 m |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 | Utskriftsdatum | 02 juni 2014 |
Licensierad till: Sollefteå Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 17:37 |