2019-09-17   00:30:15
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Rosenlundsbadet Sprint /Handikapps SM

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

20_S
Gren 20, 200m Medley Herrar 
 
12oy Daniel Forndal, Jönköpings SS 2.33.94 2009 
13-14 Linus Junefelt, Jönköpings SS 2.18.35 2006 
15-16 Christoffer Wikström, Upsala S 2.13.61 2003 
17oä Anton Andersson, Jönköpings SS 2.09.55 2012 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
71  Forndal Daniel  1997  JÖNKÖPING  AB5797  50 m  2:11.87   
Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  25 m  2:14.31   
147  Nicklasson Erik  1998  OSKARSHAMN  AG2598  25 m  2:16.37   
93  Larsson David  1996  JÖNKÖPING  AH7196  50 m  2:18.37   
174  Sjöblad Oscar  1997  VÄSTERVIK  AM6397  25 m  2:19.47   
65  Dobrescu Sebastian  1994  JÖNKÖPING  AC0794  50 m  2:23.81   
144  Roos Alfred  1996  NÄSSJÖ  AN6596  25 m  2:25.33   
66  Egelrud Filip  2000  JÖNKÖPING  AC4900  25 m  2:27.28   
79  Henningsson Jakob  1999  JÖNKÖPING  AF9799  25 m  2:28.00   
10  237  Svensson Garri  2000  LJUNGBY SS  AL4300  25 m  2:34.41   
11  109  Sabic Ishak  1999  JÖNKÖPING  AI9999  25 m  2:37.02   
12  186  Daggert Lucas  1997  ÖSA  AT1997  25 m  2:37.53   
13  175  Torlakovic Edvin  2001  VÄSTERVIK  AG5301  25 m  2:39.34   
14  124  Vilhelmsson Marcus  2000  JÖNKÖPING  AC2500  25 m  2:40.48   
15  166  Stensson Erik  2002  VÄRNAMO SS  AC2902  25 m  2:42.52   
16  164  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  25 m  2:42.79   
17  80  Holmquist Marcus  2000  JÖNKÖPING  AK2500  25 m  2:43.42   
18  45  Gustavsson Axel  2000  SK GÖTENE  AO8100  25 m  2:44.69   
19  170  Jönsson Jesper  2000  VÄSTERVIK  AP2900  25 m  2:49.42   
20  32  Molnár Balázs  1998  ELFSBORG  AX6198  25 m  2:49.99   
21  155  Danielsson Filip  1998  RONNEBY SS  AJ8198  25 m  2:56.18   
22  139  Fransson Andreas  1998  NÄSSJÖ  AD5798  25 m  2:56.52   
23  231  Boros Benjamin  2000  LJUNGBY SS  AM3300  25 m  2:57.34   
24  239  Wiloboken Johan  1999  ÄLMHULT  AM1799  50 m  2:58.04   
25  78  Hegmegi Oscar  2001  JÖNKÖPING  AB9301  25 m  2:59.34   
26  48  Sohlberg Ludvig  1999  SK GÖTENE  AD5199  25 m  3:00.71   
27  157  Widerström Gustav  2000  RONNEBY SS  AR3300  25 m  3:02.51   
28  206  Laszewski Michal  2002  ÖSA  AC4902  25 m  3:05.38   
29  156  Svanberg Fredrik  2000  RONNEBY SS  AA2700  25 m  3:08.84   
30  14  Fernholm William  2000  EKSJÖ SLS  AC1500  50 m  3:11.06   
31  102  Petkoczi Patrik  2002  JÖNKÖPING  AG3702  25 m  3:14.82   
32  55  Asalya Hassan  2000  JÖNKÖPING  AX5300  25 m  3:15.69   
33  133  Marjanovic Edwin  2001  KARLSHAMN  AB4101  25 m  3:16.89   
34  181  Baastad Simon  2002  ÖSA  AC2102  50 m  3:23.16   
35  221  Wallin Anton  2000  ÖSA  AM7700  25 m  3:23.70   
36  24  Deák Bálint  2002  ELFSBORG  AG1902  25 m  3:36.24   
37  17  Sevcik Alex  2002  EKSJÖ SLS  AD1902  25 m  3:48.37   
38  50  Andersson Sandwall Phille  2003  JÖNKÖPING  AG0303  25 m  3:48.84   
39  34  Svenneby Albin  2001  ELFSBORG  AL4301  50 m     
40  51  Appelberg Jesper  2003  JÖNKÖPING  AK1103  50 m     
41  226  Istiphan Sebastian  2001  JÖNKÖPING  AP5301  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.11  Utskriftsdatum  25 april 2014 
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap  Utskriftstid  13:52 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner