Program for Vest Årgangs Mesterskaber Gruppe 1
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 6
|
Stvne navn |
Vest rgang Gruppe 1 |
|
Udskriftsdato |
25 maj 2014 |
|
|
Stvne by |
Ringe |
|
Udskriftstidspunkt |
08:45 |
|
|
Arrangr |
Dansk Svmmeunion og Ringe Svmmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
23 maj 2014 |
|
|
|
|
Lb 6, 200m Rygsvmning Damer |
Finaler (10) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
78 |
2 |
Ditte Toft Ibsen |
2001 |
0102AP |
HOBRO |
|
25m |
2:57.17 |
105 |
3 |
Nikoline Fabrin Lund |
2001 |
0192AS |
HORSENS |
|
25m |
2:53.45 |
120 |
4 |
Anna Sofie Lomholt |
2000 |
0002AZ |
LYSENG |
|
25m |
2:53.58 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
149 |
1 |
Laura Buur Rasmussen |
2001 |
0168AQ |
ODDER |
|
25m |
2:52.59 |
116 |
2 |
Lrke Toftgaard |
2001 |
0136AJ |
KOLDING |
|
25m |
2:50.06 |
8 |
3 |
Julie Nykvist Jensen |
2001 |
0176AR |
AGF |
|
25m |
2:47.92 |
130 |
4 |
Sibel Simonsen |
2001 |
0176AP |
NEPTUN |
|
25m |
2:48.39 |
293 |
5 |
Victoria K. Jespersen |
2001 |
0184AN |
IHF |
|
25m |
2:51.00 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
217 |
1 |
Anna Bliksted |
2001 |
0152AO |
TEMPO |
|
25m |
2:47.76 |
96 |
2 |
Josefine Due Christensen |
2001 |
0166AT |
HORSENS |
|
25m |
2:46.94 |
4 |
3 |
Matilde Bodilsen |
2001 |
0184AQ |
AGF |
|
25m |
2:46.06 |
99 |
4 |
Sille Ibsen |
2001 |
0134AU |
HORSENS |
|
25m |
2:46.17 |
30 |
5 |
Julie Gadgaard |
2001 |
0124AI |
ESBJERG |
|
25m |
2:47.04 |
216 |
6 |
Regitze Bhrenz |
2001 |
0134AP |
TEMPO |
|
25m |
2:47.76 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
19 |
1 |
Ida L. Bendtsen |
2000 |
0024AY |
DELTA |
|
25m |
2:45.73 |
309 |
2 |
Michelle Jatta |
2001 |
0116AR |
TRITON V |
|
25m |
2:44.80 |
62 |
3 |
Sofie Amalie J. Bisgaard |
2000 |
0082BB |
KORAL |
|
25m |
2:44.53 |
34 |
4 |
Laura Mathilde Hansen |
2001 |
0154AU |
ESBJERG |
|
25m |
2:44.54 |
310 |
5 |
Olivia Jensen |
2000 |
0038AX |
TRITON V |
|
25m |
2:44.80 |
269 |
6 |
Line Sloth Holm |
2001 |
0198AO |
AALBORG |
|
25m |
2:45.98 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
107 |
1 |
Mie Buch Nielsen |
2001 |
0188AH |
HORSENS |
|
25m |
2:42.05 |
294 |
2 |
Ida Bgh Hald |
2001 |
0184AX |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
2:41.37 |
45 |
3 |
Sofie West |
2000 |
0092AS |
ESBJERG |
|
25m |
2:40.61 |
112 |
4 |
Fie Holzmann |
2000 |
0034AU |
KOLDING |
|
25m |
2:40.90 |
273 |
5 |
Stefanie Brun Koch |
2001 |
0196AC |
AALBORG |
|
25m |
2:41.96 |
47 |
6 |
Freja Nicholas |
2000 |
0084AN |
FREM |
|
25m |
2:42.54 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
256 |
1 |
Julie Sxgaard |
2001 |
0174AS |
VIBORG |
|
25m |
2:39.52 |
220 |
2 |
Kristine Lnne |
2000 |
0016AL |
TEMPO |
|
25m |
2:39.10 |
41 |
3 |
Nanette Nikolajsen |
2000 |
0004AK |
ESBJERG |
|
25m |
2:38.83 |
84 |
4 |
Maria Cleman Hatting |
2001 |
0106AK |
HOLSTEBRO |
|
25m |
2:38.96 |
286 |
5 |
Johanne Marie Poulsen |
2001 |
0144AC |
AALBORG |
|
25m |
2:39.15 |
312 |
6 |
Ellen Nielsen |
2001 |
0168AP |
TRITON V |
|
25m |
2:39.61 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
15 |
1 |
Josefine Bladt Wichmann |
2000 |
0076AQ |
AGF |
|
25m |
2:37.55 |
142 |
2 |
Cecilie Dalgas |
2000 |
0014AI |
ODDER |
|
25m |
2:37.21 |
200 |
3 |
Nanna Kibsgaard Madsen |
2000 |
0026AA |
STRUER |
|
25m |
2:36.82 |
180 |
4 |
Klaudia W. Mogensen |
2000 |
0008AC |
SILKEBORG |
|
25m |
2:36.92 |
307 |
5 |
Johanne A. Christiansen |
2000 |
0074AO |
TRITON V |
|
25m |
2:37.21 |
115 |
6 |
Caroline Bo Nielsen |
2001 |
0174AL |
KOLDING |
|
25m |
2:38.07 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
173 |
1 |
Nicoline Bredahl |
2000 |
0034AY |
SILKEBORG |
|
25m |
2:35.77 |
227 |
2 |
Anna Mathiesen |
2000 |
0066AP |
THISTED |
|
25m |
2:33.32 |
79 |
3 |
Helena Rosendahl Bach |
2000 |
0074AM |
HOLSTEBRO |
|
25m |
2:31.09 |
137 |
4 |
Therese Hovgaard Jensen |
2000 |
0058AL |
NYBORG |
|
25m |
2:31.62 |
260 |
5 |
Freya R. Andersen |
2000 |
0088AK |
VILDBJERG |
|
25m |
2:34.25 |
306 |
6 |
Christina Christensen |
2000 |
0046AO |
TRITON V |
|
25m |
2:36.47 |
|
|
Heat 9 (10) (rg. 2001-2001) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
94 |
1 |
Cecilie B. Andersen |
2001 |
0116AI |
HORSENS |
|
25m |
2:37.28 |
74 |
2 |
Amalie Sby Mortensen |
2001 |
0112AJ |
HERNING |
|
25m |
2:34.73 |
308 |
3 |
Line J. V. Hededal |
2001 |
0186AG |
TRITON V |
|
25m |
2:23.97 |
82 |
4 |
Emma Bugge Fynbo |
2001 |
0158AE |
HOLSTEBRO |
|
25m |
2:29.62 |
139 |
5 |
Karina Hybye Olesen |
2001 |
0106AA |
NYBORG |
|
25m |
2:36.87 |
97 |
6 |
Michelle Franow |
2001 |
0102AH |
HORSENS |
|
25m |
2:37.86 |
|
|
Heat 10 (10) (rg. 2000-2000) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
232 |
1 |
Katrine Bukh Villesen |
2000 |
0042AL |
THISTED |
|
25m |
2:28.89 |
264 |
2 |
Emma A Andersen |
2000 |
0034AH |
AALBORG |
|
25m |
2:27.89 |
266 |
3 |
Ella Christensen Blanch |
2000 |
0058AE |
AALBORG |
|
25m |
2:24.67 |
230 |
4 |
Louise Srensen |
2000 |
0012AP |
THISTED |
|
25m |
2:26.12 |
95 |
5 |
Jennifer Thorius Bek |
2000 |
0012AS |
HORSENS |
|
25m |
2:28.87 |
285 |
6 |
Maria M. Porsmose |
2000 |
0062AN |
AALBORG |
|
25m |
2:30.48 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 |
Udskriftsdato |
25 maj 2014 |
Licens til Ringe Svmme Klub |
Udskriftstidspunkt |
08:45 |
|