Ohjelma Vest Ã…rgangs Mesterskaber Gruppe 1
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 9
|
Stævne navn |
Vest Årgang Gruppe 1 |
|
Udskriftsdato |
25 maj 2014 |
|
|
Stævne by |
Ringe |
|
Udskriftstidspunkt |
08:45 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Ringe Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
23 maj 2014 |
|
|
|
|
Løb 9, 400m Frisvømning Damer |
Finaler (8) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
107 |
2 |
Mie Buch Nielsen |
2001 |
0188AH |
HORSENS |
|
25m |
5:25.32 |
110 |
3 |
Madison Guldborg |
2001 |
0146AK |
KOLDING |
|
25m |
5:23.46 |
6 |
4 |
Line Gertz |
2001 |
0156AT |
AGF |
|
25m |
5:24.26 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
153 |
1 |
Cecilie Tommerup Sørensen |
2001 |
0118AM |
PINGVINEN |
|
25m |
5:22.11 |
294 |
2 |
Ida Bøgh Hald |
2001 |
0184AX |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
5:16.13 |
170 |
3 |
Marie Brandt Pedersen |
2000 |
0056AS |
S 68 |
|
25m |
5:12.43 |
96 |
4 |
Josefine Due Christensen |
2001 |
0166AT |
HORSENS |
|
25m |
5:13.65 |
187 |
5 |
Silja Ösp Logadottir |
2001 |
0192AG |
OSLF |
|
25m |
5:16.35 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
20 |
1 |
Enya Lindum Eskildsen |
2000 |
0012AY |
DELTA |
|
25m |
5:09.36 |
151 |
2 |
Hannah Jensen |
2000 |
0032AO |
PINGVINEN |
|
25m |
5:08.85 |
84 |
3 |
Maria Cleman Hatting |
2001 |
0106AK |
HOLSTEBRO |
|
25m |
5:07.93 |
227 |
4 |
Anna Mathiesen |
2000 |
0066AP |
THISTED |
|
25m |
5:07.93 |
310 |
5 |
Olivia Jensen |
2000 |
0038AX |
TRITON V |
|
25m |
5:09.05 |
29 |
6 |
Jannie Eickhardt |
2001 |
0134AI |
ESBJERG |
|
25m |
5:09.39 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
280 |
1 |
Camilla Outzen |
2000 |
0092AK |
AALBORG |
|
25m |
5:07.75 |
200 |
2 |
Nanna Kibsgaard Madsen |
2000 |
0026AA |
STRUER |
|
25m |
5:07.07 |
213 |
3 |
Nikoline Mathiesen |
2000 |
0018AS |
SØNDERBORG |
|
25m |
5:04.46 |
295 |
4 |
Line Johannsen |
2001 |
0146AN |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
5:06.94 |
194 |
5 |
Sif Floor |
2000 |
0018AR |
OSK |
|
25m |
5:07.45 |
47 |
6 |
Freja Nicholas |
2000 |
0084AN |
FREM |
|
25m |
5:07.87 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
307 |
1 |
Johanne A. Christiansen |
2000 |
0074AO |
TRITON V |
|
25m |
4:59.34 |
97 |
2 |
Michelle Franow |
2001 |
0102AH |
HORSENS |
|
25m |
4:58.83 |
173 |
3 |
Nicoline Bredahl |
2000 |
0034AY |
SILKEBORG |
|
25m |
4:58.47 |
137 |
4 |
Therese Hovgaard Jensen |
2000 |
0058AL |
NYBORG |
|
25m |
4:58.75 |
285 |
5 |
Maria M. Porsmose |
2000 |
0062AN |
AALBORG |
|
25m |
4:59.13 |
44 |
6 |
Nadia Nørskov Vogt |
2000 |
0046AC |
ESBJERG |
|
25m |
5:04.18 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
190 |
1 |
Cecilie Baraviec |
2000 |
0016AB |
OSK |
|
25m |
4:57.79 |
229 |
2 |
Anne Sofie Sølvkjær |
2000 |
0004AW |
THISTED |
|
25m |
4:54.25 |
13 |
3 |
Nanna Rolle |
2000 |
0094AY |
AGF |
|
25m |
4:48.14 |
95 |
4 |
Jennifer Thorius Bek |
2000 |
0012AS |
HORSENS |
|
25m |
4:50.73 |
202 |
5 |
Matilde Snitgaard |
2000 |
0054AF |
STRUER |
|
25m |
4:54.89 |
175 |
6 |
Helena V. Ellling |
2000 |
0078AC |
SILKEBORG |
|
25m |
4:58.34 |
|
|
Heat 7 (8) (Årg. 2001-2001) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
288 |
1 |
Lisa Rijkhoff |
2001 |
0136AF |
AALBORG |
|
25m |
4:56.69 |
312 |
2 |
Ellen Nielsen |
2001 |
0168AP |
TRITON V |
|
25m |
4:50.49 |
16 |
3 |
Louise Bach Andersen |
2001 |
0164AM |
BSK08 |
|
25m |
4:42.34 |
308 |
4 |
Line J. V. Hededal |
2001 |
0186AG |
TRITON V |
|
25m |
4:46.65 |
139 |
5 |
Karina Høybye Olesen |
2001 |
0106AA |
NYBORG |
|
25m |
4:55.07 |
135 |
6 |
Iben Bak |
2001 |
0124AH |
NYBORG |
|
25m |
4:58.48 |
|
|
Heat 8 (8) (Årg. 2000-2000) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
79 |
1 |
Helena Rosendahl Bach |
2000 |
0074AM |
HOLSTEBRO |
|
25m |
4:43.71 |
70 |
2 |
Trine Kjøngerskov |
2000 |
0038AC |
HERNING |
|
25m |
4:34.54 |
265 |
3 |
Amalie Bærentsen |
2000 |
0078AE |
AALBORG |
|
25m |
4:31.77 |
232 |
4 |
Katrine Bukh Villesen |
2000 |
0042AL |
THISTED |
|
25m |
4:32.75 |
225 |
5 |
Smilla Lyhne |
2000 |
0046AL |
THISTED |
|
25m |
4:39.29 |
179 |
6 |
Julie Lundorff Larsen |
2000 |
0018AC |
SILKEBORG |
|
25m |
4:43.77 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 |
Udskriftsdato |
25 maj 2014 |
Licens til Ringe Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
08:45 |
|