Ohjelma Nordea Sigma Swim Birkerød Årgangscup 2014
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 16, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1998-1999 |
1 | 276 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 25 m | 1:09.84 | |
2 | 92 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 1:14.84 | |
3 | 331 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:17.82 | |
4 | 273 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 1:18.74 | |
5 | 209 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 1:19.07 | |
6 | 79 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 1:19.17 | |
7 | 274 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 1:19.19 | |
8 | 181 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 1:21.19 | |
9 | 130 | Hagemann Walther | 1999 | GENTOFTE | 9907AJ | 25 m | 1:24.45 | |
10 | 69 | Mikkel Christoffer Drejer | 1999 | LYNGBY | 9967AP | 25 m | 1:32.00 | |
11 | 275 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 1:49.19 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 164 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 1:20.99 | |
2 | 149 | Strøbæk Lucas | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 1:22.60 | |
3 | 123 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 1:26.62 | |
4 | 373 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 1:28.55 | |
5 | 369 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 1:33.96 | |
6 | 339 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 1:35.64 | |
7 | 146 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 1:37.55 | |
8 | 99 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 1:38.15 | |
9 | 78 | Steensen Alfred | 2001 | LYNGBY | 0117AK | 25 m | 1:38.80 | |
10 | 224 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 1:39.31 | |
11 | 98 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 1:58.50 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 202 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 1:27.99 | |
2 | 341 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 1:29.25 | |
3 | 195 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 1:29.99 | |
4 | 374 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 1:34.04 | |
5 | 330 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 1:42.14 | |
6 | 359 | Platzer Alexander | 2002 | BIRKERØD | 0235AF | 25 m | 1:42.35 | |
7 | 225 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 1:46.08 | |
8 | 102 | Martinsen Otto Pons | 2002 | VEST | 0233AJ | 25 m | 1:46.59 | |
9 | 342 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 1:48.12 | |
10 | 227 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 1:48.50 | |
11 | 226 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | 1:50.14 | |
12 | 222 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 1:52.93 | |
13 | 163 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 1:57.18 | |
14 | 205 | Finnsson Baldur Freyr | 2002 | SØLLERØD | 25 m | 2:00.00 | ||
15 | 214 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 25 m | 2:00.00 | |
16 | 220 | Toft Gustav Blangstrup | 2002 | SØLLERØD | 25 m | 2:00.00 | ||
17 | 223 | Bjerregaard Nicholas S. | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 2:03.27 | |
18 | 256 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 2:04.57 | |
19 | 257 | Wanscher Marius | 2002 | ALLERØD | 0293AM | 25 m | 2:05.00 | |
20 | 236 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 2:36.98 |
Årg. 2004-2014 |
1 | 377 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:57.30 | |
2 | 378 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 2:07.68 | |
3 | 171 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 2:10.80 | |
4 | 347 | Jørgensen Thomas | 2005 | BIRKERØD | 0543AB | 25 m | 2:15.00 | |
5 | 324 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 2:16.95 | |
6 | 366 | Rosenbohm Asbjørn | 2004 | BIRKERØD | 0405AB | 25 m | 2:30.50 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 18:44 |