Program for E.ON Cup 2008
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session 2
Gren 21, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 951 | Westrin Hanna | 1991 | SUNDSVALL | AJ4891 | 25 m | 2:26.66 | |
2 | 858 | Svärd Towa | 1987 | SK ÄGIR | AO4487 | 25 m | 2:45.65 | |
3 | 1020 | Danhall Sofie | 1991 | KALIX SS | CA9291 | 25 m | 2:46.89 | |
4 | 850 | Nygårds Hanna | 1988 | SK ÄGIR | BA5688 | 25 m | 2:49.78 | |
5 | 997 | Holmgren Linda | 1993 | SKELLEFTEÅ | AR3293 | 25 m | 2:50.55 | |
6 | 803 | Svensson Jennie | 1995 | BOLLNÄS SS | AL3495 | 25 m | 2:52.00 | |
7 | 1104 | Sandgren Ulrica | 1994 | SUNDSVALL | AW2494 | 25 m | 2:55.45 | |
8 | 840 | Angermund Matilda | 1993 | SK ÄGIR | AJ2893 | 25 m | 2:55.54 | |
9 | 798 | Magnusson Lisa | 1994 | BOLLNÄS SS | AW8494 | 25 m | 2:58.63 | |
10 | 1058 | Samadi Adine | 1993 | UMEÅ SS | BY1693 | 25 m | 2:58.77 | |
11 | 794 | Hansson Jessica | 1991 | BOLLNÄS SS | AQ3291 | 25 m | 2:59.14 | |
12 | 791 | Arnius Isabella | 1991 | BOLLNÄS SS | BT9891 | 25 m | 2:59.47 | |
13 | 998 | Jakobsson Julia | 1993 | SKELLEFTEÅ | BP2893 | 25 m | 3:00.06 | |
14 | 1008 | Logardt Karolina | 1994 | SKELLEFTEÅ | BP3694 | 25 m | 3:11.79 | |
15 | 802 | Svensson Emma | 1995 | BOLLNÄS SS | AL0695 | 50 m | 3:11.96 | |
16 | 1024 | Ekström Myran | 1993 | PITEÅ SIM | AQ5893 | 25 m | 3:18.77 | |
17 | 891 | Finell-Andersson Emelie | 1996 | SUNDSVALL | AG4496 | 25 m | 3:20.41 | |
18 | 965 | Gilliusson Linnea | 1995 | Ö-VIKS ASS | AY1295 | 25 m | 3:20.91 | |
19 | 815 | Sahlström Hildur | 1995 | HÄRNÖSAND | AG1695 | 25 m | 3:21.88 | |
20 | 816 | Sowell Juni | 1993 | HÄRNÖSAND | BF8693 | 25 m | 3:22.82 | |
21 | 845 | Eriksson Caroline | 1989 | SK ÄGIR | AT5489 | 50 m | 3:28.61 | |
22 | 892 | Frid Jennifer | 1994 | SUNDSVALL | AF2494 | 25 m | 3:29.52 | |
23 | 1075 | Rokne Vilde Andrea | 1995 | Vestbyen | 25 m | 3:33.89 | ||
24 | 973 | Moström Am | 1996 | Ö-VIKS ASS | BI4696 | 25 m | 3:36.61 | |
25 | 1011 | Marklund Hanna | 1994 | SKELLEFTEÅ | BE6294 | 25 m | 3:39.81 | |
26 | 1043 | Eriksson Jessika | 1993 | BOLLNÄS SS | AY4293 | 50 m | 3:47.64 | |
27 | 976 | Ödmark Elin | 1995 | Ö-VIKS ASS | BE4295 | 25 m | 3:49.56 | |
28 | 814 | Hansson Annika | 1997 | HÄRNÖSAND | AJ6897 | 50 m | 3:57.99 | |
29 | 820 | Wikström Emma | 1996 | HÄRNÖSAND | BB0896 | 50 m | 4:28.79 | |
30 | 832 | Lemnert My | 1996 | NJURUNDA | AC0696 | 25 m | ||
31 | 852 | Olsson Elin | 1995 | SK ÄGIR | AM6695 | 25 m | ||
32 | 857 | Sjödin Matilda | 1995 | SK ÄGIR | BG8895 | 25 m | ||
33 | 914 | Magnusson Cassandra | 1997 | SUNDSVALL | AQ5297 | 25 m | ||
34 | 1076 | Risvik Maren | 1995 | Vestbyen | 25 m | |||
35 | 1060 | Samuelsson Saga | 1996 | UMEÅ SS | BL1896 | 25 m | ||
36 | 975 | Tjärnström Ida | 1994 | Ö-VIKS ASS | BQ4694 | 25 m | ||
37 | 1055 | Nordlander Gabriella | 1997 | UMEÅ SS | AX5497 | 25 m | ||
38 | 1107 | Berntson Saga | 1994 | UMEÅ SS | AJ7494 | 25 m | 2:51.84 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.16.12 |
Licensierad till: Sundsvalls Simsällskap |