Startliste for FynRundt 4
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 22
|
Stævne navn |
FynRundt 4 |
|
Udskriftsdato |
27 april 2014 |
|
|
Stævne by |
Nyborg |
|
Udskriftstidspunkt |
09:40 |
|
|
Arrangør |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
27 april 2014 |
|
|
|
|
Løb 22, 50m Frisvømning Herrer |
Finaler (6) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
198 |
2 |
Magnus Andersen |
2004 |
|
OSK |
|
25m |
|
147 |
3 |
Victor Christensen |
2001 |
0199AI |
FREM |
|
25m |
|
128 |
4 |
Kasper Duch |
2005 |
|
FREM |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
177 |
1 |
Casper Bang Clausen |
2003 |
0391AJ |
OSLF |
|
25m |
|
129 |
2 |
Omar El-Houri |
2003 |
0365AA |
FREM |
|
25m |
|
32 |
3 |
Frederik Viggo Borum |
2003 |
|
SVENDBORG |
|
25m |
|
131 |
4 |
Sebastian Emil Fuglsang K |
2005 |
|
FREM |
|
25m |
|
215 |
5 |
Emil Kjærby |
2000 |
|
OSK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
203 |
1 |
Mads Juul Henriksen |
2004 |
0465AA |
OSK |
|
25m |
|
104 |
2 |
Tobias Pilegaard Eriksen |
2003 |
|
NYBORG |
|
25m |
|
130 |
3 |
Gustav Johs Hansen |
2003 |
0301AC |
FREM |
|
25m |
1:03.61 |
233 |
4 |
August Klit Ravn |
2004 |
|
TOMMERUP |
|
25m |
|
184 |
5 |
Christoffer R.s. Pedersen |
2004 |
0405AA |
OSLF |
|
25m |
|
140 |
6 |
Frederik Roe-Holst |
2004 |
0451AA |
FREM |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
136 |
1 |
Valdemar Malchow-Møller |
2003 |
|
FREM |
|
25m |
54.88 |
180 |
2 |
Johan Lund Henriksen |
2004 |
0459AE |
OSLF |
|
25m |
54.65 |
3 |
3 |
Mads Himmelstrup Andersen |
2004 |
0495AG |
RINGE |
|
25m |
50.60 |
2 |
4 |
Luca Hertzog |
2005 |
0569AB |
RINGE |
|
25m |
54.32 |
207 |
5 |
William Kottal |
2004 |
0401AG |
OSK |
|
25m |
54.69 |
139 |
6 |
Ruben Riisom-Lytken |
2004 |
|
FREM |
|
25m |
56.76 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
150 |
1 |
Magnus Johs Hansen |
2000 |
0033AM |
FREM |
|
25m |
47.47 |
204 |
2 |
Anton T Juncker |
2004 |
0455AB |
OSK |
|
25m |
42.86 |
113 |
3 |
Mingus Okkerholm |
2002 |
|
NYBORG |
|
25m |
41.96 |
209 |
4 |
Viktor Munk Møller |
2003 |
0353AA |
OSK |
|
25m |
42.65 |
115 |
5 |
Andreas Pedersen |
2003 |
0331AH |
NYBORG |
|
25m |
47.42 |
5 |
6 |
Christian Andreasen |
2004 |
0495AA |
RINGE |
|
25m |
50.23 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
120 |
1 |
Jonas Lykke Sandison |
2004 |
0415AF |
NYBORG |
|
25m |
41.30 |
107 |
2 |
Nicolai Graff |
2001 |
0161AO |
NYBORG |
|
25m |
40.20 |
190 |
3 |
Oliver Hallenborg |
2002 |
0243AA |
OSK |
|
25m |
34.92 |
101 |
4 |
Lukas Stæhr Bentsen |
2003 |
0351AC |
NYBORG |
|
25m |
36.70 |
179 |
5 |
Joe Tani Fohlmann |
2003 |
0355AA |
OSLF |
|
25m |
40.63 |
168 |
6 |
Aksel Ellegaard Nielsen |
2002 |
0253AI |
OSLF |
|
25m |
41.47 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 |
Udskriftsdato |
27 april 2014 |
Licens til Nyborg Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
09:40 |
|