Program för Neptuniaden 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
Neptuniaden |
|
Utskriftsdatum |
24 maj 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
08:21 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 april 2014 |
|
|
|
|
Gren 7, 100m Fjärilsim Damer |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
449 |
3 |
Tilda Sandberg |
2002 |
BB0402 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
|
318 |
4 |
Eliane Westermark |
2003 |
AX4603 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
|
206 |
5 |
Linnea Gipperth |
2003 |
AA6403 |
SALTSJÖB |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
530 |
0 |
Thilda Ström |
2003 |
AT5803 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
301 |
1 |
Hannah Qvist |
2001 |
BE8801 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:40.19 |
147 |
2 |
Rebecca Gustafsson |
2003 |
AB5203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:34.85 |
275 |
3 |
Amanda Heed Nordin |
2001 |
BE4801 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:32.58 |
158 |
4 |
Hjördis Köhler |
2001 |
BM6401 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:30.68 |
268 |
5 |
Josefin Gardelin |
2001 |
BE6801 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:32.13 |
664 |
6 |
Jessica Kujanpää |
2002 |
02A480 |
AUi |
|
50m |
1:33.37 |
170 |
7 |
Roya Mohimani Svärdell |
2001 |
BC5201 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:37.35 |
197 |
8 |
Thea Boij Du Rietz |
2002 |
AC9602 |
SALTSJÖB |
|
50m |
|
198 |
9 |
Mira Burmeister |
2003 |
AD8803 |
SALTSJÖB |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
137 |
0 |
Filippa Ehn |
2001 |
AP6201 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:30.00 |
274 |
1 |
Mikaela Hedström |
2003 |
AK4403 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:28.47 |
669 |
2 |
Ida Nordquist |
2001 |
01A316 |
AUi |
|
50m |
1:25.91 |
674 |
3 |
Janette Setälä |
2001 |
01A847 |
AUi |
|
25m |
1:25.30 |
517 |
4 |
Johanna Persson |
2001 |
AY6601 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:24.58 |
672 |
5 |
Lydia Rintanen |
2002 |
02A539 |
AUi |
|
25m |
1:24.72 |
394 |
6 |
Viktoria Sande |
2001 |
AO7801 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:25.68 |
666 |
7 |
Sylvia Kuusisto |
2003 |
03A137 |
AUi |
|
50m |
1:27.53 |
509 |
8 |
Linn Melldén |
2001 |
AV5401 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:28.99 |
515 |
9 |
Frida Nöu |
2001 |
AC2801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:30.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
662 |
0 |
Jaana Kaljunen |
2002 |
02A496 |
AUi |
|
25m |
1:20.45 |
614 |
1 |
Julia Grill |
2002 |
AL4602 |
POLISEN |
|
25m |
1:19.37 |
596 |
2 |
Hannah Zaalouk |
2001 |
AM1601 |
SS04 |
|
25m |
1:19.03 |
670 |
3 |
Paula Peltola |
2001 |
01B032 |
AUi |
|
25m |
1:18.73 |
652 |
4 |
Wilma Wennerberg |
2001 |
AG3201 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:18.01 |
244 |
5 |
Anna Westborg |
2002 |
AE0402 |
SKURU IK |
|
25m |
1:18.38 |
663 |
6 |
Julia Koivisto |
2002 |
02A092 |
AUi |
|
25m |
1:18.76 |
641 |
7 |
Maja Eriksson |
2002 |
AM6602 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:19.18 |
659 |
8 |
Alexandra Arenius |
2002 |
02A750 |
AUi |
|
50m |
1:20.10 |
277 |
9 |
Linn Herlin |
2002 |
AU6402 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:23.68 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
135 |
0 |
Vilma Brolund |
2001 |
AO9801 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:17.38 |
634 |
1 |
Sofia Walsh |
2002 |
AF3402 |
POLISEN |
|
25m |
1:16.41 |
408 |
2 |
Astrid Eriksson |
2001 |
AD1201 |
TUREBERG |
|
25m |
1:13.89 |
92 |
3 |
Erica Pihlblad-Swahn |
2001 |
AJ4201 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:12.51 |
575 |
4 |
Mathilda Eriksson |
2001 |
AE2201 |
SS04 |
|
25m |
1:10.10 |
671 |
5 |
Reetta Rantakokko |
2001 |
01A311 |
AUi |
|
50m |
1:12.26 |
140 |
6 |
Tess Engvall |
2001 |
BQ8801 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:13.55 |
584 |
7 |
Elsa Kjellin |
2001 |
BD3201 |
SS04 |
|
25m |
1:14.52 |
676 |
8 |
Emma Uusküla |
2002 |
02A310 |
AUi |
|
25m |
1:17.31 |
622 |
9 |
Paola Kylberg |
2002 |
AV6602 |
POLISEN |
|
25m |
1:17.82 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 |
Utskriftsdatum |
24 maj 2014 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
08:21 |
|