Program for Neptuniaden 2014
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 73
|
Tvling |
Neptuniaden |
|
Utskriftsdatum |
25 maj 2014 |
|
|
Tvlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
14:43 |
|
|
Arrangr |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
Bassng |
50m |
|
|
|
|
|
Tvlingsdatum |
07 april 2014 |
|
|
|
|
Gren 73, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (2) |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
503 |
0 |
Zhanna Kuhry |
1998 |
BF4698 |
TBY SIM |
|
50m |
|
107 |
1 |
Madeleine Andersson |
1997 |
BF0897 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:27.76 |
267 |
2 |
Agnes Fhrlin |
1998 |
AR1498 |
SPRVGEN |
|
50m |
1:20.18 |
32 |
3 |
Lina Sundman |
1998 |
AZ8898 |
DANDERYD |
|
25m |
1:18.38 |
456 |
4 |
Elin Trnqvist |
1998 |
AZ7898 |
TYRES SS |
|
25m |
1:14.84 |
241 |
5 |
Sarah Reichhuber |
1998 |
AY4298 |
SKURU IK |
|
25m |
1:15.24 |
52 |
6 |
Sandra Persson |
1998 |
BC7698 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:19.15 |
359 |
7 |
Ida Hofvander |
1998 |
AQ8898 |
SDERTLJE |
|
50m |
1:25.56 |
145 |
8 |
Agnes Gabrielsson |
1998 |
BG8298 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:34.91 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
523 |
0 |
Hanna Sangfelt |
1997 |
AC4497 |
TBY SIM |
|
50m |
1:11.59 |
315 |
1 |
Malin Walln |
1997 |
AZ7897 |
SPRVGEN |
|
50m |
1:10.59 |
675 |
2 |
Emma Suomio |
1998 |
98B095 |
AUi |
|
25m |
1:09.85 |
374 |
3 |
Olivia Sjblom |
1997 |
AX0497 |
SDERTLJE |
|
25m |
1:08.52 |
222 |
4 |
Alexandra Engsoo |
1998 |
AF3898 |
SKURU IK |
|
25m |
1:06.91 |
640 |
5 |
Lisa Eriksson |
1998 |
AN3898 |
STRNGNS |
|
25m |
1:07.50 |
171 |
6 |
Charlotte Myers |
1997 |
BQ2497 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:09.34 |
651 |
7 |
Madeleine Svensson |
1997 |
AJ3697 |
STRNGNS |
|
25m |
1:10.12 |
37 |
8 |
Rebecka Gustafsson |
1998 |
AH4698 |
SK ENA |
|
25m |
1:11.18 |
83 |
9 |
Linda Lidstrm |
1997 |
AD7497 |
JRFLLA S |
|
50m |
1:13.74 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
25 maj 2014 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
14:43 |
|