Program för Härnösim
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
Härnösim |
|
Utskriftsdatum |
06 september 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Härnösand |
|
Utskriftstid |
14:44 |
|
|
Arrangör |
Härnösands Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 september 2014 |
|
|
|
|
Gren 4, 100m Frisim Herrar |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
206 |
3 |
Roine Epäilys |
2003 |
AR3103 |
SK ÄGIR |
|
25m |
|
105 |
4 |
Josef Nordén |
2003 |
AS0703 |
SUNDSVALL |
|
25m |
|
131 |
5 |
Jason Walterstad |
2004 |
AH5904 |
SUNDSVALL |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
182 |
2 |
Jonathan Otten |
2004 |
AJ0704 |
UMEÅ SS |
|
50m |
2:18.24 |
171 |
3 |
Henrik Lidström |
2003 |
AP0303 |
UMEÅ SS |
|
25m |
2:02.59 |
163 |
4 |
Axel Andersson |
2004 |
AJ5504 |
UMEÅ SS |
|
50m |
1:47.77 |
162 |
5 |
Oskar Albinsson |
2003 |
AP4503 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:52.77 |
169 |
6 |
Unai Izarra |
2003 |
AP6503 |
UMEÅ SS |
|
50m |
2:03.44 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
15 |
1 |
John Lindblom |
2002 |
AB7502 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
1:37.07 |
179 |
2 |
Samuel Norlin |
2002 |
AO3702 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:28.38 |
27 |
3 |
Hannes Wikström |
2003 |
AD0303 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
1:26.77 |
74 |
4 |
Imre Arvidsson Lundblom |
2003 |
AA1303 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:20.58 |
88 |
5 |
Elias Hansen |
2001 |
AI4101 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:25.81 |
168 |
6 |
Linus Hallgren |
2003 |
AE2703 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:27.83 |
175 |
7 |
Felix Luthman |
2004 |
AB4104 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:28.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
208 |
1 |
Edvin Jonsson |
2004 |
AD1504 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:19.29 |
89 |
2 |
Albin Hedlund |
2003 |
AA0903 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:12.81 |
209 |
3 |
Gustav Jonsson |
2002 |
AG6502 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:12.32 |
78 |
4 |
Joel Berglund |
2002 |
AG9702 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:12.19 |
195 |
5 |
Anton Boström |
2001 |
AK0501 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
1:12.27 |
75 |
6 |
Felix Balkerud |
2001 |
AH1301 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:12.71 |
103 |
7 |
Jonathan Nilsson |
2003 |
AD5103 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:14.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
37 |
1 |
Filip Borgström |
2001 |
AK5101 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:10.48 |
210 |
2 |
Simon Lundgren |
2001 |
AL0501 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:07.69 |
40 |
3 |
Elias Engström |
2001 |
AB0501 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:05.39 |
121 |
4 |
Love Starrin |
2001 |
AK9101 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:04.09 |
110 |
5 |
Viktor Näslund |
2001 |
AF1301 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:04.70 |
205 |
6 |
David Eby |
2001 |
AP4101 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:06.30 |
85 |
7 |
Johan Ekengren |
2001 |
AA6901 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:09.88 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
06 september 2014 |
Licensierad till: Sundsvalls Simsällskap |
Utskriftstid |
14:44 |
|