Program for Sum-Sim 2014
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 21, 400m Medley Flickor |
15 år och yngre: Martina Granström (1991) 4:57.57 2006 FM: Isabelle Hansson 5:09.38 |
16 - 17 år: Ann Berglund (1984) 4:55.22 2000 FM: Jaqueline Hippi 5:00.22 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
15 år och yngre |
1 | 108 | Almvret Josefine | 1999 | JÄRFÄLLA S | AA0699 | 50 m | 5:19.32 | |
2 | 538 | Sundberg Alice | 1999 | TÄBY SIM | AS1299 | 50 m | 5:22.94 | |
3 | 130 | Eriksson Hanna | 1999 | JÖNKÖPING | AD2499 | 50 m | 5:23.53 | |
4 | 20 | Palmkvist Alice | 2000 | ELFSBORG | AE9200 | 50 m | 5:25.62 | |
5 | 605 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | AB5899 | 50 m | 5:26.91 | |
6 | 111 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC1800 | 50 m | 5:26.97 | |
7 | 310 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 50 m | 5:29.71 | |
8 | 225 | Brinkhagen Julia | 1999 | SK LÖDDE | AM3299 | 50 m | 5:30.83 | |
9 | 382 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 50 m | 5:31.42 | |
10 | 266 | Gradinarska Kamelia | 2001 | MASS | AI3601 | 50 m | 5:33.16 | |
11 | 404 | Grenholm Elin | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR2899 | 50 m | 5:33.73 | |
12 | 136 | Johansson Wilma | 2001 | JÖNKÖPING | AT7401 | 50 m | 5:34.56 | |
13 | 496 | Grönberg Madeleine | 1999 | SK TRITON | AH3699 | 50 m | 5:36.11 | |
14 | 317 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 50 m | 5:38.36 | |
15 | 312 | Zibell Enya | 2000 | SK NEPTUN | BP2400 | 50 m | 5:38.49 | |
16 | 298 | Ehn Rebecka | 2000 | SK NEPTUN | AO7600 | 50 m | 5:40.76 | |
17 | 683 | Hyllbrant Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AY6899 | 50 m | 5:41.16 | |
18 | 755 | Axelsson Eklund Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | AY0200 | 50 m | 5:42.94 | |
19 | 638 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 50 m | 5:43.89 | |
20 | 387 | Croneborg Alba | 2000 | SKURU IK | AE6200 | 50 m | 5:44.69 | |
21 | 732 | Björkman Amanda | 2001 | POSEIDON | AF3101 | 50 m | 5:58.58 | |
22 | 542 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 50 m | 6:01.78 | |
23 | 608 | Ångström Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | AN8201 | 50 m | 6:04.64 | |
24 | 277 | Magnusson Amanda | 1999 | MASS | AF9699 | 25 m | 5:14.83 |
16 - 17 år |
1 | 582 | Wiiand Agnes | 1997 | VÄSBY SS | AM1497 | 50 m | 5:06.04 | |
2 | 372 | Sjöholm Erica | 1997 | SJÖBO SS | AJ0497 | 50 m | 5:06.34 | |
3 | 115 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 50 m | 5:09.38 | |
4 | 655 | Burt Ayleen | 1997 | POLISEN | BB5497 | 50 m | 5:12.90 | |
5 | 448 | Johansson Malin | 1997 | SK SYDSIM | AL0497 | 50 m | 5:17.42 | |
6 | 572 | Halldén Louise | 1998 | VÄSBY SS | AW2498 | 50 m | 5:19.08 | |
7 | 11 | Varga Emma | 1997 | DANDERYD | AE1897 | 50 m | 5:21.93 | |
8 | 338 | Berglund Olivia | 1998 | POSEIDON | AR9898 | 50 m | 5:23.17 | |
9 | 119 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 50 m | 5:24.85 | |
10 | 9 | Berglund Frida | 1998 | DANDERYD | AW7298 | 50 m | 5:25.51 | |
11 | 172 | Hvarfvenius Gina | 1997 | KUNGSBACKA | AY5297 | 50 m | 5:26.54 | |
12 | 596 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 50 m | 5:27.96 | |
13 | 411 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 50 m | 5:28.52 | |
14 | 140 | Müllern Alice | 1998 | JÖNKÖPING | AQ7498 | 50 m | 5:38.56 | |
15 | 461 | Ramdén Alida | 1997 | SÖDERTÄLJE | AP0297 | 25 m | 5:03.32 | |
16 | 679 | Eriksson Lisa | 1998 | STRÄNGNÄS | AN3898 | 25 m | 5:13.52 |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 18 juni 2014 |
Licensierad till: Svenska Simförbundet | Utskriftstid | 19:41 |