2019-09-23   16:19:00
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sum-Sim 2014

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 28 juni 2014 kl. 09.00

Heatlista Gren 21
Heatlista 
 
  Tävling  Sum-Sim (50m) 2014    Utskriftsdatum  27 juni 2014   
  Tävlingsort  Malmö    Utskriftstid  19:17   
  Arrangör  SSF/Malmö KK         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  25 juni 2014         
 
 
 
Gren 21, 400m Medley Flickor  Försök (5) 
Sponsor: ICA 
15 år och yngre: Martina Granström (1991) 4:57.57 2006 FM: Isabelle Hansson 5:09.38 
16 - 17 år: Ann Berglund (1984) 4:55.22 2000 FM: Jaqueline Hippi 5:00.22 
 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
461  Alida Ramdén  1997  AP0297  SÖDERTÄLJE    25m  5:03.32 
542  Sigrid Loid  1999  AF0499  TÄBY SIM    50m  6:01.78 
608  Emelie Ångström  2001  AN8201  VÄSTERÅS    50m  6:04.64 
679  Lisa Eriksson  1998  AN3898  STRÄNGNÄS    25m  5:13.52 
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
387  Alba Croneborg  2000  AE6200  SKURU IK    50m  5:44.69 
755  Felicia Axelsson Eklund  2000  AY0200  SÖDERTÖRN    50m  5:42.94 
298  Rebecka Ehn  2000  AO7600  SK NEPTUN    50m  5:40.76 
312  Enya Zibell  2000  BP2400  SK NEPTUN    50m  5:38.49 
140  Alice Müllern  1998  AQ7498  JÖNKÖPING    50m  5:38.56 
683  Amanda Hyllbrant  1999  AY6899  STRÄNGNÄS    50m  5:41.16 
638  Lina Nederman  2000  AP0600  ÖSA    50m  5:43.89 
732  Amanda Björkman  2001  AF3101  POSEIDON    50m  5:58.58 

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
496  Madeleine Grönberg  1999  AH3699  SK TRITON    50m  5:36.11 
404  Elin Grenholm  1999  AR2899  SPÅRVÄGEN    50m  5:33.73 
382  Signe Nordegren  2000  AO6800  SKURU IK    50m  5:31.42 
310  Isabelle Wrejde  1999  AV5299  SK NEPTUN    50m  5:29.71 
225  Julia Brinkhagen  1999  AM3299  SK LÖDDE    50m  5:30.83 
266  Kamelia Gradinarska  2001  AI3601  MASS    50m  5:33.16 
136  Wilma Johansson  2001  AT7401  JÖNKÖPING    50m  5:34.56 
317  Michaela Mattsson  1999  AL4899  SK NEPTUN    50m  5:38.36 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
172  Gina Hvarfvenius  1997  AY5297  KUNGSBACKA    50m  5:26.54 
130  Hanna Eriksson  1999  AD2499  JÖNKÖPING    50m  5:23.53 
572  Louise Halldén  1998  AW2498  VÄSBY SS    50m  5:19.08 
372  Erica Sjöholm  1997  AJ0497  SJÖBO SS    50m  5:06.34 
655  Ayleen Burt  1997  BB5497  POLISEN    50m  5:12.90 
11  Emma Varga  1997  AE1897  DANDERYD    50m  5:21.93 
Frida Berglund  1998  AW7298  DANDERYD    50m  5:25.51 
411  Malin Wallén  1997  AZ7897  SPÅRVÄGEN    50m  5:28.52 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
20  Alice Palmkvist  2000  AE9200  ELFSBORG    50m  5:25.62 
538  Alice Sundberg  1999  AS1299  TÄBY SIM    50m  5:22.94 
448  Malin Johansson  1997  AL0497  SK SYDSIM    50m  5:17.42 
582  Agnes Wiiand  1997  AM1497  VÄSBY SS    50m  5:06.04 
115  Isabelle Hanson  1998  AB4298  JÄRFÄLLA S    50m  5:09.38 
108  Josefine Almvret  1999  AA0699  JÄRFÄLLA S    50m  5:19.32 
119  Emma Rotstam  1998  AF7498  JÄRFÄLLA S    50m  5:24.85 
111  Cornelia Eklund  2000  AC1800  JÄRFÄLLA S    50m  5:26.97 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.15  Utskriftsdatum  27 juni 2014 
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb  Utskriftstid  19:17 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner