2019-10-20   10:41:25
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sum-Sim 2014

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 28 juni 2014 kl. 09.00

21_S
Gren 21, 400m Medley Flickor 
15 år och yngre: Martina Granström (1991) 4:57.57 2006 FM: Isabelle Hansson 5:09.38 
16 - 17 år: Ann Berglund (1984) 4:55.22 2000 FM: Jaqueline Hippi 5:00.22 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
15 år och yngre 
108  Almvret Josefine  1999  JÄRFÄLLA S  AA0699  50 m  5:19.32   
538  Sundberg Alice  1999  TÄBY SIM  AS1299  50 m  5:22.94   
130  Eriksson Hanna  1999  JÖNKÖPING  AD2499  50 m  5:23.53   
20  Palmkvist Alice  2000  ELFSBORG  AE9200  50 m  5:25.62   
605  Persson Andréa  1999  VÄSTERÅS  AB5899  50 m  5:26.91   
111  Eklund Cornelia  2000  JÄRFÄLLA S  AC1800  50 m  5:26.97   
310  Wrejde Isabelle  1999  SK NEPTUN  AV5299  50 m  5:29.71   
225  Brinkhagen Julia  1999  SK LÖDDE  AM3299  50 m  5:30.83   
382  Nordegren Signe  2000  SKURU IK  AO6800  50 m  5:31.42   
10  266  Gradinarska Kamelia  2001  MASS  AI3601  50 m  5:33.16   
11  404  Grenholm Elin  1999  SPÅRVÄGEN  AR2899  50 m  5:33.73   
12  136  Johansson Wilma  2001  JÖNKÖPING  AT7401  50 m  5:34.56   
13  496  Grönberg Madeleine  1999  SK TRITON  AH3699  50 m  5:36.11   
14  317  Mattsson Michaela  1999  SK NEPTUN  AL4899  50 m  5:38.36   
15  312  Zibell Enya  2000  SK NEPTUN  BP2400  50 m  5:38.49   
16  298  Ehn Rebecka  2000  SK NEPTUN  AO7600  50 m  5:40.76   
17  683  Hyllbrant Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AY6899  50 m  5:41.16   
18  755  Axelsson Eklund Felicia  2000  SÖDERTÖRN  AY0200  50 m  5:42.94   
19  638  Nederman Lina  2000  ÖSA  AP0600  50 m  5:43.89   
20  387  Croneborg Alba  2000  SKURU IK  AE6200  50 m  5:44.69   
21  732  Björkman Amanda  2001  POSEIDON  AF3101  50 m  5:58.58   
22  542  Loid Sigrid  1999  TÄBY SIM  AF0499  50 m  6:01.78   
23  608  Ångström Emelie  2001  VÄSTERÅS  AN8201  50 m  6:04.64   
24  277  Magnusson Amanda  1999  MASS  AF9699  25 m  5:14.83   
16 - 17 år 
582  Wiiand Agnes  1997  VÄSBY SS  AM1497  50 m  5:06.04   
372  Sjöholm Erica  1997  SJÖBO SS  AJ0497  50 m  5:06.34   
115  Hanson Isabelle  1998  JÄRFÄLLA S  AB4298  50 m  5:09.38   
655  Burt Ayleen  1997  POLISEN  BB5497  50 m  5:12.90   
448  Johansson Malin  1997  SK SYDSIM  AL0497  50 m  5:17.42   
572  Halldén Louise  1998  VÄSBY SS  AW2498  50 m  5:19.08   
11  Varga Emma  1997  DANDERYD  AE1897  50 m  5:21.93   
338  Berglund Olivia  1998  POSEIDON  AR9898  50 m  5:23.17   
119  Rotstam Emma  1998  JÄRFÄLLA S  AF7498  50 m  5:24.85   
10  Berglund Frida  1998  DANDERYD  AW7298  50 m  5:25.51   
11  172  Hvarfvenius Gina  1997  KUNGSBACKA  AY5297  50 m  5:26.54   
12  596  Berggren Lina  1998  VÄSTERÅS  AB7698  50 m  5:27.96   
13  411  Wallén Malin  1997  SPÅRVÄGEN  AZ7897  50 m  5:28.52   
14  140  Müllern Alice  1998  JÖNKÖPING  AQ7498  50 m  5:38.56   
15  461  Ramdén Alida  1997  SÖDERTÄLJE  AP0297  25 m  5:03.32   
16  679  Eriksson Lisa  1998  STRÄNGNÄS  AN3898  25 m  5:13.52   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.14  Utskriftsdatum  18 juni 2014 
Licensierad till: Svenska Simförbundet  Utskriftstid  19:41 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner