2020-02-24   07:03:46
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SM/JSM

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 20
Heatlista 
 
  Tävling  SM/JSM (50m)    Utskriftsdatum  03 juli 2014   
  Tävlingsort  Borås    Utskriftstid  20:35   
  Arrangör  SSF/SK Elfsborg         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  02 juli 2014         
 
 
 
Gren 20, 400m Medley Damer  Försök (4) 
Sponsor: Danske Bank 
SR: Stina Gardell (1990) 4:38.46 2012-05-21 
SR Juniorer: Stina Gardell (1989) 4:42.71 2009-08-02 
MR: Stina Gardell (1990) 4:42.20 2013 FM: Stina Gardell 4:42.20 
EM-kval: 4:52.50 
 
Heat 1 (4) , Junior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
86  Emma Rotstam  1998  AF7498  JÄRFÄLLA S    50m  5:24.85 
492  Tove Sparrman  1996  AQ3296  VÄSBY SS    50m  5:20.04 
80  Josefine Almvret  1999  AA0699  JÄRFÄLLA S    50m  5:19.32 
380  Malin Johansson  1997  AL0497  SK SYDSIM    50m  5:17.42 
480  Louise Halldén  1998  AW2498  VÄSBY SS    50m  5:19.08 
27  Elin Lundgren  1995  BB1295  SK HAJEN    50m  5:19.34 
92  Hanna Eriksson  1999  AD2499  JÖNKÖPING    50m  5:23.53 
               

 
Heat 2 (4) , Junior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
466  Alexandra Uusaro  1995  AN0295  TÄBY SIM    50m  5:17.07 
432  Ellen Olsson  1995  AA3695  SK TRITON    50m  5:14.46 
513  Clara Wiman  1996  AE8896  VÄSTERÅS    50m  5:13.18 
461  Emma Karell  1994  AZ0694  TÄBY SIM    50m  5:12.51 
552  Ayleen Burt  1997  BB5497  POLISEN    50m  5:12.90 
460  Emelie Johansson  1996  AN2496  TÄBY SIM    50m  5:13.86 
476  Rebecca Håkansson  1996  AV3296  VELLINGE-N    50m  5:15.41 
232  Malin Westman  1995  AA1695  MASS    50m  5:17.39 

 
Heat 3 (4) , Junior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
495  Emelie Åkerström  1995  AM6295  VÄSBY SS    50m  5:07.13 
246  Christine Ekman  1994  AE8294  SK NEPTUN    50m  5:06.29 
503  Frida Berggren  1994  AE1894  VÄSTERÅS    50m  5:00.01 
482  Jaqueline Hippi  1996  AJ8496  VÄSBY SS    50m  4:55.25 
324  Céline Bertrand  1995  AB7295  SKÖVDE SS    50m  4:56.64 
494  Agnes Wiiand  1997  AM1497  VÄSBY SS    50m  5:06.04 
311  Erica Sjöholm  1997  AJ0497  SJÖBO SS    50m  5:06.34 
85  Isabelle Hanson  1998  AB4298  JÄRFÄLLA S    50m  5:09.38 

 
Heat 4 (4) , Senior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
305  Ebba Hellström  1992  AK6692  S 02    50m  5:11.94 
191  Josefine Hansson  1992  AL8292  MKK    50m  5:06.01 
337  Stina Gardell  1990  AG9690  SPÅRVÄGEN    50m  4:42.20 
226  Sofia Lindholm  1993  AM1693  MASS    50m  5:05.22 
405  Hanna Jörlund  1991  BL6891  SÖDERTÖRN    50m  5:06.79 
231  Emma Westman  1993  AP7693  MASS    50m  5:13.45 
               

 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.16  Utskriftsdatum  03 juli 2014 
Licensierad till: IC Control  Utskriftstid  20:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner