2020-02-24   06:57:28
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SM/JSM

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 3
Heatlista 
 
  Tävling  SM/JSM (50m)    Utskriftsdatum  01 juli 2014   
  Tävlingsort  Borås    Utskriftstid  20:17   
  Arrangör  SSF/SK Elfsborg         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  02 juli 2014         
 
 
 
Gren 3, 50m Ryggsim Damer  Försök (6) 
Sponsor: Pulsen AB 
SR: Michelle Coleman (1993) 28.74 2012-06-28 
JSR: Michelle Coleman (1993) 28.74 2012-06-28 
MR: Michelle Coleman (1993) 28.74 2012 FM: Magdalena Kuras 29.50 
EM-kval: 28.81 
 
Heat 1 (6) , Junior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
Emma Varga  1997  AE1897  DANDERYD    50m  32.77 
133  Isabelle Avenius  1996  AX3496  KUNGÄLV    50m  32.10 
280  Elin Podéus  1997  AE8297  NKK    50m  32.09 
53  Lina Rosvall  1997  AC2897  HS    50m  32.10 
78  Jenny Christensson  1996  BD4696  SS IDEN    50m  32.22 
               
               

 
Heat 2 (6) , Junior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
80  Josefine Almvret  1999  AA0699  JÄRFÄLLA S    50m  32.04 
79  Linnéa Månsson  1996  AJ6296  SS IDEN    50m  31.81 
364  Julia Peterson  1995  BC8895  SKK    50m  31.64 
114  Linnea Wranå  1998  AO1898  KALMAR SS    50m  31.40 
346  Emma Wahlström  1994  AF9294  SPÅRVÄGEN    50m  31.57 
32  Paulina Björkbacka  1995  AY6295  HARNÄS SKU    50m  31.67 
94  Maria Galic  1995  AD9495  JÖNKÖPING    50m  31.85 
200  Cassandra Tran  1997  AN5697  MKK    50m  32.07 

 
Heat 3 (6) , Junior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
112  Josefin Lewton  1997  BF0297  KALMAR SS    50m  31.26 
144  Clara Vater  1997  AH7497  LANDSKRONA    50m  31.20 
324  Céline Bertrand  1995  AB7295  SKÖVDE SS    50m  31.04 
110  Miranda Arvidsson  1998  AJ5298  KALMAR SS    50m  31.00 
183  Lova Andersson  2000  AA3600  LJUNGBY SS    50m  31.03 
90  Erika Carlén  1994  AM5294  JÖNKÖPING    50m  31.20 
563  Tove Andersson  1995  AC0695  TRELLEBORG    50m  31.26 
273  Rebecca Diaz-Nilsson  1996  AD8296  NKK    50m  31.37 

 
Heat 4 (6) , Junior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
481  Felicia Hedman  1995  BR6895  VÄSBY SS    50m  30.86 
105  Alma Thormalm  1996  AA0296  JÖNKÖPING    50m  30.77 
433  Linnéa Olsson  1994  BX0494  SK TRITON    50m  30.14 
197  Ida Lindborg  1994  AB0494  MKK    50m  29.35 
247  Jessica Eriksson  1995  AH0895  SK NEPTUN    50m  30.08 
19  Linnéa Bielicz  1994  BJ3294  GÖTEBORG    50m  30.22 
381  Dinah Jönsson  1998  AN6498  SK SYDSIM    50m  30.83 
323  Marlene Pavlu Lewin  1997  AH9497  SKURU IK    50m  30.94 

 
Heat 5 (6) , Senior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
136  Johanna Pettersson  1992  AF1292  KUNGÄLV    50m  31.15 
347  Anna Åhlin  1991  AO7491  SPÅRVÄGEN    50m  30.08 
429  Magdalena Kuras  1988  AR9288  SK TRITON    50m  29.27 
25  Emma Johansson  1991  AQ8691  SK HAJEN    50m  30.07 
517  Madelene Andersson  1991  BX0891  VÄXJÖ SS    50m  30.80 
328  Emelie Stenhammar  1993  BH4293  SKÖVDE SS    50m  31.32 
               

 
Heat 6 (6) , Senior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
222  Isabelle Höstman  1990  BR8890  MASS    50m  31.77 
538  Frida Andersson  1991  AK1491  UDDEVALLA    50m  30.84 
198  Nathalie Lindborg  1991  BN5691  MKK    50m  30.07 
336  Michelle Coleman  1993  AM2493  SPÅRVÄGEN    50m  28.94 
294  Therese Svendsen  1989  BM2689  SK RAN    50m  29.50 
406  Lovisa Klarén  1992  AK1692  SÖDERTÖRN    50m  30.17 
522  Eljena Knutsson  1992  AE2892  YSTADS SS    50m  31.19 
               

 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.16  Utskriftsdatum  01 juli 2014 
Licensierad till: IC Control  Utskriftstid  20:17 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner