2020-02-25   08:24:01
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SM/JSM

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

20_S
Gren 20, 400m Medley Damer Senior 
 
SR: Stina Gardell (1990) 4:38.46 2012-05-21 
JSR: Stina Gardell (1989) 4:42.71 2009-08-02 
MR: Stina Gardell (1990) 4:42.20 2013 FM: Stina Gardell 4:42.20 
EM-kval: 4:52.50 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
337  Gardell Stina  1990  SPÅRVÄGEN  AG9690  50 m  4:42.20   
482  Hippi Jaqueline  1996  VÄSBY SS  AJ8496  50 m  4:55.25   
324  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  50 m  4:56.64   
503  Berggren Frida  1994  VÄSTERÅS  AE1894  50 m  5:00.01   
226  Lindholm Sofia  1993  MASS  AM1693  50 m  5:05.22   
280  Podéus Elin  1997  NKK  AE8297  50 m  5:05.87   
191  Hansson Josefine  1992  MKK  AL8292  50 m  5:06.01   
494  Wiiand Agnes  1997  VÄSBY SS  AM1497  50 m  5:06.04   
246  Ekman Christine  1994  SK NEPTUN  AE8294  50 m  5:06.29   
10  311  Sjöholm Erica  1997  SJÖBO SS  AJ0497  50 m  5:06.34   
11  405  Jörlund Hanna  1991  SÖDERTÖRN  BL6891  50 m  5:06.79   
12  495  Åkerström Emelie  1995  VÄSBY SS  AM6295  50 m  5:07.13   
13  85  Hanson Isabelle  1998  JÄRFÄLLA S  AB4298  50 m  5:09.38   
14  305  Hellström Ebba  1992  S 02  AK6692  50 m  5:11.94   
15  461  Karell Emma  1994  TÄBY SIM  AZ0694  50 m  5:12.51   
16  552  Burt Ayleen  1997  POLISEN  BB5497  50 m  5:12.90   
17  513  Wiman Clara  1996  VÄSTERÅS  AE8896  50 m  5:13.18   
18  231  Westman Emma  1993  MASS  AP7693  50 m  5:13.45   
19  460  Johansson Emelie  1996  TÄBY SIM  AN2496  50 m  5:13.86   
20  432  Olsson Ellen  1995  SK TRITON  AA3695  50 m  5:14.46   
21  476  Håkansson Rebecca  1996  VELLINGE-N  AV3296  50 m  5:15.41   
22  466  Uusaro Alexandra  1995  TÄBY SIM  AN0295  50 m  5:17.07   
23  232  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  50 m  5:17.39   
24  380  Johansson Malin  1997  SK SYDSIM  AL0497  50 m  5:17.42   
25  480  Halldén Louise  1998  VÄSBY SS  AW2498  50 m  5:19.08   
26  80  Almvret Josefine  1999  JÄRFÄLLA S  AA0699  50 m  5:19.32   
27  27  Lundgren Elin  1995  SK HAJEN  BB1295  50 m  5:19.34   
28  492  Sparrman Tove  1996  VÄSBY SS  AQ3296  50 m  5:20.04   
29  18  Persson Amanda  1996  FILIPSTAD  AA5296  50 m  5:21.42   
30  92  Eriksson Hanna  1999  JÖNKÖPING  AD2499  50 m  5:23.53   
31  86  Rotstam Emma  1998  JÄRFÄLLA S  AF7498  50 m  5:24.85   
32  388  Ramdén Alida  1997  SÖDERTÄLJE  AP0297  25 m  5:03.32   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.16  Utskriftsdatum  01 juli 2014 
Licensierad till: IC Control  Utskriftstid  20:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner