2020-06-01   01:27:26
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SM/JSM

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

21_S
Gren 21, 50m Ryggsim Herrar Senior 
 
Sponsor: Freker Sport 
SR: Pontus Renholm (1986) 25.46 2008-07-16 
JSR: Petter Fredriksson (1997) 26.35 2014-03-30 
MR: Pontus Renholm (1986) 25.46 2008 FM: Mattias Carlsson 26.51 
EM-kval: 25.60 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
102  Pettersson Axel  1995  JÖNKÖPING  AE8995  50 m  26.18   
215  Carlsen Christoffer  1992  MASS  AM1192  50 m  26.50   
450  Borin Niklas  1989  TUREBERG  AD5189  50 m  26.58   
489  Papantoniou Michail  1997  VÄSBY SS  AX7397  50 m  26.66   
283  Stojmenovic Stefan  1993  NKK  AR6593  50 m  26.70   
261  Sjödin Simon  1986  SK NEPTUN  AG6786  50 m  26.78   
176  Palmqvist Pontus  1991  LASS  AV7391  50 m  26.86   
558  Nilsson Martin  1993  POLISEN  AL6793  50 m  26.88   
259  Nyström Alexander  1990  SK NEPTUN  AG1590  50 m  26.99   
10  120  Lindau Henrik  1990  KARLSKRONA  AD8190  50 m  27.03   
11  299  Bergman Fabian  1994  SALTSJÖB  AQ2194  50 m  27.06   
12  230  Stevens-Jones Oskar  1996  MASS  AZ5396  50 m  27.32   
13  300  Karlsson Adam  1994  SALTSJÖB  AC7594  50 m  27.52   
14  158  Ulfskans Jonas  1986  SK LAXEN  AD8986  50 m  27.54   
15  428  Hjelm Måns  1992  SK TRITON  AC7992  50 m  27.68   
16  39  Ghirmai Efrem  1996  HS  AC1396  50 m  27.82   
17  548  Risebrandt Fredrich  1992  UDDEVALLA  AF1392  50 m  27.85   
18  316  Mikaelsson Anton  1993  SKELLEFTEÅ  AA4193  50 m  27.86   
19  122  Gissén Erik  1992  KARLSTAD  AL0992  50 m  27.92   
20  251  Hökfelt Gustav  1994  SK NEPTUN  AS1594  50 m  27.93   
21  274  Forsgren Marcus  1996  NKK  AM4196  50 m  27.97   
22  157  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  50 m  28.02   
23  72  Persson Mika  1998  HÖGANÄS SS  AM7798  50 m  28.05   
24  249  Frank Simon  1990  SK NEPTUN  AS2590  50 m  28.08   
25  493  Törnqvist Samuel  1997  VÄSBY SS  AI6197  50 m  28.33   
26  459  Hedman Filip  1998  TÄBY SIM  AO1598  50 m  28.34   
27  142  Schön Svensson David  1993  LANDSKRONA  AD8993  50 m  28.46   
28  479  Fürst Markus  1996  VÄSBY SS  AA2196  50 m  28.47   
29  58  Steen Fabian  1996  HS  AH9596  50 m  28.61   
30  170  Gannholm-Johansson Oskar  1996  LASS  AC3196  50 m  28.63   
31  174  Olsson Daniel  1996  LASS  AF0396  50 m  28.66   
32  510  Kanth Linus  1991  VÄSTERÅS  AP5991  50 m  28.68   
33  297  Alexandersson Marcus  1997  S 77  AL7597  50 m  28.69   
34  46  Kron Kristian  1992  HS  AY2192  50 m  28.73   
35  156  Norberg-Pettersson Gustav  1996  SK LAXEN  AM8596  50 m  28.78   
36  531  Zetterman Victor  1995  ÖSA  AY4195  50 m  28.78   
37  118  Carlbrand Mattias  1994  KARLSKRONA  AS6794  50 m  28.88   
38  462  Momeni Daniel  1997  TÄBY SIM  AZ7397  50 m  28.96   
39  342  Sjöblom Ahlström Daniel  1998  SPÅRVÄGEN  AR0798  50 m  28.99   
40  298  Altman Elias  1998  SALTSJÖB  AH6998  50 m  29.16   
41  141  Christensson Alfred  1998  LANDSKRONA  AH0398  50 m  29.28   
42  376  Andersson Jonas  1996  SK SYDSIM  AE2396  50 m  29.31   
43  437  Wetterborg Rasmus  1996  SK TRITON  AC9396  50 m  29.43   
44  56  Schön Enzo  1996  HS  AN1396  25 m  26.84   
45  11  Ackerstierna Adam  1995  SK ENA  AH4995  25 m  27.09   
46  430  Lundin Anton  1994  SK TRITON  AD0394  Yard  24.24   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.16  Utskriftsdatum  01 juli 2014 
Licensierad till: IC Control  Utskriftstid  20:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner