2020-02-24   07:31:26
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SM/JSM

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

22_S
Gren 22, 50m Frisim Damer Senior 
 
Sponsor: SPEED 
SR: Therese Alshammar (1977) 23.88 2009-08-02 
JSR: Sarah Sjöström (1993) 24.63 2012-04-14 
MR: Therese Alshammar (1977) 24.50 2012 FM: Sarah Sjöström 24.97 
EM-kval: 25.70 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
413  Sjöström Sarah  1993  SÖDERTÖRN  BN4493  50 m  24.15   
336  Coleman Michelle  1993  SPÅRVÄGEN  AM2493  50 m  25.49   
429  Kuras Magdalena  1988  SK TRITON  AR9288  50 m  25.68   
485  Lindkvist Josefin  1993  VÄSBY SS  AK4493  50 m  25.83   
198  Lindborg Nathalie  1991  MKK  BN5691  50 m  25.92   
490  Salomonsson Nadja  1992  VÄSBY SS  AD2892  50 m  26.02   
175  Palm Rebecka  1990  LASS  AP4690  50 m  26.28   
291  Dollmayer Wanda  1996  SK RAN  AL6696  50 m  26.43   
90  Carlén Erika  1994  JÖNKÖPING  AM5294  50 m  26.49   
10  25  Johansson Emma  1991  SK HAJEN  AQ8691  50 m  26.54   
11  247  Eriksson Jessica  1995  SK NEPTUN  AH0895  50 m  26.55   
12  126  Hansson Liz  1988  KUNGSBACKA  AJ1488  50 m  26.56   
13  34  Andersson Klara  1991  HS  AV2491  50 m  26.62   
14  105  Thormalm Alma  1996  JÖNKÖPING  AA0296  50 m  26.79   
15  252  Johansson Jennie  1988  SK NEPTUN  AV3688  50 m  26.84   
16  401  Eriksson Jessica  1993  SÖDERTÖRN  AT2293  50 m  26.94   
17  19  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  50 m  27.00   
18  106  Thormalm Klara  1998  JÖNKÖPING  AA4898  50 m  27.06   
19  38  Fridell My  1992  HS  AG3292  50 m  27.08   
20  433  Olsson Linnéa  1994  SK TRITON  BX0494  50 m  27.18   
21  222  Höstman Isabelle  1990  MASS  BR8890  50 m  27.21   
22  491  Sjösten Emma  1996  VÄSBY SS  AG2496  50 m  27.29   
23  434  Rosenquist Ebba  1989  SK TRITON  AI6489  50 m  27.30   
24  273  Diaz-Nilsson Rebecca  1996  NKK  AD8296  50 m  27.31   
25  406  Klarén Lovisa  1992  SÖDERTÖRN  AK1692  50 m  27.31   
26  567  Eriksson Lisa  1998  STRÄNGNÄS  AN3898  50 m  27.33   
27  340  Nilsson Frida  1992  SPÅRVÄGEN  BL6292  50 m  27.35   
28  190  Börnfors Frida  1994  MKK  AP9494  50 m  27.42   
29  57  Sjöberg Sofie  1994  HS  BV0494  50 m  27.45   
30  389  Sjöblom Olivia  1997  SÖDERTÄLJE  AX0497  50 m  27.45   
31  324  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  50 m  27.46   
32  530  Rohlin Johansson Vera  1995  ÖSA  AQ2695  50 m  27.46   
33  135  Nielsen-Fernandes Amanda  1994  KUNGÄLV  BM8294  50 m  27.51   
34  13  Gustafsson Rebecka  1998  SK ENA  AH4698  50 m  27.66   
35  304  Heina Christin  1996  S 02  BA0296  50 m  27.68   
36  Varga Emma  1997  DANDERYD  AE1897  50 m  27.72   
37  381  Jönsson Dinah  1998  SK SYDSIM  AN6498  50 m  27.73   
38  257  Mattsson Rebecca  1995  SK NEPTUN  AQ0295  50 m  27.76   
39  71  Liljeqvist Ida  1999  HÖGANÄS SS  AR4499  50 m  27.78   
40  83  Eriksen Josefin  1995  JÄRFÄLLA S  AS2495  50 m  27.79   
41  47  Kruners Nike  1996  HS  AN3496  50 m  27.88   
42  124  Lindström Annie  1996  KSLS  AJ3696  50 m  28.08   
43  197  Lindborg Ida  1994  MKK  AB0494  25 m  26.01   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.16  Utskriftsdatum  01 juli 2014 
Licensierad till: IC Control  Utskriftstid  20:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner