Program för Järfälla Nationella
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 37
|
Tävling |
Järfälla Nationella 2014 |
|
Utskriftsdatum |
07 september 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Järfälla |
|
Utskriftstid |
14:44 |
|
|
Arrangör |
Järfälla Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 september 2014 |
|
|
|
|
Gren 37, 200m Ryggsim Damer |
Finaler (4) |
SR: Therese Svendsen (1989) 2:06.65 2009-12-13 |
SR Juniorer: Therese Svendsen (1989) 2:06.65 2009-12-13 |
|
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
144 |
3 |
Esther Rydbeck Nordén |
2001 |
BN8801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
154 |
4 |
Alice Sundberg |
1999 |
AS1299 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
23 |
5 |
Ebba Steen |
1999 |
BC3699 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
57 |
2 |
Nelly Åkerblom |
2000 |
AP5400 |
SKURU IK |
|
25m |
2:49.40 |
66 |
3 |
Felicia Axelsson Eklund |
2000 |
AY0200 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:47.82 |
141 |
4 |
Johanna Persson |
2001 |
AY6601 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:46.22 |
148 |
5 |
Malin Sangfelt |
2001 |
AC3801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:46.46 |
54 |
6 |
Anna Westborg |
2002 |
AE0402 |
SKURU IK |
|
25m |
2:48.54 |
125 |
7 |
Josephine Junehed |
2002 |
AN1202 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:00.99 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
157 |
1 |
Karin Thorén |
1999 |
BI4499 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:41.37 |
86 |
2 |
Wilma Roloff |
2000 |
BA7600 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:37.80 |
21 |
3 |
Emma Rotstam |
1998 |
AF7498 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:32.81 |
15 |
4 |
Linda Lidström |
1997 |
AD7497 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:28.60 |
81 |
5 |
Greta Nykvist |
1996 |
AU7496 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:29.25 |
103 |
6 |
Linda Brännlund |
1998 |
AW6298 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:34.49 |
110 |
7 |
Julia Franks |
2000 |
AR5400 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:40.81 |
133 |
8 |
Sigrid Loid |
1999 |
AF0499 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:45.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
89 |
1 |
Caroline Speiner |
1994 |
AZ0294 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:26.99 |
2 |
2 |
Josefine Almvret |
1999 |
AA0699 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:24.59 |
74 |
3 |
Sara Hägglund-Björklund |
1995 |
BB3695 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:21.22 |
78 |
4 |
Hanna Jörlund |
1991 |
BL6891 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:18.11 |
106 |
5 |
Elsa Ericsson |
1995 |
AI0895 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:19.92 |
7 |
6 |
Ida Eriksen |
1997 |
AD4497 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:23.00 |
147 |
7 |
Hanna Sangfelt |
1997 |
AC4497 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:25.80 |
10 |
8 |
Isabelle Hanson |
1998 |
AB4298 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:28.00 |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 |
Utskriftsdatum |
07 september 2014 |
Licensierad till: Järfälla Simsällskap |
Utskriftstid |
14:44 |
|