Ohjelma MIKROPOLIX - Uinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 7
|
Kilpailu |
Mikropolix - Uinnit 11.10.2014 |
|
Tulostuspäivämäärä |
11 lokakuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Riihimäki |
|
Tulostusaika |
11:17 |
|
|
Järjestäjä |
Riihimäen Uimaseura |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
11 lokakuu 2014 |
|
|
|
|
Laji 7, 200m Vapaauinti Miehet |
Loppukilpailut (7) |
Sponsori: www.mikropolix.fi |
|
Erä 1 (7) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Jussi Toivanen |
2001 |
01A657 |
NoPy |
|
25m |
|
|
4 |
Ville Laine |
1995 |
95B035 |
TaTU |
|
25m |
|
|
5 |
Henri Katilainen |
1998 |
98B319 |
RiUS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Onni Äijälä |
2004 |
04A344 |
HyUS |
|
25m |
|
|
2 |
Oskari Niemi |
2001 |
01B016 |
HyUS |
|
25m |
|
|
3 |
Ville Syrjäkoski |
2002 |
02A081 |
TaTU |
|
25m |
3:28.04 |
3:28.04 |
4 |
Sampo Peltola |
2002 |
02A096 |
KeUi |
|
50m |
3:04.16 |
3:00.16 |
5 |
Nico Peltonen |
2005 |
05A046 |
HyUS |
|
25m |
3:22.21 |
3:22.21 |
6 |
Rony Kulju |
2004 |
04A262 |
SiWa |
|
25m |
4:07.34 |
4:07.34 |
7 |
Otto Ahvonen |
2003 |
03A671 |
HäUS |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Iiro Kuusela |
2001 |
01A689 |
TaTU |
|
25m |
2:53.00 |
2:53.00 |
2 |
Mikael Virtanen |
2002 |
02A066 |
RiUS |
|
25m |
2:49.02 |
2:49.02 |
3 |
Marcus Ivén |
1998 |
98B286 |
RiUS |
|
25m |
2:47.30 |
2:47.30 |
4 |
Leo Rytövuori |
1999 |
99A151 |
TaTU |
|
50m |
2:49.22 |
2:45.22 |
5 |
Veeti Raivio |
2000 |
00A017 |
TaTU |
|
50m |
2:49.47 |
2:45.47 |
6 |
Waltteri Tiitola |
2000 |
00A645 |
UKK |
|
25m |
2:47.31 |
2:47.31 |
7 |
Juuso Vastamäki |
2002 |
02A553 |
VeUS |
|
50m |
2:55.74 |
2:51.74 |
8 |
Lukas Vahtera |
2001 |
01B137 |
SiWa |
|
50m |
3:02.17 |
2:58.17 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Atte Lasmio |
2001 |
01A618 |
RiUS |
|
25m |
2:41.86 |
2:41.86 |
2 |
Perttu Mikkola |
2001 |
01B142 |
NoPy |
|
25m |
2:35.92 |
2:35.92 |
3 |
Sampo Kärkkäinen |
2000 |
00A625 |
NoPy |
|
25m |
2:35.04 |
2:35.04 |
4 |
Kalle Kiviniemi |
2000 |
00A335 |
NoPy |
|
50m |
2:35.16 |
2:31.16 |
5 |
Joona Syrjäkoski |
2000 |
00A478 |
TaTU |
|
25m |
2:31.91 |
2:31.91 |
6 |
Ville Särkkä |
2000 |
00A611 |
RiUS |
|
25m |
2:35.50 |
2:35.50 |
7 |
Valtteri Vuori |
2001 |
01A640 |
KeUi |
|
25m |
2:40.88 |
2:40.88 |
8 |
Henri Jokinen |
2002 |
02A245 |
KeUi |
|
25m |
2:42.83 |
2:42.83 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Joel Koskinen |
1998 |
98B177 |
UKK |
|
25m |
2:29.88 |
2:29.88 |
2 |
Onni Kuronen |
2000 |
00A863 |
NoPy |
|
50m |
2:31.51 |
2:27.51 |
3 |
Konsta Seppä |
2001 |
01A294 |
RiUS |
|
50m |
2:29.68 |
2:25.68 |
4 |
Verneri Kaarlenkaski |
1999 |
99A192 |
UiTa |
|
25m |
2:23.67 |
2:23.67 |
5 |
Jani Savander |
1999 |
99B230 |
SiHy |
|
50m |
2:28.68 |
2:24.68 |
6 |
Roope Lajas |
1998 |
98B294 |
RiUS |
|
25m |
2:27.20 |
2:27.20 |
7 |
Alex Klemola |
1999 |
99A247 |
RiUS |
|
25m |
2:28.80 |
2:28.80 |
8 |
Perttu Somero |
2001 |
01A317 |
La-Ka |
|
50m |
2:34.32 |
2:30.32 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Eetu Nyman |
1999 |
99A620 |
VeUS |
|
50m |
2:23.06 |
2:19.06 |
2 |
Daniel Laurila |
1996 |
96B074 |
NoPy |
|
25m |
2:12.90 |
2:12.90 |
3 |
Walentin Koskinen |
2000 |
00A343 |
UiTa |
|
25m |
2:11.44 |
2:11.44 |
4 |
Leevi Nuora |
1999 |
99A577 |
RiUS |
|
25m |
2:10.84 |
2:10.84 |
5 |
Antti Hakkarainen |
2000 |
00A468 |
TaTU |
|
50m |
2:14.89 |
2:10.89 |
6 |
Santeri Kaasinen |
1999 |
99A119 |
TaTU |
|
50m |
2:15.74 |
2:11.74 |
7 |
Miika Pänttönen |
1999 |
99A880 |
UiTa |
|
50m |
2:22.65 |
2:18.65 |
8 |
Roope Aro |
2000 |
00A167 |
NoPy |
|
50m |
2:25.17 |
2:21.17 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Pyry Nurmilo |
1999 |
99A266 |
TaTU |
|
50m |
2:12.34 |
2:08.34 |
2 |
Oskari Mäkinen |
1997 |
97A575 |
UiTa |
|
25m |
2:07.08 |
2:07.08 |
3 |
Atte Somero |
1999 |
99A522 |
La-Ka |
|
50m |
2:09.64 |
2:05.64 |
4 |
Jan Rif |
1998 |
98A868 |
TaTU |
|
50m |
2:04.08 |
2:00.08 |
5 |
Petja Yritys |
1993 |
93A330 |
TaTU |
|
50m |
2:07.10 |
2:03.10 |
6 |
Saku Laakkonen |
1999 |
99A326 |
UiVa |
|
25m |
2:06.08 |
2:06.08 |
7 |
Joona Korhonen |
2000 |
00A464 |
TaTU |
|
50m |
2:11.36 |
2:07.36 |
8 |
Deny Belaic |
1998 |
98A646 |
TaTU |
|
50m |
2:13.39 |
2:09.39 |
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
11 lokakuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura |
Tulostusaika |
11:17 |
|