2020-03-28   22:56:20
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SM/JSM (25m) 2014

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 2
Heatlista 
 
  Tävling  SM/JSM (25m) 2014    Utskriftsdatum  19 november 2014   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  15:05   
  Arrangör  SSF/SK Neptun/Väsby SS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  19 november 2014         
 
 
 
Gren 2, 200m Medley Damer  Finaler (2) 
Sponsor: MOLIND & MEDLEY 
SR: Sarah Sjöström (1993) 2:08.17 2012-01-27 
SJR: Sarah Sjöström (1993) 2:08.17 2012-01-27 
MR: Sarah Sjöström (1993) 2:09.40 2011-11-25 
FM: Louise Hansson 2:09.98 / Louise Hansson 2:12.29 
 
Heat B (2) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
299  Ebba Hellström  1992  AK6692  S 02    25m  2:23.05 
480  Clara Wiman  1996  AE8896  VÄSTERÅS    25m  2:22.70 
93  Johanna Pettersson  1996  AL2696  JÖNKÖPING    25m  2:21.77 
370  Hanna Jörlund  1991  BL6891  SÖDERTÖRN    25m  2:20.82 
214  Elise Löfgren  1991  AF1691  MASS    25m  2:21.61 
529  Lisa Eriksson  1998  AN3898  STRÄNGNÄS    25m  2:22.62 
417  Emelie Johansson  1996  AN2496  TÄBY SIM    25m  2:22.92 
217  Emma Westman  1993  AP7693  MASS    25m  2:23.74 

 
Heat A (2) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
373  Fanny D Lillieström  1989  AI2489  SÖDERTÖRN    25m  2:18.66 
442  Rebecca Håkansson  1996  AV3296  VELLINGE-N    25m  2:18.17 
452  Jaqueline Hippi  1996  AJ8496  VÄSBY SS    25m  2:15.32 
35  Louise Hansson  1996  AO1896  HS    25m  2:11.22 
472  Frida Berggren  1994  AE1894  VÄSTERÅS    25m  2:14.43 
356  Alida Ramdén  1997  AP0297  SÖDERTÄLJE    25m  2:15.97 
154  Vilma Ekström  1994  AE4494  LASS    25m  2:18.41 
221  Christine Ekman  1994  AE8294  SK NEPTUN    25m  2:20.52 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.02  Utskriftsdatum  19 november 2014 
Licensierad till: IC Control  Utskriftstid  15:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner