2020-03-28   22:37:51
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SM/JSM (25m) 2014

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 3
Heatlista 
 
  Tävling  SM/JSM (25m) 2014    Utskriftsdatum  18 november 2014   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  20:14   
  Arrangör  SSF/SK Neptun/Väsby SS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  19 november 2014         
 
 
 
Gren 3, 100m Medley Herrar  Försök (4) 
Sponsor: MOLIND & MEDLEY 
SR: Simon Sjödin (1986) 52.51 2012-12-15 
SJR: Sebastian Holmberg (1991) 54.31 2011-11-24 
MR: Simon Sjödin (1986) 53.52 2012-11-22 
FM: Sebastian Holmberg 54.77 / Axel Pettersson 56.20 
 
Heat 1 (4) , Senior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
260  Hampus Lovinge  1998  AE2998  NKK    25m  1:00.11 
462  Samuel Törnqvist  1997  AI6197  VÄSBY SS    25m  59.54 
512  Johan Andersson  1995  AB9595  UDDEVALLA    25m  59.97 
322  Daniel Sjöblom Ahlström  1998  AR0798  SPÅRVÄGEN    25m  1:00.43 
               
               

 
Heat 2 (4) , Senior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
142  Teodor Widerberg  1998  AG0398  SK LAXEN    25m  58.17 
399  Rasmus Wetterborg  1996  AC9396  SK TRITON    25m  57.81 
309  Oskar Mikaelsson  1995  AA1195  SKELLEFTEÅ    25m  56.94 
92  Axel Pettersson  1995  AE8995  JÖNKÖPING    25m  56.05 
258  Marcus Forsgren  1996  AM4196  NKK    25m  56.82 
153  Oscar Ekström  1994  AA2994  LASS    25m  57.58 
215  Patrik Löfgren  1996  AA4396  MASS    25m  57.99 
455  Carl Norlander  1997  AH5397  VÄSBY SS    25m  58.92 

 
Heat 3 (4) , Junior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
392  Måns Hjelm  1992  AC7992  SK TRITON    25m  57.93 
238  Alexander Nyström  1990  AG1590  SK NEPTUN    25m  56.43 
518  Fredrich Risebrandt  1992  AF1392  UDDEVALLA    25m  55.11 
150  Anton Andersson  1993  AC1593  LASS    25m  55.67 
131  Joakim Hvalgren  1993  AD8793  SK LAXEN    25m  57.17 
115  Oskar Johansson  1993  AY7593  KUNGSBACKA    25m  59.22 
               

 
Heat 4 (4) , Junior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
266  Stefan Stojmenovic  1993  AR6593  NKK    Yard  50.88 
265  Nikola Stojmenovic  1988  AE1988  NKK    25m  57.63 
207  Christoffer Carlsen  1992  AM1192  MASS    25m  56.20 
227  Sebastian Holmberg  1991  AG9391  SK NEPTUN    25m  54.77 
117  Jeremy Peter  1988  AQ5988  KUNGSBACKA    25m  55.45 
41  Daniel Lundahl  1991  AG5991  HS    25m  56.53 
205  Robin Andréasson  1988  AN7788  MASS    25m  58.01 
               

 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  18 november 2014 
Licensierad till: IC Control  Utskriftstid  20:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner