2020-03-28   23:13:04
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SM/JSM (25m) 2014

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 47
Heatlista 
 
  Tävling  SM/JSM (25m) 2014    Utskriftsdatum  22 november 2014   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  20:46   
  Arrangör  SSF/SK Neptun/Väsby SS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  19 november 2014         
 
 
 
Gren 47, 100m Frisim Damer  Försök (6) 
Sponsor: CHOICE HOTEL & MOLIND 
SR: Sarah Sjöström (1993) 51.93 2013-10-13 
SJR: Sarah Sjöström (1993) 51.93 2013-10-13 
MR: Sarah Sjöström (1993) 52.18 2011-11-26 
FM: Michelle Coleman 52.33 / Sarah Sjöström 52.59 
 
Heat 1 (6) , Junior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
357  Hilma Ramdén  2000  AF4600  SÖDERTÄLJE    25m  58.98 
323  Emma Sundstedt  1998  BE7498  SPÅRVÄGEN    25m  58.51 
296  Erica Dahlgren  1997  AE3497  S 02    25m  58.30 
93  Johanna Pettersson  1996  AL2696  JÖNKÖPING    25m  58.39 
12  Rebecka Gustafsson  1998  AH4698  SK ENA    25m  58.78 
77  Karin Åström  1996  AI8896  JÄRFÄLLA S    25m  59.78 
               

 
Heat 2 (6) , Junior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
257  Rebecca Diaz-Nilsson  1996  AD8296  NKK    25m  58.23 
450  Louise Halldén  1998  AW2498  VÄSBY SS    25m  58.13 
110  Annie Lindström  1996  AJ3696  KSLS    25m  57.99 
96  Klara Thormalm  1998  AA4898  JÖNKÖPING    25m  57.81 
453  Josefine Hippi  1994  BA4494  VÄSBY SS    25m  57.94 
298  Christin Heina  1996  BA0296  S 02    25m  58.12 
313  Louise Hjalmarsson  1997  AV8697  SKÖVDE SS    25m  58.15 
40  Nike Kruners  1996  AN3496  HS    25m  58.25 

 
Heat 3 (6) , Junior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
52  Matilda Weiler  1998  AF0898  HS    25m  57.39 
99  Miranda Arvidsson  1998  AJ5298  KALMAR SS    25m  57.10 
95  Alma Thormalm  1996  AA0296  JÖNKÖPING    25m  56.90 
222  Jessica Eriksson  1995  AH0895  SK NEPTUN    25m  56.75 
356  Alida Ramdén  1997  AP0297  SÖDERTÄLJE    25m  56.85 
460  Emma Sjösten  1996  AG2496  VÄSBY SS    25m  57.07 
191  Cassandra Tran  1997  AN5697  MKK    25m  57.37 
397  Moa Ståhl  1995  AV4695  SK TRITON    25m  57.58 

 
Heat 4 (6) , Junior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
189  Ida Lindborg  1994  AB0494  MKK    50m  56.58 
312  Marlene Pavlu Lewin  1997  AH9497  SKURU IK    25m  56.40 
154  Vilma Ekström  1994  AE4494  LASS    25m  56.18 
152  Erika Carlén  1994  AM5294  LASS    25m  55.78 
284  Wanda Dollmayer  1996  AL6696  SK RAN    25m  55.98 
19  Linnéa Bielicz  1994  BJ3294  GÖTEBORG    25m  56.31 
390  Alba Forés  1998  AI5298  SK TRITON    25m  56.51 
247  Emma Varga  1997  AE1897  SK NEPTUN    25m  56.73 

 
Heat 5 (6) , Senior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
149  Mathilda Johansson  1991  CB2491  LIDINGÖ SK    25m  57.57 
160  Rebecka Palm  1990  AP4690  LASS    50m  56.49 
316  Michelle Coleman  1993  AM2493  SPÅRVÄGEN    25m  52.23 
454  Josefin Lindkvist  1993  AK4493  VÄSBY SS    25m  54.97 
365  Jessica Eriksson  1993  AT2293  SÖDERTÖRN    25m  57.01 
               
               

 
Heat 6 (6) , Senior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
230  Laura Lajunen  1992  CG2692  SK NEPTUN    25m  57.18 
459  Nadja Salomonsson  1992  AD2892  VÄSBY SS    25m  55.19 
377  Sarah Sjöström  1993  BN4493  SÖDERTÖRN    25m  51.99 
393  Magdalena Kuras  1988  AR9288  SK TRITON    25m  54.25 
112  Liz Hansson  1988  AJ1488  KUNGSBACKA    25m  56.80 
               
               

 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.02  Utskriftsdatum  22 november 2014 
Licensierad till: IC Control  Utskriftstid  20:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner