2020-03-28   22:27:55
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SM/JSM (25m) 2014

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 6
Heatlista 
 
  Tävling  SM/JSM (25m) 2014    Utskriftsdatum  18 november 2014   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  20:14   
  Arrangör  SSF/SK Neptun/Väsby SS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  19 november 2014         
 
 
 
Gren 6, 100m Bröstsim Damer  Försök (5) 
Sponsor: KANSLIET AB 
SR: Emma Igelström (1980) 1:05.11 2003-03-16 
SJR: Joline Höstman (1988) 1:06.13 2008-11-11 
MR: Emma Igelström (1980) 1:05.11 2003-03-13 
FM: Jennie Johansson 1:05.64 / Sophie Hansson 1:08.12 
 
Heat 1 (5) , Senior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
506  Tiffani Segerbrand  1999  AI0699  SS04    25m  1:15.69 
286  Stina Lindberg  2000  AC6200  SK RAN    25m  1:15.13 
320  Lovisa Malmgren  1997  AN4297  SPÅRVÄGEN    25m  1:14.23 
237  Alexandra Nilsson  1998  AJ5498  SK NEPTUN    25m  1:14.33 
417  Emelie Johansson  1996  AN2496  TÄBY SIM    25m  1:15.23 
               
               

 
Heat 2 (5) , Junior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
354  Erica Christensen  1997  AO5897  SÖDERTÄLJE    25m  1:13.35 
517  Johanna Niklasson  1996  AQ6896  UDDEVALLA    25m  1:12.97 
378  Caroline Speiner  1994  AZ0294  SÖDERTÖRN    25m  1:12.76 
400  Lina Wingren  1996  AQ7896  SK TRITON    25m  1:12.33 
278  Olivia Berglund  1998  AR9898  POSEIDON    25m  1:12.58 
507  Julia Thurfjell  1994  BG3894  SS04    25m  1:12.77 
22  Viktoria Reinhold  1996  AW9696  GÖTEBORG    25m  1:13.19 
386  Fanny Andersson  1997  AO9497  SK TRITON    25m  1:13.69 

 
Heat 3 (5) , Junior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
293  Lina Berg  1996  AF0696  S 02    25m  1:12.21 
397  Moa Ståhl  1995  AV4695  SK TRITON    25m  1:11.43 
340  Ulrica Sandgren  1994  AW2494  SUNDSVALL    25m  1:10.85 
96  Klara Thormalm  1998  AA4898  JÖNKÖPING    25m  1:10.38 
69  Jenny Christensson  1996  BD4696  SS IDEN    25m  1:10.48 
463  Emma Wahlund  1998  AB5298  VÄSBY SS    25m  1:10.97 
231  Linnea Lindberg  1996  AL7696  SK NEPTUN    25m  1:12.20 
18  Amanda Persson  1996  AA5296  FILIPSTAD    25m  1:12.22 

 
Heat 4 (5) , Junior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
61  Klara Juliusson  1997  AH3897  HÖGANÄS SS    25m  1:10.26 
241  Milana Salih  1997  AX4697  SK NEPTUN    25m  1:09.70 
154  Vilma Ekström  1994  AE4494  LASS    25m  1:07.95 
36  Sophie Hansson  1998  AM1298  HS    25m  1:07.16 
315  Jessica Billquist  1996  AV1496  SPÅRVÄGEN    25m  1:07.79 
50  Mari Louise Tran  1997  AL2897  HS    25m  1:09.55 
267  Sara Wallberg  1999  AJ2899  NKK    25m  1:10.05 
434  Lina Westerlund  1995  BD5295  UPSALA S    25m  1:10.35 

 
Heat 5 (5) , Junior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
217  Emma Westman  1993  AP7693  MASS    25m  1:12.79 
151  Therése Bergström  1987  AM9687  LASS    25m  1:10.47 
365  Jessica Eriksson  1993  AT2293  SÖDERTÖRN    25m  1:08.30 
229  Jennie Johansson  1988  AV3688  SK NEPTUN    25m  1:05.13 
212  Joline Höstman  1988  AL2488  MASS    25m  1:06.24 
223  Una Finnman  1991  BL2891  SK NEPTUN    25m  1:08.42 
373  Fanny D Lillieström  1989  AI2489  SÖDERTÖRN    25m  1:12.26 
214  Elise Löfgren  1991  AF1691  MASS    Yard  1:02.69 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  18 november 2014 
Licensierad till: IC Control  Utskriftstid  20:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner