2020-03-28   21:59:30
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SM/JSM (25m) 2014

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

51_S
Gren 51, 50m Ryggsim Damer Senior 
 
Sponsor: OLKA 
SR: Therese Alshammar (1977) 26.62 2009-11-29 
SJR: Michelle Coleman (1993) 26.67 2013-12-14 
MR: Therese Alshammar (1977) 26.62 2009-11-26 
FM: Michelle Coleman 27.36 / Michelle Coleman 27.83 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
316  Coleman Michelle  1993  SPÅRVÄGEN  AM2493  25 m  26.67   
35  Hansson Louise  1996  HS  AO1896  25 m  27.66  EFT 
393  Kuras Magdalena  1988  SK TRITON  AR9288  25 m  28.06   
287  Svendsen Therese  1989  SK RAN  BM2689  25 m  28.12   
189  Lindborg Ida  1994  MKK  AB0494  25 m  28.20   
222  Eriksson Jessica  1995  SK NEPTUN  AH0895  25 m  28.56   
396  Olsson Linnéa  1994  SK TRITON  BX0494  25 m  28.59   
371  Klarén Lovisa  1992  SÖDERTÖRN  AK1692  25 m  28.72   
127  Vater Clara  1997  LANDSKRONA  AH7497  25 m  29.12   
10  19  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  25 m  29.13   
11  99  Arvidsson Miranda  1998  KALMAR SS  AJ5298  25 m  29.24   
12  34  Hafström Sandra  1991  HS  AR1891  25 m  29.25   
13  451  Hedman Felicia  1995  VÄSBY SS  BR6895  25 m  29.34   
14  511  Andersson Frida  1991  UDDEVALLA  AK1491  25 m  29.47   
15  176  Andersson Lova  2000  LJUNGBY SS  AA3600  25 m  29.61   
16  112  Hansson Liz  1988  KUNGSBACKA  AJ1488  25 m  29.78   
17  257  Diaz-Nilsson Rebecca  1996  NKK  AD8296  25 m  29.78   
18  93  Pettersson Johanna  1996  JÖNKÖPING  AL2696  25 m  29.79   
19  152  Carlén Erika  1994  LASS  AM5294  25 m  29.84   
20  261  Podéus Elin  1997  NKK  AE8297  25 m  29.85   
21  490  Knutsson Eljena  1992  YSTADS SS  AE2892  25 m  29.89   
22  100  Lewton Josefin  1997  KALMAR SS  BF0297  25 m  30.02   
23  247  Varga Emma  1997  SK NEPTUN  AE1897  25 m  30.07   
24  182  Gustafsson Andrea  1996  MKK  AV0896  25 m  30.08   
25  324  Åhlin Anna  1991  SPÅRVÄGEN  AO7491  50 m  30.10   
26  349  Jönsson Dinah  1998  SK SYDSIM  AN6498  25 m  30.16   
27  357  Ramdén Hilma  2000  SÖDERTÄLJE  AF4600  25 m  30.24   
28  69  Christensson Jenny  1996  SS IDEN  BD4696  25 m  30.28   
29  95  Thormalm Alma  1996  JÖNKÖPING  AA0296  25 m  30.40   
30  391  Granborg Amanda  1999  SK TRITON  AE7699  25 m  30.43   
31  101  Wranå Linnea  1998  KALMAR SS  AO1898  25 m  30.50   
32  191  Tran Cassandra  1997  MKK  AN5697  25 m  31.08   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  18 november 2014 
Licensierad till: IC Control  Utskriftstid  20:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner