Program för SM/JSM (25m) 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Onsdag 19 november kl. 09.30
Heatlista Gren 12
|
Tävling |
SM/JSM (25m) 2014 |
|
Utskriftsdatum |
18 november 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
20:14 |
|
|
Arrangör |
SSF/SK Neptun/Väsby SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
19 november 2014 |
|
|
|
|
Gren 12, 800m Frisim Damer |
Försök (4) |
Sponsor: CHOICE HOTEL |
SR: Gabriella Fagundez (1985) 8:19.28 2007-12-07 |
SJR: Martina Granström (1991) 8:35.69 2009-11-27 |
MR: Gabriella Fagundez (1985) 8:25.72 2007-11-25 |
FM: Céline Bertrand 8:45.21 / Céline Bertrand 8:45.21 |
|
Beräknad start 11:40 |
Heat 1 (4) , Senior |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
157 |
2 |
Sofia Henell |
1997 |
AD0297 |
LASS |
|
25m |
9:37.59 |
420 |
3 |
Alice Sundberg |
1999 |
AS1299 |
TÄBY SIM |
|
25m |
9:33.16 |
391 |
4 |
Amanda Granborg |
1999 |
AE7699 |
SK TRITON |
|
25m |
9:23.42 |
323 |
5 |
Emma Sundstedt |
1998 |
BE7498 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
9:28.95 |
487 |
6 |
Johanna Johnsson |
1997 |
AA6297 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
9:37.15 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
20 |
1 |
Alfhild Kristensson |
1999 |
AI6699 |
GÖTEBORG |
|
25m |
9:20.93 |
71 |
2 |
Ida Eriksen |
1997 |
AD4497 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
9:19.63 |
307 |
3 |
Lina Sjöholm |
2000 |
AD7200 |
SJÖBO SS |
|
25m |
9:18.46 |
73 |
4 |
Isabelle Hanson |
1998 |
AB4298 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
9:14.55 |
77 |
5 |
Karin Åström |
1996 |
AI8896 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
9:16.49 |
461 |
6 |
Tove Sparrman |
1996 |
AQ3296 |
VÄSBY SS |
|
25m |
9:18.93 |
305 |
7 |
Augusta Andersson |
1997 |
AM9297 |
SJÖBO SS |
|
25m |
9:20.52 |
372 |
8 |
Carin Klasson |
1995 |
BB4695 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
9:21.70 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
421 |
1 |
Alexandra Uusaro |
1995 |
AN0295 |
TÄBY SIM |
|
25m |
9:14.24 |
84 |
2 |
Hanna Eriksson |
1999 |
AD2499 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
9:11.36 |
395 |
3 |
Ellen Olsson |
1995 |
AA3695 |
SK TRITON |
|
25m |
9:08.73 |
480 |
4 |
Clara Wiman |
1996 |
AE8896 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
9:07.61 |
313 |
5 |
Louise Hjalmarsson |
1997 |
AV8697 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
9:07.79 |
257 |
6 |
Rebecca Diaz-Nilsson |
1996 |
AD8296 |
NKK |
|
25m |
9:08.81 |
358 |
7 |
Emma Sundstrand |
2001 |
AJ3201 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
9:13.50 |
75 |
8 |
Emma Rotstam |
1998 |
AF7498 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
9:14.27 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
18 november 2014 |
Licensierad till: IC Control |
Utskriftstid |
20:14 |
|