Program for Vest Årgangs Mesterskaber Gruppe 1
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 6, 200m Rygsvmning Damer |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 228 | Hededal Line J. V. | 2001 | TRITON V | 0186AG | 25 m | 2:23.97 | |
2 | 91 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 2:26.84 | |
3 | 258 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 2:30.98 | |
4 | 108 | Grndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 2:32.75 | |
5 | 130 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 25 m | 2:34.01 | |
6 | 241 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 25 m | 2:34.51 | |
7 | 103 | Andersen Cecilie B. | 2001 | HORSENS | 0116AI | 25 m | 2:34.98 | |
8 | 161 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 2:35.13 | |
9 | 248 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 2:35.27 | |
10 | 92 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 2:35.33 | |
11 | 225 | Srensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 2:36.36 | |
12 | 208 | Hvarre Louise | 2001 | TEMPO | 0156AN | 25 m | 2:36.39 | |
13 | 55 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 25 m | 2:36.60 | |
14 | 245 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 25 m | 2:38.04 | |
15 | 105 | Christensen Josefine Due | 2001 | HORSENS | 0166AT | 25 m | 2:38.99 | |
16 | 240 | Hald Ida Bgh | 2001 | SKOVBAKKEN | 0184AX | 25 m | 2:39.09 | |
17 | 213 | Simonsen Sibel | 2001 | ST-NEPTUN | 0176AP | 25 m | 2:39.24 | |
18 | 32 | Jensen Julie Nykvist | 2001 | AGF | 0176AR | 25 m | 2:39.79 | |
19 | 250 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 2:40.19 | |
20 | 28 | Bodilsen Matilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 25 m | 2:42.01 | |
21 | 116 | Nielsen Mie Buch | 2001 | HORSENS | 0188AH | 25 m | 2:42.05 | |
22 | 122 | Knudsen Emilie | 2002 | IKAST | 0222AK | 25 m | 2:42.88 | |
23 | 88 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 2:43.19 | |
24 | 207 | Bhrenz Regitze | 2001 | TEMPO | 0134AP | 25 m | 2:43.56 | |
25 | 210 | Johansen Maja | 2002 | TEMPO | 0262AV | 25 m | 2:43.58 | |
26 | 58 | Hansen Laura Mathilde | 2001 | ESBJERG | 0154AU | 25 m | 2:44.54 | |
27 | 229 | Jatta Michelle | 2001 | TRITON V | 0116AR | 25 m | 2:44.66 | |
28 | 218 | Bach Thea Se | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 2:45.01 | |
29 | 110 | Ibsen Sille | 2001 | HORSENS | 0134AU | 25 m | 2:45.07 | |
30 | 249 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 2:45.45 | |
31 | 204 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | SMUT | 0226AC | 25 m | 2:45.53 | |
32 | 167 | Jensen Signe Sby | 2001 | ODDER | 0114AJ | 25 m | 2:46.64 | |
33 | 79 | Sinding Pernille Koch | 2002 | HERNING | 0242AL | 25 m | 2:47.37 | |
34 | 80 | Vilstrup Amalie | 2002 | HERNING | 0246AJ | 25 m | 2:47.37 | |
35 | 3 | Dyrehauge Alma Thrige | 2002 | RINGE | 0226AG | 25 m | 2:47.98 | |
36 | 43 | Mark Carli | 2002 | DURUP | 0216AL | 25 m | 2:48.28 | |
37 | 199 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 2:51.63 | |
38 | 142 | Vver Cecilie | 2002 | NORD | 0288AD | 25 m | 2:52.17 | |
39 | 170 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 2:52.23 | |
40 | 223 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 2:52.64 | |
41 | 195 | Holse Katarina | 2002 | SVENDBORG | 0228AC | 25 m | 2:53.78 | |
42 | 155 | Martens Nanna Funch | 2002 | OSLF | 0294AN | 25 m | 2:53.82 | |
43 | 67 | Bach Signe | 2002 | HERNING | 0254AQ | 25 m | 2:54.04 | |
44 | 221 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 2:54.36 | |
45 | 5 | Hansen Katrine B. | 2002 | RINGE | 0252AM | 25 m | 2:54.79 | |
46 | 246 | Brgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 2:54.92 | |
47 | 163 | Gregersen Cecilie | 2002 | ODDER | 0204AF | 25 m | 2:55.97 | |
48 | 209 | Hlsen Kristine | 2002 | TEMPO | 0286AH | 25 m | 2:58.73 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 07 december 2014 |
Licens til Esbjerg Svmmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:22 |