Startliste for Fyn Kval 1
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 1
|
Stævne navn |
Fyn Kval 1 |
|
Udskriftsdato |
02 november 2014 |
|
|
Stævne by |
Odense |
|
Udskriftstidspunkt |
14:01 |
|
|
Arrangør |
STO95 |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
02 november 2014 |
|
|
|
|
Løb 1, 100m Frisvømning Damer |
Finaler (9) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
155 |
1 |
Ellen Marie Vad Iversen |
2001 |
0198BA |
TOMMERUP |
|
25m |
1:39.53 |
33 |
2 |
Line Vestergaard Hansen |
2003 |
0334AR |
RINGE |
|
25m |
1:29.74 |
157 |
3 |
Marie Louise Nielsen |
2001 |
0108BA |
TOMMERUP |
|
25m |
1:28.91 |
111 |
4 |
Anna Skovmand Rasmussen |
2003 |
0344AV |
FREM |
|
50m |
1:29.45 |
107 |
5 |
Mai Jørgensen |
2003 |
0376AA |
FREM |
|
25m |
1:30.31 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
120 |
1 |
Katrine Brolykke Madsen |
2003 |
0372AH |
OSLF |
|
50m |
1:28.67 |
6 |
2 |
Anna Kathrine Skjøth |
2001 |
0108AP |
OSLF |
|
25m |
1:26.89 |
23 |
3 |
Camilla Breum Christensen |
2000 |
0038AV |
RINGE |
|
25m |
1:26.51 |
96 |
4 |
Katrine Mejlsbye |
2002 |
0256AN |
SVENDBORG |
|
25m |
1:26.60 |
60 |
5 |
Julie T. Sørensen |
2003 |
0354AC |
RINGE |
|
25m |
1:27.24 |
19 |
6 |
Maria Bech Andersen |
2003 |
0306AD |
RINGE |
|
25m |
1:28.89 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
126 |
1 |
Alma Burgaard |
2003 |
0332AA |
OSK |
|
25m |
1:25.83 |
156 |
2 |
Kamilla Sigvardt |
2000 |
0052be |
TOMMERUP |
|
25m |
1:22.55 |
4 |
3 |
Frederikke Honore |
2001 |
0134AQ |
OSLF |
|
25m |
1:21.22 |
101 |
4 |
Johanne A Andersson |
2003 |
0302AD |
FREM |
|
25m |
1:21.43 |
118 |
5 |
Mia K. Kristensen |
2004 |
0496AH |
OSLF |
|
25m |
1:25.00 |
38 |
6 |
Trine Johansen |
2002 |
0238AN |
RINGE |
|
25m |
1:26.46 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
21 |
1 |
Caroline Broholm |
2003 |
0338AA |
RINGE |
|
25m |
1:17.50 |
137 |
2 |
Julie Ejby |
2002 |
0282AD |
NYBORG |
|
25m |
1:16.83 |
52 |
3 |
Caroline Mogensen |
2002 |
0276AL |
RINGE |
|
25m |
1:14.44 |
114 |
4 |
Karen Hazell Brink |
2002 |
0206AA |
OSLF |
|
25m |
1:16.36 |
30 |
5 |
Laura Gyldenkærne |
2000 |
0026AU |
RINGE |
|
25m |
1:16.90 |
8 |
6 |
Malea Benediktson |
2001 |
0104AM |
OSK |
|
50m |
1:20.83 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
142 |
1 |
Maria Lorenzen |
2001 |
0156AO |
NYBORG |
|
25m |
1:13.91 |
146 |
2 |
Signe Stærmose |
1999 |
9936AR |
NYBORG |
|
25m |
1:13.43 |
148 |
3 |
Ida Lerche |
2001 |
0138aw |
TOMMERUP |
|
25m |
1:12.64 |
150 |
4 |
Julie Jørge Jensen |
1999 |
9914bd |
TOMMERUP |
|
25m |
1:12.71 |
115 |
5 |
Anna Broe |
2002 |
0228AD |
OSLF |
|
25m |
1:13.83 |
68 |
6 |
Sarah Emilie Praëm |
2001 |
0138AI |
OSLF |
|
25m |
1:14.42 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
46 |
1 |
Caroline Larsen |
2001 |
0164AG |
RINGE |
|
25m |
1:12.46 |
32 |
2 |
Katrine Hvistendal Hansen |
1997 |
9754BA |
RINGE |
|
25m |
1:12.31 |
53 |
3 |
Maria Mortensen |
1999 |
9936AW |
RINGE |
|
25m |
1:11.97 |
80 |
4 |
Signe Juul Grønning |
2001 |
0132AM |
OSK |
|
25m |
1:11.99 |
54 |
5 |
Julie Nellemose Nielsen |
1999 |
9964AW |
RINGE |
|
25m |
1:12.42 |
44 |
6 |
Rikke Krebs |
1999 |
9964AV |
RINGE |
|
25m |
1:12.54 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
9 |
1 |
Helena Avlaja Eriksen |
2001 |
0112AM |
OSK |
|
25m |
1:10.54 |
17 |
2 |
Cecilie Ahrentsen |
1998 |
9838AB |
RINGE |
|
25m |
1:10.01 |
48 |
3 |
Freja Linde |
1999 |
9992AS |
RINGE |
|
25m |
1:08.69 |
11 |
4 |
Emma Juul |
1999 |
9924BD |
OSK |
|
25m |
1:10.01 |
13 |
5 |
Sofie A. Pedersen |
1999 |
9916AJ |
OSK |
|
25m |
1:10.37 |
26 |
6 |
Alma Thrige Dyrehauge |
2002 |
0226AG |
RINGE |
|
25m |
1:11.72 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
83 |
1 |
Christine Nielsen |
2001 |
0188AI |
OSK |
|
25m |
1:07.34 |
79 |
2 |
Sif Floor |
2000 |
0018AR |
OSK |
|
25m |
1:06.77 |
66 |
3 |
Silja Ösp Logadottir |
2001 |
0192AG |
OSLF |
|
25m |
1:06.01 |
40 |
4 |
Karoline Kjær |
2001 |
0114AB |
RINGE |
|
25m |
1:06.66 |
105 |
5 |
Mathilde Aagaard Hansen |
1999 |
9906AF |
FREM |
|
25m |
1:06.77 |
74 |
6 |
Cecilie Baraviec |
2000 |
0016AB |
OSK |
|
25m |
1:07.57 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
102 |
1 |
Cecilie Lacour Brandstrup |
1994 |
9454AS |
FREM |
|
25m |
1:05.31 |
51 |
2 |
Stine Madsen |
1999 |
9972AC |
RINGE |
|
25m |
1:03.86 |
39 |
3 |
Anne Sofie Jørgensen |
1998 |
9892AA |
RINGE |
|
25m |
1:01.59 |
57 |
4 |
Amalie Pedersen |
2000 |
0062AU |
RINGE |
|
25m |
1:03.47 |
16 |
5 |
Andrea Aagaard |
1996 |
9663AD |
RINGE |
|
25m |
1:03.94 |
108 |
6 |
Freja Nicholas |
2000 |
0084AN |
FREM |
|
25m |
1:05.68 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 |
Udskriftsdato |
02 november 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
14:01 |
|