Startliste for Fyn Kval 1
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 31
|
Stævne navn |
Fyn Kval 1 |
|
Udskriftsdato |
02 november 2014 |
|
|
Stævne by |
Odense |
|
Udskriftstidspunkt |
14:01 |
|
|
Arrangør |
STO95 |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
02 november 2014 |
|
|
|
|
Løb 31, 50m Frisvømning Damer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
152 |
1 |
Amalie Tolstrup Rasmussen |
2002 |
0296aw |
TOMMERUP |
|
25m |
39.87 |
20 |
2 |
Renee Asbech |
2000 |
0048AZ |
RINGE |
|
25m |
39.29 |
6 |
3 |
Anna Kathrine Skjøth |
2001 |
0108AP |
OSLF |
|
50m |
38.15 |
33 |
4 |
Line Vestergaard Hansen |
2003 |
0334AR |
RINGE |
|
25m |
38.85 |
131 |
5 |
Aurelia Pedersen |
2004 |
0414AA |
OSK |
|
25m |
39.81 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
56 |
1 |
Martine Halling Olesen |
2000 |
0042AV |
RINGE |
|
25m |
36.50 |
96 |
2 |
Katrine Mejlsbye |
2002 |
0256AN |
SVENDBORG |
|
25m |
35.16 |
48 |
3 |
Freja Linde |
1999 |
9992AS |
RINGE |
|
25m |
33.70 |
99 |
4 |
Anne Sofie Thrane |
2000 |
0042AW |
SVENDBORG |
|
25m |
33.82 |
24 |
5 |
Julie Krog Christensen |
2001 |
0154AI |
RINGE |
|
25m |
36.47 |
126 |
6 |
Alma Burgaard |
2003 |
0332AA |
OSK |
|
25m |
36.81 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
52 |
1 |
Caroline Mogensen |
2002 |
0276AL |
RINGE |
|
25m |
32.96 |
78 |
2 |
Gry Floor |
2000 |
0028AR |
OSK |
|
50m |
32.37 |
11 |
3 |
Emma Juul |
1999 |
9924BD |
OSK |
|
25m |
31.85 |
15 |
4 |
Helena Terp |
1999 |
9924AO |
OSK |
|
50m |
31.89 |
42 |
5 |
Alberte Korsgaard |
2001 |
0174AN |
RINGE |
|
25m |
32.39 |
68 |
6 |
Sarah Emilie Praëm |
2001 |
0138AI |
OSLF |
|
25m |
33.68 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
66 |
1 |
Silja Ösp Logadottir |
2001 |
0192AG |
OSLF |
|
25m |
31.47 |
79 |
2 |
Sif Floor |
2000 |
0018AR |
OSK |
|
25m |
30.68 |
40 |
3 |
Karoline Kjær |
2001 |
0114AB |
RINGE |
|
25m |
30.07 |
105 |
4 |
Mathilde Aagaard Hansen |
1999 |
9906AF |
FREM |
|
25m |
30.40 |
74 |
5 |
Cecilie Baraviec |
2000 |
0016AB |
OSK |
|
50m |
31.26 |
37 |
6 |
Louise Høyer-Nissen |
2001 |
0178AO |
RINGE |
|
25m |
31.60 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
35 |
1 |
Anna Hertzog |
1999 |
9966AJ |
RINGE |
|
25m |
29.61 |
57 |
2 |
Amalie Pedersen |
2000 |
0062AU |
RINGE |
|
25m |
29.24 |
76 |
3 |
Mette Bruun-Petersen |
2001 |
0196AT |
OSK |
|
25m |
28.48 |
51 |
4 |
Stine Madsen |
1999 |
9972AC |
RINGE |
|
25m |
29.16 |
28 |
5 |
Helene Grønnegaard |
1998 |
9816AG |
RINGE |
|
25m |
29.50 |
2 |
6 |
Melissa Damsgaard |
2001 |
0136AX |
OSLF |
|
25m |
30.01 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 |
Udskriftsdato |
02 november 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
14:01 |
|