Ohjelma UBSS KM
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Gren 2, 100m Frisim Damer KM |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 3 | Berntsdotter Matilda | 1991 | UPPLANDS-B | AY2491 | 25 m | 1:08.07 | |
2 | 15 | Åström Celina | 2000 | UPPLANDS-B | AK9200 | 25 m | 1:11.02 | |
3 | 7 | Modig Emma | 2000 | UPPLANDS-B | AO1600 | 25 m | 1:20.20 | |
4 | 2 | Battah Nattalie | 1998 | UPPLANDS-B | BA5898 | 25 m | 1:22.64 | |
5 | 9 | Randleff Rebecca | 2000 | UPPLANDS-B | AK8200 | 25 m | 1:28.88 | |
6 | 1 | Battah Emelie | 2000 | UPPLANDS-B | AV7800 | 25 m | 1:29.24 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 02 december 2014 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap | Utskriftstid | 19:12 |
Gren 3, 100m Frisim Herrar KM |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 11 | Renström Fredrik | 1999 | UPPLANDS-B | AJ5799 | 25 m | 1:09.78 | |
2 | 14 | Schymanski Sascha | 2000 | UPPLANDS-B | AN7500 | 25 m | 1:16.44 | |
3 | 5 | Johansson Joakim | 2000 | UPPLANDS-B | AO9100 | 25 m | 1:16.60 | |
4 | 6 | Kharlamov Nikita | 2000 | UPPLANDS-B | AO5500 | 25 m | 1:17.76 | |
5 | 59 | Bergman Gunnar | 1963 | UPPLANDS-B | AB2563 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 02 december 2014 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap | Utskriftstid | 19:12 |
Gren 4, 50m Frisim bästa 10 åring |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 42 | Lindström Anastasija | 2004 | UPPLANDS-B | BD8804 | 25 m | ||
2 | 71 | Ervenius Smilla | 2004 | UPPLANDS-B | AY2604 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 02 december 2014 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap | Utskriftstid | 19:12 |
Gren 5, 50m Frisim Bästa 10 åring |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 24 | Eriksson Loke | 2004 | UPPLANDS-B | AB3904 | 25 m | 53.10 | |
2 | 54 | Sjögren Lucas | 2004 | UPPLANDS-B | AE4104 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 02 december 2014 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap | Utskriftstid | 19:12 |
Gren 7, 50m Fjärilsim Damer KM |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 15 | Åström Celina | 2000 | UPPLANDS-B | AK9200 | 25 m | 33.85 | |
2 | 3 | Berntsdotter Matilda | 1991 | UPPLANDS-B | AY2491 | 25 m | 35.53 | |
3 | 2 | Battah Nattalie | 1998 | UPPLANDS-B | BA5898 | 25 m | 41.18 | |
4 | 1 | Battah Emelie | 2000 | UPPLANDS-B | AV7800 | 25 m | 44.56 | |
5 | 7 | Modig Emma | 2000 | UPPLANDS-B | AO1600 | 25 m | 45.44 | |
6 | 9 | Randleff Rebecca | 2000 | UPPLANDS-B | AK8200 | 25 m | 46.99 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 02 december 2014 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap | Utskriftstid | 19:12 |
Gren 8, 50m Fjärilsim Herrar KM |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 11 | Renström Fredrik | 1999 | UPPLANDS-B | AJ5799 | 25 m | 34.13 | |
2 | 6 | Kharlamov Nikita | 2000 | UPPLANDS-B | AO5500 | 25 m | 35.60 | |
3 | 14 | Schymanski Sascha | 2000 | UPPLANDS-B | AN7500 | 25 m | 41.47 | |
4 | 5 | Johansson Joakim | 2000 | UPPLANDS-B | AO9100 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 02 december 2014 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap | Utskriftstid | 19:12 |
Gren 9, 25m Frisim Damer 8 år oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 36 | Kjellström Elsa | 2006 | UPPLANDS-B | AA1406 | 25 m | 22.20 | |
2 | 49 | Sandberg Molly | 2006 | UPPLANDS-B | AD0206 | 25 m | 28.08 | |
3 | 26 | Frentz Sara | 2006 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
4 | 31 | Hofdell Alva | 2007 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
5 | 40 | Laine Alma | 2007 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
6 | 56 | Sundquist Ellen | 2006 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
7 | 69 | Söderlund Elin | 2006 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 02 december 2014 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap | Utskriftstid | 19:12 |
Gren 10, 25m Frisim Herrar 8 år oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 22 | Bjällås Filip | 2007 | UPPLANDS-B | AA7107 | 25 m | 23.89 | |
2 | 53 | Sjögren Albert | 2007 | UPPLANDS-B | AA8107 | 25 m | 24.65 | |
3 | 60 | Sjöborg Lucas | 2006 | UPPLANDS-B | AA0306 | 25 m | 25.58 | |
4 | 34 | Jogell Henrik | 2006 | UPPLANDS-B | AA8106 | 25 m | 25.93 | |
5 | 33 | Holback Viktor | 2007 | UPPLANDS-B | AA6307 | 25 m | 28.98 | |
6 | 61 | Kimland Henrik | 2006 | UPPLANDS-B | AA0906 | 25 m | 40.72 | |
7 | 19 | Sundström Elliot Alm | 2007 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
8 | 28 | Halbert Kristian | 2007 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
9 | 45 | Nyström Melker | 2008 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
10 | 51 | Sannes Simon | 2006 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
11 | 67 | Holback Arvid | 2008 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 02 december 2014 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap | Utskriftstid | 19:12 |
Gren 11, 25m Frisim Damer 9-10 år |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 41 | Lindqvist Ingrid | 2005 | UPPLANDS-B | AG5805 | 25 m | 20.46 | |
2 | 71 | Ervenius Smilla | 2004 | UPPLANDS-B | AY2604 | 25 m | 23.77 | |
3 | 44 | Norrbrand Saga | 2005 | UPPLANDS-B | AC9405 | 25 m | 24.57 | |
4 | 17 | Ahokas Elina | 2005 | UPPLANDS-B | AH3805 | 25 m | 27.62 | |
5 | 29 | Herfindal Tove | 2005 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
6 | 32 | Hofdell Hanna | 2004 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
7 | 43 | Malm Linnea | 2005 | UPPLANDS-B | AS2405 | 25 m | ||
8 | 65 | Jogfors Ester | 2005 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
9 | 66 | Alphonse Ebba | 2005 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 02 december 2014 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap | Utskriftstid | 19:12 |
Gren 12, 25m Frisim Herrar 9-10 år |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 54 | Sjögren Lucas | 2004 | UPPLANDS-B | AE4104 | 25 m | 21.85 | |
2 | 24 | Eriksson Loke | 2004 | UPPLANDS-B | AB3904 | 25 m | 23.28 | |
3 | 62 | Wällstedt Erik | 2005 | UPPLANDS-B | AC8505 | 25 m | 29.53 | |
4 | 18 | Alexandrow Gustav | 2005 | UPPLANDS-B | AA8105 | 25 m | 29.66 | |
5 | 64 | Ervenius Viggo | 2005 | UPPLANDS-B | 25 m | 30.52 | ||
6 | 46 | Olsson Sebastian | 2004 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
7 | 47 | Lindqvist Gabriel Ronge | 2005 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
8 | 48 | Runnstrand Oliver | 2005 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
9 | 50 | Sannes Jacob | 2004 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
10 | 57 | Wallenius Pontus | 2004 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 02 december 2014 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap | Utskriftstid | 19:12 |
Gren 13, 25m Fjärilsim Damer L-KM |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 16 | Åström Selma | 2003 | UPPLANDS-B | AA5403 | 25 m | 18.51 | |
2 | 4 | Jogell Mikaela | 2003 | UPPLANDS-B | AB8803 | 25 m | 19.27 | |
3 | 10 | Renström Camilla | 2002 | UPPLANDS-B | AB5402 | 25 m | 19.67 | |
4 | 12 | Renström Helena | 2002 | UPPLANDS-B | AB7402 | 25 m | 20.45 | |
5 | 52 | Sjöborg Jennifer | 2003 | UPPLANDS-B | AJ9203 | 25 m | 23.85 | |
6 | 23 | Björnberg Hedda | 2003 | UPPLANDS-B | AV7203 | 25 m | 24.41 | |
7 | 37 | Kjellström Tuva | 2003 | UPPLANDS-B | AD2803 | 25 m | 25.31 | |
8 | 38 | Kristoffersson Filippa | 2003 | UPPLANDS-B | AV2603 | 25 m | 25.71 | |
9 | 41 | Lindqvist Ingrid | 2005 | UPPLANDS-B | AG5805 | 25 m | 27.89 | |
10 | 36 | Kjellström Elsa | 2006 | UPPLANDS-B | AA1406 | 25 m | 28.06 | |
11 | 21 | Bergman Elin | 2001 | UPPLANDS-B | AU1201 | 25 m | ||
12 | 30 | Hilmersson Julia | 2001 | UPPLANDS-B | BS4801 | 25 m | ||
13 | 55 | Sterling Naomi | 2002 | UPPLANDS-B | BN1402 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 02 december 2014 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap | Utskriftstid | 19:12 |
Gren 14, 25m Fjärilsim Herrar L-KM |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 8 | Randleff Marcus | 2002 | UPPLANDS-B | AA0902 | 25 m | 17.10 | |
2 | 13 | Sandberg Hugo | 2001 | UPPLANDS-B | AN3301 | 25 m | 18.09 | |
3 | 25 | Eriksson Ludvig | 2002 | UPPLANDS-B | AE9102 | 25 m | 22.42 | |
4 | 58 | Wällstedt Anton | 2003 | UPPLANDS-B | AG5103 | 25 m | 24.11 | |
5 | 24 | Eriksson Loke | 2004 | UPPLANDS-B | AB3904 | 25 m | ||
6 | 35 | Kimland Oliver | 2003 | UPPLANDS-B | AE9303 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 02 december 2014 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap | Utskriftstid | 19:12 |
Gren 15, 100m Ryggsim Damer KM |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 3 | Berntsdotter Matilda | 1991 | UPPLANDS-B | AY2491 | 25 m | 1:14.37 | |
2 | 15 | Åström Celina | 2000 | UPPLANDS-B | AK9200 | 25 m | 1:19.51 | |
3 | 9 | Randleff Rebecca | 2000 | UPPLANDS-B | AK8200 | 25 m | 1:51.54 | |
4 | 2 | Battah Nattalie | 1998 | UPPLANDS-B | BA5898 | 25 m | 1:52.71 | |
5 | 7 | Modig Emma | 2000 | UPPLANDS-B | AO1600 | 25 m | 1:55.48 | |
6 | 1 | Battah Emelie | 2000 | UPPLANDS-B | AV7800 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 02 december 2014 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap | Utskriftstid | 19:12 |
Gren 16, 100m Ryggsim Herrar KM |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 11 | Renström Fredrik | 1999 | UPPLANDS-B | AJ5799 | 25 m | 1:29.55 | |
2 | 14 | Schymanski Sascha | 2000 | UPPLANDS-B | AN7500 | 25 m | 1:39.03 | |
3 | 6 | Kharlamov Nikita | 2000 | UPPLANDS-B | AO5500 | 25 m | 1:42.79 | |
4 | 5 | Johansson Joakim | 2000 | UPPLANDS-B | AO9100 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 02 december 2014 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap | Utskriftstid | 19:12 |
Gren 17, 25m Ryggsim Damer 8 år oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 49 | Sandberg Molly | 2006 | UPPLANDS-B | AD0206 | 25 m | 25.82 | |
2 | 36 | Kjellström Elsa | 2006 | UPPLANDS-B | AA1406 | 25 m | 29.20 | |
3 | 26 | Frentz Sara | 2006 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
4 | 31 | Hofdell Alva | 2007 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
5 | 40 | Laine Alma | 2007 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
6 | 56 | Sundquist Ellen | 2006 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
7 | 69 | Söderlund Elin | 2006 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 02 december 2014 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap | Utskriftstid | 19:12 |
Gren 18, 25m Ryggsim Herrar 8år oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 22 | Bjällås Filip | 2007 | UPPLANDS-B | AA7107 | 25 m | 24.29 | |
2 | 53 | Sjögren Albert | 2007 | UPPLANDS-B | AA8107 | 25 m | 26.79 | |
3 | 60 | Sjöborg Lucas | 2006 | UPPLANDS-B | AA0306 | 25 m | 26.91 | |
4 | 34 | Jogell Henrik | 2006 | UPPLANDS-B | AA8106 | 25 m | 29.38 | |
5 | 33 | Holback Viktor | 2007 | UPPLANDS-B | AA6307 | 25 m | 29.44 | |
6 | 61 | Kimland Henrik | 2006 | UPPLANDS-B | AA0906 | 25 m | 37.89 | |
7 | 19 | Sundström Elliot Alm | 2007 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
8 | 28 | Halbert Kristian | 2007 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
9 | 45 | Nyström Melker | 2008 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
10 | 51 | Sannes Simon | 2006 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
11 | 67 | Holback Arvid | 2008 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 02 december 2014 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap | Utskriftstid | 19:12 |
Gren 19, 25m Ryggsim Damer 9-10 år |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 41 | Lindqvist Ingrid | 2005 | UPPLANDS-B | AG5805 | 25 m | 26.04 | |
2 | 42 | Lindström Anastasija | 2004 | UPPLANDS-B | BD8804 | 25 m | 26.39 | |
3 | 71 | Ervenius Smilla | 2004 | UPPLANDS-B | AY2604 | 25 m | 27.00 | |
4 | 44 | Norrbrand Saga | 2005 | UPPLANDS-B | AC9405 | 25 m | 29.04 | |
5 | 17 | Ahokas Elina | 2005 | UPPLANDS-B | AH3805 | 25 m | 29.49 | |
6 | 29 | Herfindal Tove | 2005 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
7 | 32 | Hofdell Hanna | 2004 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
8 | 43 | Malm Linnea | 2005 | UPPLANDS-B | AS2405 | 25 m | ||
9 | 65 | Jogfors Ester | 2005 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
10 | 66 | Alphonse Ebba | 2005 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 02 december 2014 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap | Utskriftstid | 19:12 |
Gren 20, 25m Ryggsim Herrar 9-10år |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 54 | Sjögren Lucas | 2004 | UPPLANDS-B | AE4104 | 25 m | 25.11 | |
2 | 24 | Eriksson Loke | 2004 | UPPLANDS-B | AB3904 | 25 m | 27.24 | |
3 | 64 | Ervenius Viggo | 2005 | UPPLANDS-B | 25 m | 30.16 | ||
4 | 62 | Wällstedt Erik | 2005 | UPPLANDS-B | AC8505 | 25 m | 31.51 | |
5 | 18 | Alexandrow Gustav | 2005 | UPPLANDS-B | AA8105 | 25 m | ||
6 | 46 | Olsson Sebastian | 2004 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
7 | 47 | Lindqvist Gabriel Ronge | 2005 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
8 | 48 | Runnstrand Oliver | 2005 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
9 | 50 | Sannes Jacob | 2004 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
10 | 57 | Wallenius Pontus | 2004 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 02 december 2014 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap | Utskriftstid | 19:12 |
Gren 21, 50m Ryggsim Damer L-KM |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 4 | Jogell Mikaela | 2003 | UPPLANDS-B | AB8803 | 25 m | 38.28 | |
2 | 30 | Hilmersson Julia | 2001 | UPPLANDS-B | BS4801 | 25 m | 43.13 | |
3 | 16 | Åström Selma | 2003 | UPPLANDS-B | AA5403 | 25 m | 43.58 | |
4 | 10 | Renström Camilla | 2002 | UPPLANDS-B | AB5402 | 25 m | 44.81 | |
5 | 37 | Kjellström Tuva | 2003 | UPPLANDS-B | AD2803 | 25 m | 45.67 | |
6 | 55 | Sterling Naomi | 2002 | UPPLANDS-B | BN1402 | 25 m | 47.13 | |
7 | 38 | Kristoffersson Filippa | 2003 | UPPLANDS-B | AV2603 | 25 m | 47.74 | |
8 | 12 | Renström Helena | 2002 | UPPLANDS-B | AB7402 | 25 m | 48.82 | |
9 | 52 | Sjöborg Jennifer | 2003 | UPPLANDS-B | AJ9203 | 25 m | 52.15 | |
10 | 23 | Björnberg Hedda | 2003 | UPPLANDS-B | AV7203 | 25 m | 56.96 | |
11 | 36 | Kjellström Elsa | 2006 | UPPLANDS-B | AA1406 | 25 m | 1:02.82 | |
12 | 17 | Ahokas Elina | 2005 | UPPLANDS-B | AH3805 | 25 m | ||
13 | 21 | Bergman Elin | 2001 | UPPLANDS-B | AU1201 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 02 december 2014 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap | Utskriftstid | 19:12 |
Gren 22, 50m Ryggsim Herrar L-KM |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 8 | Randleff Marcus | 2002 | UPPLANDS-B | AA0902 | 25 m | 39.72 | |
2 | 13 | Sandberg Hugo | 2001 | UPPLANDS-B | AN3301 | 25 m | 40.10 | |
3 | 25 | Eriksson Ludvig | 2002 | UPPLANDS-B | AE9102 | 25 m | 44.39 | |
4 | 27 | Haider Anton | 2001 | UPPLANDS-B | AJ8501 | 25 m | 48.50 | |
5 | 58 | Wällstedt Anton | 2003 | UPPLANDS-B | AG5103 | 25 m | 49.45 | |
6 | 39 | Kristoffersson Oskar | 2003 | UPPLANDS-B | AK0503 | 25 m | 59.01 | |
7 | 22 | Bjällås Filip | 2007 | UPPLANDS-B | AA7107 | 25 m | ||
8 | 35 | Kimland Oliver | 2003 | UPPLANDS-B | AE9303 | 25 m | ||
9 | 54 | Sjögren Lucas | 2004 | UPPLANDS-B | AE4104 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 02 december 2014 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap | Utskriftstid | 19:12 |
Gren 24, 100m Bröstsim Damer KM |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 15 | Åström Celina | 2000 | UPPLANDS-B | AK9200 | 25 m | 1:36.07 | |
2 | 3 | Berntsdotter Matilda | 1991 | UPPLANDS-B | AY2491 | 25 m | 1:37.34 | |
3 | 7 | Modig Emma | 2000 | UPPLANDS-B | AO1600 | 25 m | 1:39.64 | |
4 | 2 | Battah Nattalie | 1998 | UPPLANDS-B | BA5898 | 25 m | 1:40.49 | |
5 | 9 | Randleff Rebecca | 2000 | UPPLANDS-B | AK8200 | 25 m | 1:48.15 | |
6 | 1 | Battah Emelie | 2000 | UPPLANDS-B | AV7800 | 25 m | 2:04.66 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 02 december 2014 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap | Utskriftstid | 19:12 |
Gren 25, 100m Bröstsim Herrar KM |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 6 | Kharlamov Nikita | 2000 | UPPLANDS-B | AO5500 | 25 m | 1:32.32 | |
2 | 11 | Renström Fredrik | 1999 | UPPLANDS-B | AJ5799 | 25 m | 1:39.45 | |
3 | 14 | Schymanski Sascha | 2000 | UPPLANDS-B | AN7500 | 25 m | 1:54.14 | |
4 | 5 | Johansson Joakim | 2000 | UPPLANDS-B | AO9100 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 02 december 2014 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap | Utskriftstid | 19:12 |
Gren 26, 25m Bröstsim Damer 8år oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 36 | Kjellström Elsa | 2006 | UPPLANDS-B | AA1406 | 25 m | 35.91 | |
2 | 49 | Sandberg Molly | 2006 | UPPLANDS-B | AD0206 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 02 december 2014 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap | Utskriftstid | 19:12 |
Gren 27, 25m Bröstsim Herrar 8å oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 22 | Bjällås Filip | 2007 | UPPLANDS-B | AA7107 | 25 m | ||
2 | 33 | Holback Viktor | 2007 | UPPLANDS-B | AA6307 | 25 m | ||
3 | 34 | Jogell Henrik | 2006 | UPPLANDS-B | AA8106 | 25 m | ||
4 | 60 | Sjöborg Lucas | 2006 | UPPLANDS-B | AA0306 | 25 m | ||
5 | 61 | Kimland Henrik | 2006 | UPPLANDS-B | AA0906 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 02 december 2014 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap | Utskriftstid | 19:12 |
Gren 28, 50m Bröstsim Damer L-KM |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 21 | Bergman Elin | 2001 | UPPLANDS-B | AU1201 | 25 m | 44.80 | |
2 | 4 | Jogell Mikaela | 2003 | UPPLANDS-B | AB8803 | 25 m | 44.98 | |
3 | 16 | Åström Selma | 2003 | UPPLANDS-B | AA5403 | 25 m | 45.19 | |
4 | 10 | Renström Camilla | 2002 | UPPLANDS-B | AB5402 | 25 m | 47.52 | |
5 | 55 | Sterling Naomi | 2002 | UPPLANDS-B | BN1402 | 25 m | 47.72 | |
6 | 30 | Hilmersson Julia | 2001 | UPPLANDS-B | BS4801 | 25 m | 49.08 | |
7 | 38 | Kristoffersson Filippa | 2003 | UPPLANDS-B | AV2603 | 25 m | 51.71 | |
8 | 20 | Berggren Louise | 2003 | UPPLANDS-B | BM1403 | 25 m | 52.54 | |
9 | 12 | Renström Helena | 2002 | UPPLANDS-B | AB7402 | 25 m | 54.66 | |
10 | 37 | Kjellström Tuva | 2003 | UPPLANDS-B | AD2803 | 25 m | 55.55 | |
11 | 52 | Sjöborg Jennifer | 2003 | UPPLANDS-B | AJ9203 | 25 m | 1:03.20 | |
12 | 36 | Kjellström Elsa | 2006 | UPPLANDS-B | AA1406 | 25 m | 1:19.56 | |
13 | 17 | Ahokas Elina | 2005 | UPPLANDS-B | AH3805 | 25 m | ||
14 | 23 | Björnberg Hedda | 2003 | UPPLANDS-B | AV7203 | 25 m | ||
15 | 43 | Malm Linnea | 2005 | UPPLANDS-B | AS2405 | 25 m | ||
16 | 68 | Rachida Shakira | 2003 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
17 | 70 | Wretman Alice | 2002 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
18 | 71 | Ervenius Smilla | 2004 | UPPLANDS-B | AY2604 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 02 december 2014 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap | Utskriftstid | 19:12 |
Gren 29, 50m Bröstsim Herrar L-KM |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 8 | Randleff Marcus | 2002 | UPPLANDS-B | AA0902 | 25 m | 43.74 | |
2 | 13 | Sandberg Hugo | 2001 | UPPLANDS-B | AN3301 | 25 m | 45.54 | |
3 | 25 | Eriksson Ludvig | 2002 | UPPLANDS-B | AE9102 | 25 m | 47.30 | |
4 | 27 | Haider Anton | 2001 | UPPLANDS-B | AJ8501 | 25 m | 52.85 | |
5 | 58 | Wällstedt Anton | 2003 | UPPLANDS-B | AG5103 | 25 m | 55.83 | |
6 | 62 | Wällstedt Erik | 2005 | UPPLANDS-B | AC8505 | 25 m | 1:09.98 | |
7 | 35 | Kimland Oliver | 2003 | UPPLANDS-B | AE9303 | 25 m | ||
8 | 39 | Kristoffersson Oskar | 2003 | UPPLANDS-B | AK0503 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 02 december 2014 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap | Utskriftstid | 19:12 |
Gren 30, 25m Bröstsim Damer 9-10år |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 71 | Ervenius Smilla | 2004 | UPPLANDS-B | AY2604 | 25 m | 29.78 | |
2 | 44 | Norrbrand Saga | 2005 | UPPLANDS-B | AC9405 | 25 m | 29.97 | |
3 | 41 | Lindqvist Ingrid | 2005 | UPPLANDS-B | AG5805 | 25 m | 29.99 | |
4 | 42 | Lindström Anastasija | 2004 | UPPLANDS-B | BD8804 | 25 m | 32.71 | |
5 | 17 | Ahokas Elina | 2005 | UPPLANDS-B | AH3805 | 25 m | ||
6 | 43 | Malm Linnea | 2005 | UPPLANDS-B | AS2405 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 02 december 2014 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap | Utskriftstid | 19:12 |
Gren 31, 25m Bröstsim Herrar 9-10å |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 62 | Wällstedt Erik | 2005 | UPPLANDS-B | AC8505 | 25 m | 31.40 | |
2 | 64 | Ervenius Viggo | 2005 | UPPLANDS-B | 25 m | 33.85 | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 02 december 2014 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap | Utskriftstid | 19:12 |
Gren 32, 50m Frisim Masters |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 59 | Bergman Gunnar | 1963 | UPPLANDS-B | AB2563 | 25 m | 28.21 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 02 december 2014 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap | Utskriftstid | 19:12 |
Gren 33, 50m Frisim Damer L-KM |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 4 | Jogell Mikaela | 2003 | UPPLANDS-B | AB8803 | 25 m | 35.44 | |
2 | 30 | Hilmersson Julia | 2001 | UPPLANDS-B | BS4801 | 25 m | 35.85 | |
3 | 16 | Åström Selma | 2003 | UPPLANDS-B | AA5403 | 25 m | 35.87 | |
4 | 10 | Renström Camilla | 2002 | UPPLANDS-B | AB5402 | 25 m | 36.07 | |
5 | 21 | Bergman Elin | 2001 | UPPLANDS-B | AU1201 | 25 m | 36.74 | |
6 | 12 | Renström Helena | 2002 | UPPLANDS-B | AB7402 | 25 m | 37.78 | |
7 | 38 | Kristoffersson Filippa | 2003 | UPPLANDS-B | AV2603 | 25 m | 38.81 | |
8 | 37 | Kjellström Tuva | 2003 | UPPLANDS-B | AD2803 | 25 m | 39.41 | |
9 | 55 | Sterling Naomi | 2002 | UPPLANDS-B | BN1402 | 25 m | 39.43 | |
10 | 52 | Sjöborg Jennifer | 2003 | UPPLANDS-B | AJ9203 | 25 m | 42.22 | |
11 | 36 | Kjellström Elsa | 2006 | UPPLANDS-B | AA1406 | 25 m | 46.29 | |
12 | 41 | Lindqvist Ingrid | 2005 | UPPLANDS-B | AG5805 | 25 m | 48.73 | |
13 | 23 | Björnberg Hedda | 2003 | UPPLANDS-B | AV7203 | 25 m | 50.67 | |
14 | 17 | Ahokas Elina | 2005 | UPPLANDS-B | AH3805 | 25 m | ||
15 | 70 | Wretman Alice | 2002 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
16 | 71 | Ervenius Smilla | 2004 | UPPLANDS-B | AY2604 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 02 december 2014 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap | Utskriftstid | 19:12 |
Gren 34, 50m Frisim Herrar L-KM |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 13 | Sandberg Hugo | 2001 | UPPLANDS-B | AN3301 | 25 m | 33.57 | |
2 | 8 | Randleff Marcus | 2002 | UPPLANDS-B | AA0902 | 25 m | 33.89 | |
3 | 25 | Eriksson Ludvig | 2002 | UPPLANDS-B | AE9102 | 25 m | 35.47 | |
4 | 27 | Haider Anton | 2001 | UPPLANDS-B | AJ8501 | 25 m | 39.74 | |
5 | 58 | Wällstedt Anton | 2003 | UPPLANDS-B | AG5103 | 25 m | 42.65 | |
6 | 35 | Kimland Oliver | 2003 | UPPLANDS-B | AE9303 | 25 m | 51.47 | |
7 | 39 | Kristoffersson Oskar | 2003 | UPPLANDS-B | AK0503 | 25 m | 1:02.11 | |
8 | 62 | Wällstedt Erik | 2005 | UPPLANDS-B | AC8505 | 25 m | 1:03.04 | |
9 | 22 | Bjällås Filip | 2007 | UPPLANDS-B | AA7107 | 25 m | ||
10 | 33 | Holback Viktor | 2007 | UPPLANDS-B | AA6307 | 25 m | ||
11 | 61 | Kimland Henrik | 2006 | UPPLANDS-B | AA0906 | 25 m | ||
12 | 63 | Hakeskytt Lukas | 2003 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 02 december 2014 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap | Utskriftstid | 19:12 |
Gren 35, 100m Medley Damer L-KM |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 16 | Åström Selma | 2003 | UPPLANDS-B | AA5403 | 25 m | 1:30.20 | |
2 | 30 | Hilmersson Julia | 2001 | UPPLANDS-B | BS4801 | 25 m | 1:34.54 | |
3 | 4 | Jogell Mikaela | 2003 | UPPLANDS-B | AB8803 | 25 m | 1:35.44 | |
4 | 10 | Renström Camilla | 2002 | UPPLANDS-B | AB5402 | 25 m | 1:35.60 | |
5 | 55 | Sterling Naomi | 2002 | UPPLANDS-B | BN1402 | 25 m | 1:40.94 | |
6 | 37 | Kjellström Tuva | 2003 | UPPLANDS-B | AD2803 | 25 m | 1:45.20 | |
7 | 12 | Renström Helena | 2002 | UPPLANDS-B | AB7402 | 25 m | 1:46.71 | |
8 | 52 | Sjöborg Jennifer | 2003 | UPPLANDS-B | AJ9203 | 25 m | 2:00.27 | |
9 | 23 | Björnberg Hedda | 2003 | UPPLANDS-B | AV7203 | 25 m | 2:13.45 | |
10 | 21 | Bergman Elin | 2001 | UPPLANDS-B | AU1201 | 25 m | ||
11 | 38 | Kristoffersson Filippa | 2003 | UPPLANDS-B | AV2603 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 02 december 2014 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap | Utskriftstid | 19:12 |
Gren 36, 100m Medley Herrar L-KM |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 8 | Randleff Marcus | 2002 | UPPLANDS-B | AA0902 | 25 m | 1:26.89 | |
2 | 13 | Sandberg Hugo | 2001 | UPPLANDS-B | AN3301 | 25 m | 1:26.96 | |
3 | 25 | Eriksson Ludvig | 2002 | UPPLANDS-B | AE9102 | 25 m | 1:35.72 | |
4 | 58 | Wällstedt Anton | 2003 | UPPLANDS-B | AG5103 | 25 m | 1:57.78 | |
5 | 35 | Kimland Oliver | 2003 | UPPLANDS-B | AE9303 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 02 december 2014 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap | Utskriftstid | 19:12 |
Gren 37, 200m Medley Damer KM |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 15 | Åström Celina | 2000 | UPPLANDS-B | AK9200 | 25 m | 2:48.47 | |
2 | 3 | Berntsdotter Matilda | 1991 | UPPLANDS-B | AY2491 | 25 m | 2:51.60 | |
3 | 7 | Modig Emma | 2000 | UPPLANDS-B | AO1600 | 25 m | 3:16.27 | |
4 | 2 | Battah Nattalie | 1998 | UPPLANDS-B | BA5898 | 25 m | 3:38.47 | |
5 | 9 | Randleff Rebecca | 2000 | UPPLANDS-B | AK8200 | 25 m | 3:41.49 | |
6 | 1 | Battah Emelie | 2000 | UPPLANDS-B | AV7800 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 02 december 2014 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap | Utskriftstid | 19:12 |
Gren 38, 200m Medley Herrar KM |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 6 | Kharlamov Nikita | 2000 | UPPLANDS-B | AO5500 | 25 m | 3:12.87 | |
2 | 11 | Renström Fredrik | 1999 | UPPLANDS-B | AJ5799 | 25 m | 3:15.18 | |
3 | 14 | Schymanski Sascha | 2000 | UPPLANDS-B | AN7500 | 25 m | 3:28.92 | |
4 | 5 | Johansson Joakim | 2000 | UPPLANDS-B | AO9100 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 02 december 2014 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap | Utskriftstid | 19:12 |