2021-10-16   01:34:27
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for UBSS KM

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 1

# Løb Runde Startliste Programliste
1 50m Ryggsim Master Direkte finale   Programliste
2 100m Frisim Damer KM Direkte finale Startliste Programliste
3 100m Frisim Herrar KM Direkte finale Startliste Programliste
4 50m Frisim bästa 10 åring Direkte finale Startliste Programliste
5 50m Frisim Bästa 10 åring Direkte finale Startliste Programliste
6 50m Fjärilsim Master Direkte finale   Programliste
7 50m Fjärilsim Damer KM Direkte finale Startliste Programliste
8 50m Fjärilsim Herrar KM Direkte finale Startliste Programliste
9 25m Frisim Damer 8 år oy Direkte finale Startliste Programliste
10 25m Frisim Herrar 8 år oy Direkte finale Startliste Programliste
11 25m Frisim Damer 9-10 år Direkte finale Startliste Programliste
12 25m Frisim Herrar 9-10 år Direkte finale Startliste Programliste
13 25m Fjärilsim Damer L-KM Direkte finale Startliste Programliste
14 25m Fjärilsim Herrar L-KM Direkte finale Startliste Programliste
15 100m Ryggsim Damer KM Direkte finale Startliste Programliste
16 100m Ryggsim Herrar KM Direkte finale Startliste Programliste
17 25m Ryggsim Damer 8 år oy Direkte finale Startliste Programliste
18 25m Ryggsim Herrar 8år oy Direkte finale Startliste Programliste
19 25m Ryggsim Damer 9-10 år Direkte finale Startliste Programliste
20 25m Ryggsim Herrar 9-10år Direkte finale Startliste Programliste
21 50m Ryggsim Damer L-KM Direkte finale Startliste Programliste
22 50m Ryggsim Herrar L-KM Direkte finale Startliste Programliste
23 50m Bröstsim Masters Direkte finale   Programliste
24 100m Bröstsim Damer KM Direkte finale Startliste Programliste
25 100m Bröstsim Herrar KM Direkte finale Startliste Programliste
26 25m Bröstsim Damer 8år oy Direkte finale Startliste Programliste
27 25m Bröstsim Herrar 8å oy Direkte finale Startliste Programliste
28 50m Bröstsim Damer L-KM Direkte finale Startliste Programliste
29 50m Bröstsim Herrar L-KM Direkte finale Startliste Programliste
30 25m Bröstsim Damer 9-10år Direkte finale Startliste Programliste
31 25m Bröstsim Herrar 9-10å Direkte finale Startliste Programliste
32 50m Frisim Masters Direkte finale Startliste Programliste
33 50m Frisim Damer L-KM Direkte finale Startliste Programliste
34 50m Frisim Herrar L-KM Direkte finale Startliste Programliste
35 100m Medley Damer L-KM Direkte finale Startliste Programliste
36 100m Medley Herrar L-KM Direkte finale Startliste Programliste
37 200m Medley Damer KM Direkte finale Startliste Programliste
38 200m Medley Herrar KM Direkte finale Startliste Programliste

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner