Ohjelma Espoo Swim Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Lähtölista Laji 7
|
Kilpailu |
Espoo Swim Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
13 joulukuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
08:50 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
13 joulukuu 2014 |
|
|
|
|
Laji 7, 100m Rintauinti Naiset |
Loppukilpailut (4) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Noora Kanerva |
2000 |
00A317 |
SiWa |
|
25m |
|
|
3 |
Venla Korhonen |
2000 |
00B094 |
PieKu |
|
25m |
1:56.27 |
1:59.27 |
4 |
Annika Niemi |
2000 |
00A451 |
SiWa |
|
25m |
1:36.68 |
1:39.68 |
5 |
Tara Hintsanen |
2000 |
00B061 |
SiWa |
|
25m |
1:37.34 |
1:40.34 |
6 |
Anu Lehtinen |
1990 |
90A264 |
UiTa |
|
25m |
|
|
7 |
Emma Maaranen |
1999 |
99B349 |
PieKu |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Emmi Masti |
1999 |
99A260 |
UiTa |
|
50m |
1:31.98 |
1:31.98 |
2 |
Siiri Salokorpi |
2000 |
00A268 |
Cetus |
|
25m |
1:28.16 |
1:31.16 |
3 |
Jenita Liimatta |
1998 |
98A119 |
TaTU |
|
25m |
1:26.51 |
1:29.51 |
4 |
Sofia Lehtinen |
2000 |
00B030 |
Cetus |
|
25m |
1:24.13 |
1:27.13 |
5 |
Pinja Partinen |
1999 |
99B125 |
JoUS |
|
50m |
1:27.16 |
1:27.16 |
6 |
Hanna Rautiainen |
1999 |
99A515 |
UiTa |
|
50m |
1:29.89 |
1:29.89 |
7 |
Fanny Virtanen |
2000 |
00A788 |
Cetus |
|
25m |
1:28.53 |
1:31.53 |
8 |
Elina Nieminen |
2000 |
00B151 |
AQUILA |
|
50m |
1:34.30 |
1:34.30 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Milla-Marita Anttila |
2000 |
00A967 |
AQUILA |
|
50m |
1:26.74 |
1:26.74 |
2 |
Emma Ingberg |
1999 |
99B209 |
SiWa |
|
25m |
1:21.41 |
1:24.41 |
3 |
Emma Nieminen |
1996 |
96A009 |
UiTa |
|
50m |
1:23.56 |
1:23.56 |
4 |
Kia Karike |
1999 |
99A491 |
Cetus |
|
50m |
1:21.18 |
1:21.18 |
5 |
Maria Ripatti |
1987 |
87A148 |
JUK |
|
25m |
1:18.93 |
1:21.93 |
6 |
Salla Elovirta |
1997 |
97A664 |
Cetus |
|
50m |
1:24.20 |
1:24.20 |
7 |
Aleksia Halonen |
1996 |
96A880 |
Cetus |
|
50m |
1:26.20 |
1:26.20 |
8 |
Diana Chernykh |
2000 |
|
Ekran |
|
50m |
1:27.00 |
1:27.00 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ksenia Egorova |
2000 |
00A664 |
ORCA |
|
25m |
1:17.67 |
1:20.67 |
2 |
Alika Tsvetkova |
2000 |
00B269 |
ÅSK |
|
25m |
1:16.57 |
1:19.57 |
3 |
Veronica Wahlstedt |
2000 |
00A175 |
Cetus |
|
25m |
1:14.47 |
1:17.47 |
4 |
Rebecca Wahlstedt |
1997 |
97A592 |
Cetus |
|
50m |
1:13.81 |
1:13.81 |
5 |
Lyydia Kalenius |
2000 |
00A252 |
Cetus |
|
50m |
1:16.25 |
1:16.25 |
6 |
Amanda Saari |
2000 |
00A531 |
TaTU |
|
25m |
1:14.74 |
1:17.74 |
7 |
Ninni Luoma |
1998 |
98A746 |
UiTa |
|
25m |
1:16.58 |
1:19.58 |
8 |
Ida Tahvanainen |
1997 |
97A253 |
UiTa |
|
25m |
1:17.76 |
1:20.76 |
Tekijä: WinGrodan 1.23.02 |
Tulostuspäivämäärä |
13 joulukuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
08:50 |
|