2020-06-06   17:42:23
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXIX Turku Super Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 10
Lähtölista 
 
  Kilpailu  XXIX Turku Super Games    Tulostuspäivämäärä  17 tammikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  12:15   
  Järjestäjä  Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  17 tammikuu 2015         
 
 
 
Laji 10, M, P-16 50m vu  Alkuerät (6) 
Sponsori: Kone-Kunttila 
 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Oskar Nordquist  1999  99B019  AUi    25m       
Erik Müürsepp  1996  96A784  AUi    25m       
Lauri Anttila  2002  02A024  PUS    25m  38.62  39.62   
Viktor Leinonen  2001  01A341  ÅSK    50m  34.96  34.96   
Jimi Miromaa  1996  96B231  ÅSK    25m  37.78  38.78  S7 
Sebastian Stenbacka  2002  02A472  Octopus    25m  40.15  41.15   
Juuso Lepistö  1996  96A826  ÅSK    25m       
                 

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Frans Meltovaara  2000  00A771  ÅSK    50m  34.26  34.26   
Leevi Korpinen  2001  01A491  ÅSK    25m  33.08  34.08   
Santeri Lamminpää  1998  98B265  Octopus    25m  32.69  33.69   
Jesper Werdi  2001  01A888  ÅSK    50m  32.24  32.24   
Jussi Arvas  1999  99A397  ÅSK    25m  31.97  32.97   
Hugo Enroth  2001  01A477  ÅSK    25m  32.80  33.80   
Janne Juven  2001  01A319  ÅSK    50m  34.20  34.20   
Repe Kupila  2001  01A905  Gladius    25m  33.68  34.68   

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Raul Heinikangas  1998  98B068  PUS    25m  29.49  30.49   
Ensio Rislakki  2000  00A719  AUi    25m  29.33  30.33   
Antti Myllynen  1999  99A725  JUK    50m  28.92  28.92   
Elias Rantakokko  1998  98A484  ÅSK    50m  28.83  28.83   
Jonne Koski  1994  94A720  PUS    25m  27.91  28.91   
Henri Koski  2000  00A803  Gladius    25m  28.37  29.37   
                 
                 

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Leevi Luhtanen  2000  00A137  PUS    25m  26.97  27.97   
Marko Sartela  1993  93A769  PoPy    50m  26.67  26.67   
                 
Ossi Oksa  1988  88A200  ÅSK    50m  23.75  23.75   
Otto Rannikko  1999  99A384  ÅSK    50m  25.21  25.21   
Juho Päivinen  1996  96B112  JUK    50m  26.40  26.40   
Tomas Saariketo  1996  96A392  PoPy    50m  27.19  27.19   
Lauri Jämsén  2000  00A637  JUK    25m  27.62  28.62   

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Heikki Tervanen  1998  98A952  JUK    50m  27.87  27.87   
Ossi Airaksinen  1996  96A295  AUi    50m  26.53  26.53   
Joona Haanpää  1997  97A536  RaUS    25m  24.59  25.59   
Nikita Saunonen  1997  97A225  AUi    50m  23.74  23.74   
Toni Knuutila  1993  93A712  A4 IF    25m  23.58  24.58   
Wilhelm Suominen  1999  99A027  ÅSK    50m  26.35  26.35   
Nestori Koskinen  1996  96A528  PoPy    50m  26.84  26.84   
Lauri Törmä  2000  00A153  PUS    25m  27.41  28.41   

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Jaakko Kuusisto  2000  00A638  ÅSK    25m  26.82  27.82   
Kasper Jämsä  1997  97A109  LaUS    50m  26.50  26.50   
Akseli Heino  1999  99A110  ÅSK    50m  25.54  25.54   
Andrei Tuomola  1989  89A037  JUK    25m  22.19  23.19   
Tony Eriksson  1995  95A861  JUK    50m  23.79  23.79   
Antti Leiponen  1998  98A235  JUK    50m  26.22  26.22   
Samu Koski  1998  98A138  PUS    50m  26.84  26.84   
Martti Tervanen  2000  00A834  JUK    50m  28.03  28.03   

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  17 tammikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  12:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner