2020-07-08   00:19:03
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXIX Turku Super Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

9_S
Laji 9, N, T-15 50m vu 
 
Sponsori: MuoviTech Finland 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Luokka  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Nurminen Tessa  1994  A4 IF    50 m  25.87  25.87   
Mört Roosa  1999  ÅSK    50 m  26.54  26.54   
Kallio Eveliina  1999  RaisU    50 m  27.07  27.07   
Heinola Nea-Amanda  2000  NumKis    25 m  26.46  27.46   
Konkka Ida  2000  ÅSK    50 m  27.52  27.52   
Reini Iida  2000  ÅSK    50 m  27.84  27.84   
Rantakokko Reetta  2001  AUi    50 m  27.95  27.95   
Kortetjärvi Hilla  1996  RaisU    25 m  27.01  28.01   
Kallio Veera  1997  ÅSK    50 m  28.06  28.06   
10  Tsvetkova Alika  2000  ÅSK    50 m  28.27  28.27   
11  Mäki Laura  1997  RaisU    25 m  27.36  28.36   
12  Rinne Veera  1998  ÅSK    50 m  28.41  28.41   
13  Lehtinen Jenna  1995  ÅSK    50 m  28.71  28.71   
14  Suomio Emma  1998  AUi    50 m  29.00  29.00   
15  Lehti Helmi  1997  PUS    50 m  29.07  29.07   
16  Haanpää Ella-Noora  1998  RaUS    25 m  28.13  29.13   
17  Rantamäki Ella  1998  PUS    50 m  29.43  29.43   
18  Silvennoinen Sini  2002  ÅSK    50 m  29.47  29.47   
19  Vihko Tiiariikka  1996  Gladius    50 m  29.55  29.55   
20  Karimaa Kiia  1996  Octopus    50 m  29.67  29.67   
21  Lehtolainen Sara  1996  Gladius    50 m  29.69  29.69   
22  Heininen Anni  1998  PUS    50 m  29.79  29.79   
23  Rouvinen Henna  1999  ÅSK    50 m  29.83  29.83   
24  Schroderus Reetta  1997  JUK    25 m  29.19  30.19   
25  Tanninen Elviira  1999  PoPy    25 m  29.22  30.22   
26  Sottinen Julia  2000  PUS    25 m  29.30  30.30   
27  Ockenström Aleksandra  1998  SalU    25 m  29.51  30.51   
28  Stenfors Ellimaija  1997  PUS    50 m  30.57  30.57   
29  Merenluoto Kristiina  2000  ÅSK    25 m  29.69  30.69   
30  Ylönen Heidi-Susanna  1997  SomE    50 m  30.70  30.70   
31  Stenfors Vilhelmiina  1998  PUS    25 m  29.70  30.70   
32  Rissanen Jessika  2001  JUK    50 m  30.74  30.74   
33  Känkänen Heta  2001  PUS    25 m  29.83  30.83   
34  Killström Marianne  1998  SalU    25 m  29.89  30.89   
35  Blomroos Henna  2000  RaUS    25 m  30.10  31.10   
36  Känkänen Henni  1999  PUS    25 m  30.10  31.10   
37  Salminen Venla  2002  SomE    50 m  31.24  31.24   
38  Kaunisto Emmi  2002  PUS    50 m  31.26  31.26   
39  Valdolin Emmi  1999  ÅSK    50 m  31.62  31.62   
40  Tursas Oona  2001  RaisU    25 m  31.22  32.22   
41  Aho Lotta  2000  AUi    50 m  32.71  32.71   
42  Kangas Kaisla  2002  ÅSK    50 m  33.55  33.55   
43  Leppähaara Wilhelmina  2000  AUi    50 m  33.70  33.70   
44  Vallenius Ronja  2001  ÅSK    50 m  33.94  33.94   
45  Pieniniemi Hertta  1998  AUi    50 m  34.02  34.02   
46  Leino Inka  2001  ÅSK    25 m  33.60  34.60   
47  Lehtonen Jenni Micaela  2000  AUi    50 m  34.62  34.62   
48  Rantakare Lotta  2001  AUi    50 m  34.97  34.97   
49  Rosnell Jasmin  2000  AUi    50 m  35.01  35.01   
50  Heinonen Alina  2001  ÅSK    25 m  36.18  37.18   
51  Heino Ida  2000  PUS    50 m  37.58  37.58   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  17 tammikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  10:39 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner