Program for Kronborg Open Kort 2015
Below are all entry- and startlists shown by session.
Løb 1, 25m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 159 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | 14.00 | |
2 | 539 | Bernard Sara | 1985 | HELSINGØR | 25 m | 14.50 | ||
3 | 154 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 25 m | 14.66 | |
4 | 276 | Wrobel Olivia | 1998 | NEUKÖLLN | 25 m | 14.70 | ||
5 | 260 | Platalla Josi | 2002 | NEUKÖLLN | 25 m | 15.30 | ||
6 | 347 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | SØLLERØD | 9722AO | 25 m | 15.80 | |
7 | 80 | Andersson Matilda | 1999 | ÄNGELHOLM | AH6699 | 25 m | 15.80 | |
8 | 248 | Hummel Margarethe | 1997 | NEUKÖLLN | 25 m | 15.90 | ||
9 | 146 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 16.07 | |
10 | 120 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 16.16 | |
11 | 123 | Arentoft Frederikke | 2000 | HØRSHOLM | 0052AS | 25 m | 16.34 | |
12 | 345 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 25 m | 16.50 | |
13 | 155 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 25 m | 16.80 | |
14 | 137 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 25 m | 16.84 | |
15 | 353 | Pedersen Sif Bjørk | 2000 | SØLLERØD | 0052AV | 25 m | 17.00 | |
16 | 247 | Hornig Helena-Maryse | 2003 | NEUKÖLLN | 25 m | 17.00 | ||
17 | 268 | Schöder Liza | 2003 | NEUKÖLLN | 25 m | 17.00 | ||
18 | 151 | Runge Alba Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0086BC | 25 m | 17.11 | |
19 | 360 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 17.30 | |
20 | 479 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 17.36 | |
21 | 149 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 25 m | 17.42 | |
22 | 71 | Bengtsson Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 25 m | 17.45 | |
23 | 242 | Gaugg Luisa | 1999 | NEUKÖLLN | 25 m | 17.50 | ||
24 | 124 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 21.56 | |
25 | 411 | Nislev Pernille | 1998 | HILLERØD | 9842AC | 25 m | 22.08 | |
26 | 112 | Øksnebjerg Emma | 2004 | VÆRLØSE | 0444AI | 25 m | 22.87 | |
27 | 158 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 23.01 | |
28 | 200 | Mogensen Ida | 2006 | ALLERØD | 0676AC | 25 m | 29.58 | |
29 | 76 | Olsson Hanna | 1999 | KSLS | AJ4499 | 25 m | 30.90 | |
30 | 211 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 36.75 | |
31 | 532 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | ||
32 | 538 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 25 m | |||
33 | 534 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 25 m | |||
34 | 533 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | ||
35 | 100 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | ||
36 | 105 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VÆRLØSE | 0138AP | 25 m | ||
37 | 240 | Freytag Nadine | 2002 | NEUKÖLLN | 25 m | |||
38 | 113 | Østerbye Silja | 2003 | VÆRLØSE | 0346AP | 25 m | ||
39 | 209 | Wanscher Asta Bundgaard | 2006 | ALLERØD | 0668AA | 25 m | ||
40 | 529 | Nielsen Frida Mille | 2005 | HELSINGØR | 25 m | |||
41 | 135 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | ||
42 | 528 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 25 m | |||
43 | 520 | Westergaard Josefine | 2004 | HELSINGØR | 0412AO | 25 m | ||
44 | 453 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 25 m | ||
45 | 537 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 2, 25m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 235 | Sànchez Armando Isaac | 1997 | NEUKÖLLN | 25 m | 13.00 | ||
2 | 257 | Niestroy Tobias | 1997 | NEUKÖLLN | 25 m | 13.50 | ||
3 | 241 | Gaugg Fredrik | 1996 | NEUKÖLLN | 25 m | 13.80 | ||
4 | 357 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | SØLLERØD | 9711AM | 25 m | 14.00 | |
5 | 250 | Ingenrieth Maurice | 2000 | NEUKÖLLN | 25 m | 14.00 | ||
6 | 451 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 14.03 | |
7 | 341 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 14.50 | |
8 | 334 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 15.00 | |
9 | 269 | Schultze Lukas | 2001 | NEUKÖLLN | 25 m | 15.00 | ||
10 | 265 | Scharries Anthony Leon | 2001 | NEUKÖLLN | 25 m | 15.50 | ||
11 | 350 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 16.00 | |
12 | 271 | Seefluth Sullyvan | 2003 | NEUKÖLLN | 25 m | 16.00 | ||
13 | 225 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 18.30 | |
14 | 145 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 19.41 | |
15 | 339 | Grunnet Oliver | 2002 | SØLLERØD | 0201AM | 25 m | 21.00 | |
16 | 125 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 21.37 | |
17 | 153 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 22.34 | |
18 | 224 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | ||
19 | 449 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | ||
20 | 104 | Noording-Grooss Nikolaj | 2004 | VÆRLØSE | 0405AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 3, 25m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 248 | Hummel Margarethe | 1997 | NEUKÖLLN | 25 m | 15.00 | ||
2 | 262 | Roggenbuck Jeanine | 1996 | NEUKÖLLN | 25 m | 15.40 | ||
3 | 276 | Wrobel Olivia | 1998 | NEUKÖLLN | 25 m | 15.90 | ||
4 | 236 | Blanke Charlotte | 2002 | NEUKÖLLN | 25 m | 16.00 | ||
5 | 336 | Cour Emma la | 1999 | SØLLERØD | 9932AQ | 25 m | 16.40 | |
6 | 75 | Nilsson Hanna | 1996 | KSLS | AJ2696 | 25 m | 16.45 | |
7 | 345 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 25 m | 16.50 | |
8 | 120 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 16.78 | |
9 | 478 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 25 m | 16.81 | |
10 | 260 | Platalla Josi | 2002 | NEUKÖLLN | 25 m | 16.90 | ||
11 | 245 | Henning Saskia | 1999 | NEUKÖLLN | 25 m | 17.00 | ||
12 | 444 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 17.29 | |
13 | 135 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 17.54 | |
14 | 154 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 25 m | 17.69 | |
15 | 267 | Schlichting Nina | 2003 | NEUKÖLLN | 25 m | 17.90 | ||
16 | 137 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 25 m | 17.99 | |
17 | 78 | Thai Kitty | 1998 | KSLS | BG0698 | 25 m | 18.00 | |
18 | 149 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 25 m | 18.14 | |
19 | 432 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 25 m | 18.29 | |
20 | 448 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 18.49 | |
21 | 123 | Arentoft Frederikke | 2000 | HØRSHOLM | 0052AS | 25 m | 18.88 | |
22 | 353 | Pedersen Sif Bjørk | 2000 | SØLLERØD | 0052AV | 25 m | 19.00 | |
23 | 146 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 19.18 | |
24 | 151 | Runge Alba Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0086BC | 25 m | 19.28 | |
25 | 155 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 25 m | 19.36 | |
26 | 360 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 19.50 | |
27 | 138 | Jensen Mathilde Vangkilde | 2002 | HØRSHOLM | 0208AR | 25 m | 19.67 | |
28 | 247 | Hornig Helena-Maryse | 2003 | NEUKÖLLN | 25 m | 20.00 | ||
29 | 268 | Schöder Liza | 2003 | NEUKÖLLN | 25 m | 20.00 | ||
30 | 157 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 21.70 | |
31 | 132 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 22.21 | |
32 | 136 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 22.70 | |
33 | 142 | Kaas Nicoline Hjort | 2003 | HØRSHOLM | 0372AM | 25 m | 23.45 | |
34 | 343 | Kehlet Mathilde | 2003 | SØLLERØD | 0346AO | 25 m | 24.00 | |
35 | 338 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 25 m | 24.00 | |
36 | 124 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 24.89 | |
37 | 143 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 25 m | 25.24 | |
38 | 218 | Haunsø Julie Kolind | 2005 | BIRKERØD | 0568AG | 25 m | 26.23 | |
39 | 361 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 25 m | 27.00 | |
40 | 340 | Hansen Amalie Harplod | 2001 | SØLLERØD | 0104BC | 25 m | 27.00 | |
41 | 275 | Volkmann Leandra Marie | 2003 | NEUKÖLLN | 25 m | 34.66 | ||
42 | 204 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 44.70 | |
43 | 197 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 46.50 | |
44 | 501 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 25 m | ||
45 | 95 | Holbæk Mille | 2004 | VÆRLØSE | 0482AR | 25 m | ||
46 | 485 | Nielsen Lea Bach | 2003 | HELSINGØR | 0316AV | 25 m | ||
47 | 232 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | ||
48 | 101 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | ||
49 | 467 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | ||
50 | 223 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | ||
51 | 442 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | ||
52 | 226 | Ryding Rosalie Viola | 2005 | BIRKERØD | 0552AB | 25 m | ||
53 | 203 | Rask Caroline | 2005 | ALLERØD | 25 m | |||
54 | 518 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | ||
55 | 186 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | ||
56 | 184 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | ||
57 | 215 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 4, 25m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 79 | Vien Jing-Sheng | 1986 | KSLS | AH1986 | 25 m | 15.20 | |
2 | 257 | Niestroy Tobias | 1997 | NEUKÖLLN | 25 m | 15.30 | ||
3 | 308 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 25 m | 15.35 | |
4 | 241 | Gaugg Fredrik | 1996 | NEUKÖLLN | 25 m | 15.50 | ||
5 | 357 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | SØLLERØD | 9711AM | 25 m | 15.50 | |
6 | 341 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 15.80 | |
7 | 235 | Sànchez Armando Isaac | 1997 | NEUKÖLLN | 25 m | 16.00 | ||
8 | 517 | Vilmar Thomas | 1998 | HELSINGØR | 9811AK | 25 m | 16.31 | |
9 | 83 | Ekelund Max | 2001 | ÄNGELHOLM | AJ4101 | 25 m | 16.80 | |
10 | 509 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 16.94 | |
11 | 335 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 17.00 | |
12 | 334 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 17.00 | |
13 | 269 | Schultze Lukas | 2001 | NEUKÖLLN | 25 m | 17.50 | ||
14 | 350 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 18.00 | |
15 | 265 | Scharries Anthony Leon | 2001 | NEUKÖLLN | 25 m | 18.10 | ||
16 | 84 | Grönborg Oscar | 2002 | ÄNGELHOLM | AH8102 | 25 m | 18.20 | |
17 | 271 | Seefluth Sullyvan | 2003 | NEUKÖLLN | 25 m | 18.50 | ||
18 | 250 | Ingenrieth Maurice | 2000 | NEUKÖLLN | 25 m | 19.00 | ||
19 | 107 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 21.15 | |
20 | 455 | Henriksen August Bruun | 2002 | HELSINGØR | 0293AP | 25 m | 22.05 | |
21 | 355 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 25 m | 26.00 | |
22 | 344 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 27.00 | |
23 | 181 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 31.45 | |
24 | 406 | Brock Lasse Termark | 1997 | HERLEV | 9717AB | 25 m | ||
25 | 97 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 25 m | ||
26 | 102 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 25 m | ||
27 | 230 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | ||
28 | 163 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | ||
29 | 463 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | ||
30 | 187 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | ||
31 | 196 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | ||
32 | 201 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | ||
33 | 531 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 25 m | |||
34 | 133 | Holst Otto Walther | 2003 | HØRSHOLM | 0333AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 5, 25m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 154 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 25 m | 12.50 | |
2 | 276 | Wrobel Olivia | 1998 | NEUKÖLLN | 25 m | 12.50 | ||
3 | 248 | Hummel Margarethe | 1997 | NEUKÖLLN | 25 m | 12.80 | ||
4 | 262 | Roggenbuck Jeanine | 1996 | NEUKÖLLN | 25 m | 12.80 | ||
5 | 155 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 25 m | 12.88 | |
6 | 260 | Platalla Josi | 2002 | NEUKÖLLN | 25 m | 12.90 | ||
7 | 345 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 25 m | 12.90 | |
8 | 354 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 12.90 | |
9 | 360 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 12.90 | |
10 | 120 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 12.99 | |
11 | 242 | Gaugg Luisa | 1999 | NEUKÖLLN | 25 m | 13.00 | ||
12 | 353 | Pedersen Sif Bjørk | 2000 | SØLLERØD | 0052AV | 25 m | 13.00 | |
13 | 255 | Medau Eileen | 2002 | NEUKÖLLN | 25 m | 13.20 | ||
14 | 146 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 13.57 | |
15 | 123 | Arentoft Frederikke | 2000 | HØRSHOLM | 0052AS | 25 m | 13.73 | |
16 | 432 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 25 m | 13.85 | |
17 | 151 | Runge Alba Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0086BC | 25 m | 13.93 | |
18 | 247 | Hornig Helena-Maryse | 2003 | NEUKÖLLN | 25 m | 14.00 | ||
19 | 236 | Blanke Charlotte | 2002 | NEUKÖLLN | 25 m | 14.00 | ||
20 | 73 | Högberg Linnéa | 1999 | KSLS | BI5899 | 25 m | 14.10 | |
21 | 313 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 14.20 | |
22 | 149 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 25 m | 14.46 | |
23 | 135 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 14.63 | |
24 | 137 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 25 m | 14.71 | |
25 | 72 | Engström Anna | 1996 | KSLS | BS3496 | 25 m | 14.79 | |
26 | 268 | Schöder Liza | 2003 | NEUKÖLLN | 25 m | 14.80 | ||
27 | 127 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 14.81 | |
28 | 156 | Slotved Sofie | 2002 | HØRSHOLM | 0282AE | 25 m | 14.84 | |
29 | 148 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 15.00 | |
30 | 132 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 15.08 | |
31 | 70 | Andersson Ellinor | 1998 | KSLS | BM6298 | 25 m | 15.59 | |
32 | 434 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 16.31 | |
33 | 356 | Sangild Rebecca | 2003 | SØLLERØD | 0344AL | 25 m | 17.00 | |
34 | 349 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 25 m | 17.00 | |
35 | 129 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 17.06 | |
36 | 138 | Jensen Mathilde Vangkilde | 2002 | HØRSHOLM | 0208AR | 25 m | 17.14 | |
37 | 131 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 17.49 | |
38 | 158 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 17.71 | |
39 | 506 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 18.07 | |
40 | 486 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 18.13 | |
41 | 136 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 18.36 | |
42 | 435 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 18.91 | |
43 | 346 | Kulon Zofia | 2001 | SØLLERØD | 0132BC | 25 m | 20.00 | |
44 | 142 | Kaas Nicoline Hjort | 2003 | HØRSHOLM | 0372AM | 25 m | 20.63 | |
45 | 351 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 21.00 | |
46 | 194 | Hindsgaul Laura | 2005 | ALLERØD | 0566AF | 25 m | 25.03 | |
47 | 109 | Vibskov Sarah Caroline | 2002 | VÆRLØSE | 0228AQ | 25 m | ||
48 | 110 | Walbjørn Emma | 2000 | VÆRLØSE | 0034AX | 25 m | ||
49 | 534 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 25 m | |||
50 | 537 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 25 m | |||
51 | 98 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | ||
52 | 538 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 25 m | |||
53 | 480 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | ||
54 | 476 | Lund Silja | 2005 | HELSINGØR | 0574AI | 25 m | ||
55 | 447 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | ||
56 | 433 | Andreassen Aia | 2003 | HELSINGØR | 0392AW | 25 m | ||
57 | 489 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 25 m | ||
58 | 503 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | ||
59 | 198 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 25 m | |||
60 | 516 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | ||
61 | 533 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | ||
62 | 528 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 25 m | |||
63 | 238 | Born Lena | 2002 | NEUKÖLLN | 25 m | |||
64 | 529 | Nielsen Frida Mille | 2005 | HELSINGØR | 25 m | |||
65 | 483 | Mathiasen Juliane Camille | 2004 | HELSINGØR | 0406AJ | 25 m | ||
66 | 217 | Clausen Sarah Holm | 2004 | BIRKERØD | 0486AG | 25 m | ||
67 | 254 | Kühle Annika | 2001 | NEUKÖLLN | 25 m | |||
68 | 532 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | ||
69 | 512 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 6, 25m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 241 | Gaugg Fredrik | 1996 | NEUKÖLLN | 25 m | 11.00 | ||
2 | 257 | Niestroy Tobias | 1997 | NEUKÖLLN | 25 m | 11.30 | ||
3 | 235 | Sànchez Armando Isaac | 1997 | NEUKÖLLN | 25 m | 12.00 | ||
4 | 250 | Ingenrieth Maurice | 2000 | NEUKÖLLN | 25 m | 12.00 | ||
5 | 269 | Schultze Lukas | 2001 | NEUKÖLLN | 25 m | 12.80 | ||
6 | 237 | Blanke Moritz | 2001 | NEUKÖLLN | 25 m | 12.90 | ||
7 | 357 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | SØLLERØD | 9711AM | 25 m | 12.90 | |
8 | 341 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 13.00 | |
9 | 265 | Scharries Anthony Leon | 2001 | NEUKÖLLN | 25 m | 13.10 | ||
10 | 271 | Seefluth Sullyvan | 2003 | NEUKÖLLN | 25 m | 14.00 | ||
11 | 334 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 14.00 | |
12 | 335 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 14.00 | |
13 | 350 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 14.00 | |
14 | 145 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 14.63 | |
15 | 517 | Vilmar Thomas | 1998 | HELSINGØR | 9811AK | 25 m | 15.11 | |
16 | 451 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 15.14 | |
17 | 126 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 15.47 | |
18 | 342 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 25 m | 16.00 | |
19 | 352 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 25 m | 16.00 | |
20 | 219 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 16.32 | |
21 | 152 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 16.84 | |
22 | 125 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 16.93 | |
23 | 362 | Albertsen Max | 2003 | SØLLERØD | 0333AJ | 25 m | 17.00 | |
24 | 133 | Holst Otto Walther | 2003 | HØRSHOLM | 0333AK | 25 m | 18.23 | |
25 | 153 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 18.81 | |
26 | 270 | Schäfer Benjamin | 2003 | NEUKÖLLN | 25 m | 20.09 | ||
27 | 106 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 25 m | ||
28 | 99 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 25 m | ||
29 | 96 | Hyldal Andreas Bank | 2002 | VÆRLØSE | 0235AO | 25 m | ||
30 | 190 | Dragenberg Tobias Brandt | 2004 | ALLERØD | 0409AJ | 25 m | ||
31 | 202 | Petersen Joakim R. | 2003 | ALLERØD | 0307AI | 25 m | ||
32 | 231 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | ||
33 | 94 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | ||
34 | 410 | Vittrup Jens Frederik | 1996 | HERLEV | 9625AC | 25 m | ||
35 | 531 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 25 m | |||
36 | 406 | Brock Lasse Termark | 1997 | HERLEV | 9717AB | 25 m | ||
37 | 408 | Holleufer Nicklas | 1990 | HERLEV | 9005AC | 25 m | ||
38 | 471 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 7, 25m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 276 | Wrobel Olivia | 1998 | NEUKÖLLN | 25 m | 12.70 | ||
2 | 260 | Platalla Josi | 2002 | NEUKÖLLN | 25 m | 13.10 | ||
3 | 262 | Roggenbuck Jeanine | 1996 | NEUKÖLLN | 25 m | 13.20 | ||
4 | 74 | Lindström Annie | 1996 | KSLS | AJ3696 | 25 m | 13.22 | |
5 | 248 | Hummel Margarethe | 1997 | NEUKÖLLN | 25 m | 13.50 | ||
6 | 336 | Cour Emma la | 1999 | SØLLERØD | 9932AQ | 25 m | 13.60 | |
7 | 154 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 25 m | 13.99 | |
8 | 242 | Gaugg Luisa | 1999 | NEUKÖLLN | 25 m | 14.00 | ||
9 | 353 | Pedersen Sif Bjørk | 2000 | SØLLERØD | 0052AV | 25 m | 14.00 | |
10 | 446 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 14.18 | |
11 | 255 | Medau Eileen | 2002 | NEUKÖLLN | 25 m | 14.20 | ||
12 | 247 | Hornig Helena-Maryse | 2003 | NEUKÖLLN | 25 m | 14.50 | ||
13 | 137 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 25 m | 14.50 | |
14 | 347 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | SØLLERØD | 9722AO | 25 m | 14.50 | |
15 | 146 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 14.56 | |
16 | 151 | Runge Alba Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0086BC | 25 m | 14.62 | |
17 | 120 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 14.71 | |
18 | 76 | Olsson Hanna | 1999 | KSLS | AJ4499 | 25 m | 14.91 | |
19 | 345 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 25 m | 15.00 | |
20 | 234 | Kuri Mercedes Avina | 1998 | NEUKÖLLN | 25 m | 15.00 | ||
21 | 149 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 25 m | 15.02 | |
22 | 360 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 15.10 | |
23 | 155 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 25 m | 15.12 | |
24 | 123 | Arentoft Frederikke | 2000 | HØRSHOLM | 0052AS | 25 m | 15.40 | |
25 | 135 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 15.79 | |
26 | 268 | Schöder Liza | 2003 | NEUKÖLLN | 25 m | 15.80 | ||
27 | 316 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 16.41 | |
28 | 71 | Bengtsson Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 25 m | 16.43 | |
29 | 314 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 16.48 | |
30 | 457 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 16.65 | |
31 | 249 | Hürtler Laura | 2004 | NEUKÖLLN | 25 m | 17.20 | ||
32 | 261 | Reetz Nadine | 2004 | NEUKÖLLN | 25 m | 17.50 | ||
33 | 157 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 17.66 | |
34 | 253 | Kötitz Leni | 2005 | NEUKÖLLN | 25 m | 17.70 | ||
35 | 272 | Sonneck Lea | 2004 | NEUKÖLLN | 25 m | 17.77 | ||
36 | 469 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 17.87 | |
37 | 143 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 25 m | 18.03 | |
38 | 251 | Kröning Laura | 2005 | NEUKÖLLN | 25 m | 18.10 | ||
39 | 504 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 18.29 | |
40 | 259 | Petruschke Celine | 2005 | NEUKÖLLN | 25 m | 18.80 | ||
41 | 129 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 19.03 | |
42 | 240 | Freytag Nadine | 2002 | NEUKÖLLN | 25 m | 19.38 | ||
43 | 498 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 19.40 | |
44 | 244 | Griesbach Mariel | 2005 | NEUKÖLLN | 25 m | 19.50 | ||
45 | 508 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 19.65 | |
46 | 496 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 19.96 | |
47 | 158 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 20.93 | |
48 | 337 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 24.00 | |
49 | 221 | Olesen Astrid Rønn | 2005 | BIRKERØD | 0504AB | 25 m | 25.18 | |
50 | 227 | Simmonds Katherine Louise | 2005 | BIRKERØD | 0566AG | 25 m | 26.94 | |
51 | 222 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 27.70 | |
52 | 103 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 25 m | ||
53 | 108 | Tindbæk Katrine Høyer | 1999 | VÆRLØSE | 9988AU | 25 m | ||
54 | 192 | Gersby Julie | 2006 | ALLERØD | 0698AC | 25 m | ||
55 | 252 | Kötitz Anni | 2003 | NEUKÖLLN | 25 m | |||
56 | 210 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | ||
57 | 193 | Heinicke Maya Louise | 2005 | ALLERØD | 25 m | |||
58 | 254 | Kühle Annika | 2001 | NEUKÖLLN | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 8, 25m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 257 | Niestroy Tobias | 1997 | NEUKÖLLN | 25 m | 11.90 | ||
2 | 241 | Gaugg Fredrik | 1996 | NEUKÖLLN | 25 m | 12.00 | ||
3 | 250 | Ingenrieth Maurice | 2000 | NEUKÖLLN | 25 m | 12.00 | ||
4 | 235 | Sànchez Armando Isaac | 1997 | NEUKÖLLN | 25 m | 12.50 | ||
5 | 85 | Hanstål Oskar | 1999 | ÄNGELHOLM | AJ1599 | 25 m | 12.70 | |
6 | 79 | Vien Jing-Sheng | 1986 | KSLS | AH1986 | 25 m | 13.10 | |
7 | 357 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | SØLLERØD | 9711AM | 25 m | 13.50 | |
8 | 341 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 13.50 | |
9 | 121 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 13.60 | |
10 | 517 | Vilmar Thomas | 1998 | HELSINGØR | 9811AK | 25 m | 13.94 | |
11 | 269 | Schultze Lukas | 2001 | NEUKÖLLN | 25 m | 14.00 | ||
12 | 334 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 14.00 | |
13 | 265 | Scharries Anthony Leon | 2001 | NEUKÖLLN | 25 m | 14.20 | ||
14 | 350 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 14.50 | |
15 | 271 | Seefluth Sullyvan | 2003 | NEUKÖLLN | 25 m | 14.80 | ||
16 | 499 | Schwab William | 2000 | HELSINGØR | 0049AE | 25 m | 14.85 | |
17 | 130 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 15.39 | |
18 | 500 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 16.21 | |
19 | 128 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 16.57 | |
20 | 134 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 17.23 | |
21 | 452 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 17.40 | |
22 | 274 | Tied Mark | 2005 | NEUKÖLLN | 25 m | 17.50 | ||
23 | 126 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 17.71 | |
24 | 246 | Henning Sebastian | 2005 | NEUKÖLLN | 25 m | 17.90 | ||
25 | 140 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 25 m | 17.94 | |
26 | 487 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 19.39 | |
27 | 152 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 19.60 | |
28 | 507 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 20.20 | |
29 | 523 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 25 m | 20.76 | |
30 | 188 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | 25.02 | |
31 | 199 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | ||
32 | 410 | Vittrup Jens Frederik | 1996 | HERLEV | 9625AC | 25 m | ||
33 | 189 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | ||
34 | 195 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | ||
35 | 409 | Petersen Nicolai Frejvald | 1993 | HERLEV | 9379AB | 25 m | ||
36 | 408 | Holleufer Nicklas | 1990 | HERLEV | 9005AC | 25 m | ||
37 | 407 | Düring Tobias | 1989 | HERLEV | 8959AB | 25 m | ||
38 | 191 | Færch Johan | 2004 | ALLERØD | 0457AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 9, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 279 | 1. Mannschaft | 0 | NEUKÖLLN | 25 m | 2:00.00 | ||
2 | 329 | Søllerød Damer | 0 | SØLLERØD | 25 m | 2:02.00 | ||
3 | 414 | Helsingør Damer | 0 | HELSINGØR | 50 m | 2:05.00 | ||
4 | 116 | Hørsholm Damer | 1998 | HØRSHOLM | 25 m | 2:09.67 | ||
5 | 69 | Ksls | 0 | KSLS | 25 m | 2:11.14 | ||
6 | 415 | Helsingør Damer 2 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:12.00 | ||
7 | 118 | Hørsholm Junior Damer | 2000 | HØRSHOLM | 25 m | 2:12.61 | ||
8 | 280 | 2. Mannschaft | 0 | NEUKÖLLN | 25 m | 2:15.00 | ||
9 | 416 | Helsingør Damer 3 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:15.00 | ||
10 | 417 | Helsingør Damer 4 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:20.00 | ||
11 | 330 | Søllerød Damer 1 | 0 | SØLLERØD | 25 m | 2:21.00 | ||
12 | 91 | Værløse Piger 1 | 0 | VÆRLØSE | 25 m | 2:40.00 | ||
13 | 425 | Helsingør K3 Piger 1 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:40.00 | ||
14 | 114 | Hs Piger 1 | 2002 | HØRSHOLM | 25 m | 2:41.20 | ||
15 | 115 | Hs Piger 2 | 2003 | HØRSHOLM | 25 m | 2:44.00 | ||
16 | 426 | Helsingør K3 Piger 2 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:45.00 | ||
17 | 427 | Helsingør K3 Piger 3 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:45.00 | ||
18 | 368 | Vest Talent Piger 1 | 2003 | VEST | 25 m | 2:56.98 | ||
19 | 331 | Søllerød Damer 2 | 0 | SØLLERØD | 25 m | 2:58.00 | ||
20 | 369 | Vest Talent Piger 2 | 2004 | VEST | 25 m | 3:02.92 | ||
21 | 214 | Birkerød Ag3 Piger | 2005 | BIRKERØD | 25 m | 3:20.00 | ||
22 | 205 | Allerøds Seje Sild 1 | 0 | ALLERØD | 25 m | 3:35.00 | ||
23 | 206 | Allerøds Seje Sild 2 | 0 | ALLERØD | 25 m | 4:00.00 | ||
24 | 92 | Værløse Piger 2 | 0 | VÆRLØSE | 25 m | |||
25 | 431 | The Few | 0 | HELSINGØR | 25 m | |||
26 | 365 | Vest Minitalent Piger | 2005 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 10, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 418 | Helsingør Herrer 1 | 0 | HELSINGØR | 50 m | 1:50.00 | ||
2 | 326 | Søllerød Boys | 1999 | SØLLERØD | 25 m | 1:55.00 | ||
3 | 405 | Herlev Herrer | 0 | HERLEV | 25 m | 1:55.05 | ||
4 | 279 | 1. Mannschaft | 0 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:56.00 | ||
5 | 88 | Ängelholms Simsällskap | 0 | ÄNGELHOLM | 25 m | 1:58.75 | ||
6 | 419 | Helsingør Herrer 2 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:00.00 | ||
7 | 420 | Helsingør Herrer 3 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:05.00 | ||
8 | 280 | 2. Mannschaft | 0 | NEUKÖLLN | 25 m | 2:15.00 | ||
9 | 327 | Søllerød Boys 1 | 2001 | SØLLERØD | 25 m | 2:17.00 | ||
10 | 421 | Helsingør K3 Drenge 1 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:20.00 | ||
11 | 422 | Helsingør K3 Drenge 2 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:25.00 | ||
12 | 423 | Helsingør K3 Drenge 3 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:30.00 | ||
13 | 207 | Allerøds Stærke Drenge 1 | 0 | ALLERØD | 25 m | 2:31.50 | ||
14 | 328 | Søllerød Boys 2 | 2003 | SØLLERØD | 25 m | 2:36.00 | ||
15 | 89 | Værløse Drenge 1 | 0 | VÆRLØSE | 25 m | 2:40.00 | ||
16 | 366 | Vest Talent Drenge 1 | 2001 | VEST | 25 m | 2:40.32 | ||
17 | 117 | Hørsholm Drenge | 2001 | HØRSHOLM | 25 m | 2:41.20 | ||
18 | 367 | Vest Talent Drenge 2 | 2002 | VEST | 25 m | 2:46.51 | ||
19 | 212 | Birkerød Ag3 Drenge | 2004 | BIRKERØD | 25 m | 3:00.00 | ||
20 | 208 | Allerøds Stærke Drenge 2 | 0 | ALLERØD | 25 m | 3:35.05 | ||
21 | 364 | Vest Minitalent Drenge | 2004 | VEST | 25 m | |||
22 | 431 | The Few | 0 | HELSINGØR | 25 m | |||
23 | 284 | Frederikssund Drenge | 0 | FR.SUND | 25 m | |||
24 | 90 | Værløse Drenge 2 | 0 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 159 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | 59.07 | |
2 | 154 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 25 m | 1:06.89 | |
3 | 462 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 25 m | 1:07.57 | |
4 | 519 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 1:08.66 | |
5 | 178 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 1:09.04 | |
6 | 123 | Arentoft Frederikke | 2000 | HØRSHOLM | 0052AS | 25 m | 1:09.86 | |
7 | 151 | Runge Alba Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0086BC | 25 m | 1:11.75 | |
8 | 347 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | SØLLERØD | 9722AO | 25 m | 1:11.78 | |
9 | 470 | Laigaard Natascha | 2002 | HELSINGØR | 0246AR | 25 m | 1:12.46 | |
10 | 80 | Andersson Matilda | 1999 | ÄNGELHOLM | AH6699 | 25 m | 1:12.70 | |
11 | 521 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 25 m | 1:13.06 | |
12 | 75 | Nilsson Hanna | 1996 | KSLS | AJ2696 | 25 m | 1:13.30 | |
13 | 314 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 1:14.42 | |
14 | 87 | Jensen Annie | 1999 | ÄNGELHOLM | AF2699 | 25 m | 1:15.33 | |
15 | 307 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 1:15.83 | |
16 | 170 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 1:16.77 | |
17 | 131 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 1:17.34 | |
18 | 71 | Bengtsson Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 25 m | 1:17.58 | |
19 | 313 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 1:17.64 | |
20 | 456 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 1:18.22 | |
21 | 321 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:18.29 | |
22 | 233 | Jespersen Victoria K. | 2001 | IHF | 0184AN | 25 m | 1:18.59 | |
23 | 482 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 25 m | 1:19.38 | |
24 | 505 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 1:19.59 | |
25 | 444 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 1:20.00 | |
26 | 317 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 1:20.24 | |
27 | 234 | Kuri Mercedes Avina | 1998 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:20.43 | ||
28 | 448 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 1:22.00 | |
29 | 267 | Schlichting Nina | 2003 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:22.50 | ||
30 | 338 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 25 m | 1:22.89 | |
31 | 179 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 1:25.52 | |
32 | 127 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 50 m | 1:28.66 | |
33 | 282 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 1:28.67 | |
34 | 379 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 1:29.68 | |
35 | 70 | Andersson Ellinor | 1998 | KSLS | BM6298 | 25 m | 1:30.32 | |
36 | 412 | Mardov-Johansen Christine | 2003 | FR.SUND | 0366AL | 25 m | 1:30.65 | |
37 | 494 | Roed Frida | 2001 | HELSINGØR | 0158AU | 25 m | 1:30.76 | |
38 | 261 | Reetz Nadine | 2004 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:30.78 | ||
39 | 453 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 25 m | 1:31.03 | |
40 | 148 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 1:31.54 | |
41 | 172 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 1:35.29 | |
42 | 272 | Sonneck Lea | 2004 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:35.65 | ||
43 | 156 | Slotved Sofie | 2002 | HØRSHOLM | 0282AE | 50 m | 1:36.15 | |
44 | 158 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 1:38.15 | |
45 | 124 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 1:38.15 | |
46 | 351 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 1:39.79 | |
47 | 376 | Devantier Anne-Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:40.64 | |
48 | 520 | Westergaard Josefine | 2004 | HELSINGØR | 0412AO | 25 m | 1:40.71 | |
49 | 143 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 25 m | 1:41.35 | |
50 | 377 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 1:41.72 | |
51 | 361 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 25 m | 1:41.92 | |
52 | 113 | Østerbye Silja | 2003 | VÆRLØSE | 0346AP | 25 m | 1:42.23 | |
53 | 346 | Kulon Zofia | 2001 | SØLLERØD | 0132BC | 25 m | 1:44.09 | |
54 | 503 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 1:44.52 | |
55 | 337 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 1:44.53 | |
56 | 136 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:44.75 | |
57 | 340 | Hansen Amalie Harplod | 2001 | SØLLERØD | 0104BC | 25 m | 1:45.29 | |
58 | 483 | Mathiasen Juliane Camille | 2004 | HELSINGØR | 0406AJ | 25 m | 1:47.24 | |
59 | 174 | Nelkop Julie | 2004 | ROSKILDE | 0452AJ | 25 m | 1:47.37 | |
60 | 518 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 1:47.71 | |
61 | 372 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 1:49.38 | |
62 | 184 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 1:49.59 | |
63 | 383 | Henriksen Signe | 2004 | VEST | 0442AR | 25 m | 1:53.42 | |
64 | 227 | Simmonds Katherine Louise | 2005 | BIRKERØD | 0566AG | 25 m | 1:54.26 | |
65 | 194 | Hindsgaul Laura | 2005 | ALLERØD | 0566AF | 25 m | 2:01.57 | |
66 | 385 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 2:03.39 | |
67 | 209 | Wanscher Asta Bundgaard | 2006 | ALLERØD | 0668AA | 25 m | 2:08.72 | |
68 | 197 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 2:12.20 | |
69 | 186 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 2:18.75 | |
70 | 370 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 2:21.89 | |
71 | 384 | Holm Kathrine | 2005 | VEST | 0556AI | 25 m | 2:27.65 | |
72 | 404 | Koch-Mathews Selina | 2005 | VEST | 0508AI | 25 m | 2:40.39 | |
73 | 433 | Andreassen Aia | 2003 | HELSINGØR | 0392AW | 25 m | ||
74 | 200 | Mogensen Ida | 2006 | ALLERØD | 0676AC | 25 m | ||
75 | 391 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | ||
76 | 198 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 12, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 451 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 59.88 | |
2 | 295 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 1:06.31 | |
3 | 86 | Hellzén Petter | 2000 | ÄNGELHOLM | AA6300 | 25 m | 1:08.82 | |
4 | 299 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 1:10.14 | |
5 | 121 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 1:10.83 | |
6 | 271 | Seefluth Sullyvan | 2003 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:12.47 | ||
7 | 437 | Berg-Sørensen Jonas | 1996 | HELSINGØR | 9663AG | 25 m | 1:12.97 | |
8 | 358 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 25 m | 1:14.29 | |
9 | 290 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 1:15.07 | |
10 | 94 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 1:15.25 | |
11 | 301 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 1:15.35 | |
12 | 490 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 1:16.07 | |
13 | 266 | Schenkluhn Max-Vincent | 2001 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:17.76 | ||
14 | 82 | Andersson Philip | 2001 | ÄNGELHOLM | AG6501 | 25 m | 1:19.03 | |
15 | 339 | Grunnet Oliver | 2002 | SØLLERØD | 0201AM | 25 m | 1:19.88 | |
16 | 513 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 1:21.28 | |
17 | 387 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 1:21.69 | |
18 | 130 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 1:22.27 | |
19 | 499 | Schwab William | 2000 | HELSINGØR | 0049AE | 50 m | 1:25.56 | |
20 | 145 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:25.80 | |
21 | 342 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 25 m | 1:26.32 | |
22 | 126 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 1:26.80 | |
23 | 128 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 1:27.77 | |
24 | 382 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 1:28.08 | |
25 | 375 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:28.08 | |
26 | 230 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:28.54 | |
27 | 160 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 1:28.65 | |
28 | 196 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 1:28.81 | |
29 | 195 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 1:30.70 | |
30 | 140 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 25 m | 1:31.41 | |
31 | 389 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 1:31.67 | |
32 | 134 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 50 m | 1:33.39 | |
33 | 381 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 1:33.45 | |
34 | 355 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 25 m | 1:33.71 | |
35 | 188 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | 1:33.75 | |
36 | 220 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 1:34.93 | |
37 | 125 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 1:35.06 | |
38 | 344 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 1:35.37 | |
39 | 199 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 1:37.35 | |
40 | 152 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 1:38.30 | |
41 | 153 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 1:39.43 | |
42 | 294 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 1:40.30 | |
43 | 231 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:42.93 | |
44 | 246 | Henning Sebastian | 2005 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:43.10 | ||
45 | 111 | Zhy Lindy | 2002 | VÆRLØSE | 0227AN | 25 m | 1:52.80 | |
46 | 181 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 1:53.81 | |
47 | 191 | Færch Johan | 2004 | ALLERØD | 0457AJ | 25 m | 1:56.83 | |
48 | 378 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:57.07 | |
49 | 190 | Dragenberg Tobias Brandt | 2004 | ALLERØD | 0409AJ | 25 m | 1:57.22 | |
50 | 201 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 1:57.84 | |
51 | 402 | Sørensen Kristian S. | 2005 | VEST | 0575AB | 25 m | 2:02.17 | |
52 | 374 | Christensen Cassius Arbo | 2003 | VEST | 0343AO | 25 m | 2:05.75 | |
53 | 403 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 2:20.42 | |
54 | 373 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 13, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 248 | Hummel Margarethe | 1997 | NEUKÖLLN | 25 m | 33.00 | ||
2 | 478 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 25 m | 36.79 | |
3 | 245 | Henning Saskia | 1999 | NEUKÖLLN | 25 m | 37.14 | ||
4 | 75 | Nilsson Hanna | 1996 | KSLS | AJ2696 | 25 m | 37.36 | |
5 | 465 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 25 m | 37.54 | |
6 | 432 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 25 m | 37.60 | |
7 | 80 | Andersson Matilda | 1999 | ÄNGELHOLM | AH6699 | 25 m | 37.81 | |
8 | 127 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 50 m | 38.74 | |
9 | 277 | Wunsch Milena | 2000 | NEUKÖLLN | 25 m | 39.00 | ||
10 | 267 | Schlichting Nina | 2003 | NEUKÖLLN | 25 m | 39.50 | ||
11 | 411 | Nislev Pernille | 1998 | HILLERØD | 9842AC | 25 m | 39.75 | |
12 | 110 | Walbjørn Emma | 2000 | VÆRLØSE | 0034AX | 25 m | 39.85 | |
13 | 252 | Kötitz Anni | 2003 | NEUKÖLLN | 25 m | 43.24 | ||
14 | 138 | Jensen Mathilde Vangkilde | 2002 | HØRSHOLM | 0208AR | 25 m | 43.28 | |
15 | 148 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 43.56 | |
16 | 343 | Kehlet Mathilde | 2003 | SØLLERØD | 0346AO | 25 m | 44.24 | |
17 | 132 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 44.35 | |
18 | 156 | Slotved Sofie | 2002 | HØRSHOLM | 0282AE | 25 m | 45.02 | |
19 | 320 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 45.03 | |
20 | 441 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 25 m | 45.13 | |
21 | 131 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 46.77 | |
22 | 157 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 47.75 | |
23 | 253 | Kötitz Leni | 2005 | NEUKÖLLN | 25 m | 48.85 | ||
24 | 485 | Nielsen Lea Bach | 2003 | HELSINGØR | 0316AV | 25 m | 50.33 | |
25 | 442 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 50.64 | |
26 | 142 | Kaas Nicoline Hjort | 2003 | HØRSHOLM | 0372AM | 25 m | 51.60 | |
27 | 256 | Miethe Melina | 2002 | NEUKÖLLN | 25 m | 52.64 | ||
28 | 319 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 52.80 | |
29 | 296 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 53.43 | |
30 | 129 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 53.92 | |
31 | 168 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 25 m | 54.04 | ||
32 | 244 | Griesbach Mariel | 2005 | NEUKÖLLN | 25 m | 55.57 | ||
33 | 228 | Simmonds Sophie | 2005 | BIRKERØD | 0526AG | 25 m | 57.80 | |
34 | 476 | Lund Silja | 2005 | HELSINGØR | 0574AI | 25 m | 58.62 | |
35 | 177 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 59.13 | |
36 | 222 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 59.29 | |
37 | 337 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 59.99 | |
38 | 304 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 1:00.13 | |
39 | 176 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 1:04.20 | |
40 | 98 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 1:10.12 | |
41 | 162 | Andersen Juliane | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | ||
42 | 180 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 14, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 527 | Andersen Mathias | 1991 | ALLERØD | 9163AF | 25 m | 29.50 | |
2 | 289 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 33.50 | |
3 | 406 | Brock Lasse Termark | 1997 | HERLEV | 9717AB | 50 m | 34.76 | |
4 | 283 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 25 m | 34.93 | |
5 | 83 | Ekelund Max | 2001 | ÄNGELHOLM | AJ4101 | 25 m | 35.23 | |
6 | 517 | Vilmar Thomas | 1998 | HELSINGØR | 9811AK | 25 m | 35.39 | |
7 | 458 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 35.98 | |
8 | 121 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 38.35 | |
9 | 128 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 39.35 | |
10 | 265 | Scharries Anthony Leon | 2001 | NEUKÖLLN | 25 m | 39.90 | ||
11 | 474 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 50 m | 40.85 | |
12 | 102 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 25 m | 40.95 | |
13 | 130 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 41.00 | |
14 | 359 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 41.43 | |
15 | 107 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 42.66 | |
16 | 300 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 42.72 | |
17 | 140 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 25 m | 43.21 | |
18 | 84 | Grönborg Oscar | 2002 | ÄNGELHOLM | AH8102 | 25 m | 43.61 | |
19 | 303 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 46.63 | |
20 | 274 | Tied Mark | 2005 | NEUKÖLLN | 25 m | 46.64 | ||
21 | 163 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 46.89 | |
22 | 515 | Vàmosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 47.34 | |
23 | 134 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 47.50 | |
24 | 463 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 47.72 | |
25 | 290 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 48.25 | |
26 | 459 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 50 m | 48.29 | |
27 | 96 | Hyldal Andreas Bank | 2002 | VÆRLØSE | 0235AO | 25 m | 48.94 | |
28 | 309 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 49.52 | |
29 | 298 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 49.53 | |
30 | 310 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | 50.43 | |
31 | 297 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 51.02 | |
32 | 311 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 52.66 | |
33 | 315 | Pihl Noel Willem | 2002 | HILLERØD | 0281AL | 25 m | 52.77 | |
34 | 166 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 53.17 | |
35 | 133 | Holst Otto Walther | 2003 | HØRSHOLM | 0333AK | 25 m | 53.19 | |
36 | 175 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 53.93 | |
37 | 202 | Petersen Joakim R. | 2003 | ALLERØD | 0307AI | 25 m | 54.47 | |
38 | 302 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 54.78 | |
39 | 305 | Jakobsen Hector | 2002 | HILLERØD | 25 m | 55.15 | ||
40 | 164 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 55.65 | |
41 | 318 | Rasmussen Andreas | 2002 | HILLERØD | 0267AJ | 25 m | 57.14 | |
42 | 171 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 0581AF | 25 m | 57.61 | |
43 | 285 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 1:04.80 | |
44 | 531 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 15, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 74 | Lindström Annie | 1996 | KSLS | AJ3696 | 25 m | 57.99 | |
2 | 336 | Cour Emma la | 1999 | SØLLERØD | 9932AQ | 25 m | 1:00.46 | |
3 | 262 | Roggenbuck Jeanine | 1996 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:00.50 | ||
4 | 491 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 1:00.56 | |
5 | 354 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 1:01.01 | |
6 | 255 | Medau Eileen | 2002 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:01.48 | ||
7 | 510 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 1:01.55 | |
8 | 519 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 1:01.58 | |
9 | 360 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 1:01.75 | |
10 | 462 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 25 m | 1:02.54 | |
11 | 73 | Högberg Linnéa | 1999 | KSLS | BI5899 | 25 m | 1:04.01 | |
12 | 75 | Nilsson Hanna | 1996 | KSLS | AJ2696 | 25 m | 1:04.13 | |
13 | 465 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 25 m | 1:04.54 | |
14 | 317 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 1:06.34 | |
15 | 72 | Engström Anna | 1996 | KSLS | BS3496 | 25 m | 1:06.39 | |
16 | 247 | Hornig Helena-Maryse | 2003 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:06.51 | ||
17 | 165 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 1:06.67 | |
18 | 475 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 25 m | 1:06.88 | |
19 | 71 | Bengtsson Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 25 m | 1:07.18 | |
20 | 167 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 1:07.70 | |
21 | 233 | Jespersen Victoria K. | 2001 | IHF | 0184AN | 25 m | 1:08.14 | |
22 | 268 | Schöder Liza | 2003 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:08.52 | ||
23 | 293 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 1:09.26 | |
24 | 78 | Thai Kitty | 1998 | KSLS | BG0698 | 25 m | 1:09.65 | |
25 | 322 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 1:09.76 | |
26 | 493 | Ringbæk Isabella | 1998 | HELSINGØR | 9818BD | 25 m | 1:10.01 | |
27 | 466 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 1:10.06 | |
28 | 273 | Sperling Anja | 2002 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:10.39 | ||
29 | 479 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 1:11.95 | |
30 | 238 | Born Lena | 2002 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:12.54 | ||
31 | 480 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 1:13.30 | |
32 | 338 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 25 m | 1:14.10 | |
33 | 103 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 25 m | 1:15.55 | |
34 | 132 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 1:15.78 | |
35 | 445 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 25 m | 1:17.88 | |
36 | 138 | Jensen Mathilde Vangkilde | 2002 | HØRSHOLM | 0208AR | 25 m | 1:18.14 | |
37 | 157 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 1:18.31 | |
38 | 249 | Hürtler Laura | 2004 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:18.40 | ||
39 | 109 | Vibskov Sarah Caroline | 2002 | VÆRLØSE | 0228AQ | 25 m | 1:18.54 | |
40 | 261 | Reetz Nadine | 2004 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:18.61 | ||
41 | 441 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 25 m | 1:19.70 | |
42 | 349 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 25 m | 1:19.83 | |
43 | 124 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 1:21.54 | |
44 | 129 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 1:22.19 | |
45 | 143 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 25 m | 1:24.35 | |
46 | 503 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 1:25.58 | |
47 | 390 | Larsen Marie Bylov | 2003 | VEST | 0312AJ | 25 m | 1:26.01 | |
48 | 467 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 1:26.91 | |
49 | 259 | Petruschke Celine | 2005 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:27.26 | ||
50 | 282 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 1:27.64 | |
51 | 251 | Kröning Laura | 2005 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:28.50 | ||
52 | 142 | Kaas Nicoline Hjort | 2003 | HØRSHOLM | 0372AM | 25 m | 1:29.58 | |
53 | 504 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 1:30.21 | |
54 | 136 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:30.37 | |
55 | 372 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 1:37.91 | |
56 | 240 | Freytag Nadine | 2002 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:39.80 | ||
57 | 174 | Nelkop Julie | 2004 | ROSKILDE | 0452AJ | 25 m | 1:39.85 | |
58 | 394 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 1:40.44 | |
59 | 221 | Olesen Astrid Rønn | 2005 | BIRKERØD | 0504AB | 25 m | 1:44.68 | |
60 | 222 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 1:47.01 | |
61 | 210 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:47.47 | |
62 | 388 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:49.36 | |
63 | 385 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 1:51.42 | |
64 | 380 | Gotfredsen Alma | 2005 | VEST | 0548AI | 25 m | 1:53.14 | |
65 | 400 | Staudt Josefine | 2005 | VEST | 0538AE | 25 m | 1:55.66 | |
66 | 95 | Holbæk Mille | 2004 | VÆRLØSE | 0482AR | 25 m | 1:58.81 | |
67 | 204 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 1:59.31 | |
68 | 370 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 2:04.54 | |
69 | 396 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 2:06.93 | |
70 | 401 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 25 m | 2:11.83 | |
71 | 384 | Holm Kathrine | 2005 | VEST | 0556AI | 25 m | 2:18.80 | |
72 | 193 | Heinicke Maya Louise | 2005 | ALLERØD | 25 m | 2:34.14 | ||
73 | 404 | Koch-Mathews Selina | 2005 | VEST | 0508AI | 25 m | 2:41.57 | |
74 | 232 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | ||
75 | 211 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | ||
76 | 192 | Gersby Julie | 2006 | ALLERØD | 0698AC | 25 m | ||
77 | 203 | Rask Caroline | 2005 | ALLERØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 16, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 241 | Gaugg Fredrik | 1996 | NEUKÖLLN | 25 m | 51.98 | ||
2 | 436 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 25 m | 53.74 | |
3 | 451 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 56.39 | |
4 | 235 | Sànchez Armando Isaac | 1997 | NEUKÖLLN | 25 m | 56.50 | ||
5 | 334 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 57.65 | |
6 | 269 | Schultze Lukas | 2001 | NEUKÖLLN | 25 m | 57.67 | ||
7 | 81 | Andersson Mattias | 1996 | ÄNGELHOLM | AP3196 | 25 m | 58.61 | |
8 | 77 | Sandell Oliver | 1996 | KSLS | AQ0596 | 25 m | 59.65 | |
9 | 237 | Blanke Moritz | 2001 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:00.02 | ||
10 | 287 | Larsen Oliver | 2000 | FR.SUND | 0093AS | 25 m | 1:00.22 | |
11 | 335 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 1:00.36 | |
12 | 439 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 1:00.77 | |
13 | 509 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 1:01.14 | |
14 | 350 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 1:01.48 | |
15 | 292 | Steffensen Mikkel | 1999 | FR.SUND | 9933AH | 25 m | 1:01.87 | |
16 | 308 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 25 m | 1:01.89 | |
17 | 291 | Nielsen Anton Haugaard | 2000 | FR.SUND | 0009AM | 25 m | 1:03.34 | |
18 | 301 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 1:04.62 | |
19 | 358 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 25 m | 1:06.49 | |
20 | 460 | Holmgård Johan Bremer | 2001 | HELSINGØR | 0123AP | 25 m | 1:07.30 | |
21 | 299 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 1:07.94 | |
22 | 352 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 25 m | 1:08.17 | |
23 | 106 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 25 m | 1:08.80 | |
24 | 452 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 1:09.27 | |
25 | 82 | Andersson Philip | 2001 | ÄNGELHOLM | AG6501 | 25 m | 1:10.35 | |
26 | 359 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 1:10.76 | |
27 | 145 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:12.75 | |
28 | 225 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 1:13.16 | |
29 | 474 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 25 m | 1:13.63 | |
30 | 126 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 1:13.93 | |
31 | 459 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 25 m | 1:15.21 | |
32 | 160 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 1:15.27 | |
33 | 342 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 25 m | 1:15.59 | |
34 | 389 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 1:16.35 | |
35 | 125 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 1:17.63 | |
36 | 399 | Sonne-Schmidt Sebastian | 2003 | VEST | 0387AB | 25 m | 1:17.69 | |
37 | 362 | Albertsen Max | 2003 | SØLLERØD | 0333AJ | 25 m | 1:19.50 | |
38 | 152 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 1:19.54 | |
39 | 507 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 1:19.63 | |
40 | 386 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:20.94 | |
41 | 371 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 1:21.32 | |
42 | 219 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 1:22.31 | |
43 | 471 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 1:23.63 | |
44 | 395 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 1:23.78 | |
45 | 224 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | 1:25.55 | |
46 | 455 | Henriksen August Bruun | 2002 | HELSINGØR | 0293AP | 25 m | 1:25.91 | |
47 | 153 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 1:27.36 | |
48 | 97 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 25 m | 1:29.94 | |
49 | 99 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 25 m | 1:30.55 | |
50 | 133 | Holst Otto Walther | 2003 | HØRSHOLM | 0333AK | 25 m | 1:30.75 | |
51 | 487 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 1:32.66 | |
52 | 111 | Zhy Lindy | 2002 | VÆRLØSE | 0227AN | 50 m | 1:34.04 | |
53 | 393 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:34.56 | |
54 | 397 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 1:40.35 | |
55 | 402 | Sørensen Kristian S. | 2005 | VEST | 0575AB | 25 m | 1:46.27 | |
56 | 378 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:46.57 | |
57 | 392 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 1:47.03 | |
58 | 104 | Noording-Grooss Nikolaj | 2004 | VÆRLØSE | 0405AK | 25 m | 1:49.18 | |
59 | 398 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:52.07 | |
60 | 374 | Christensen Cassius Arbo | 2003 | VEST | 0343AO | 25 m | 1:57.38 | |
61 | 373 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 25 m | |||
62 | 403 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | ||
63 | 169 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 17, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 248 | Hummel Margarethe | 1997 | NEUKÖLLN | 25 m | 29.50 | ||
2 | 336 | Cour Emma la | 1999 | SØLLERØD | 9932AQ | 25 m | 29.95 | |
3 | 462 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 25 m | 30.48 | |
4 | 347 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | SØLLERØD | 9722AO | 25 m | 30.85 | |
5 | 255 | Medau Eileen | 2002 | NEUKÖLLN | 25 m | 31.07 | ||
6 | 446 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 31.23 | |
7 | 247 | Hornig Helena-Maryse | 2003 | NEUKÖLLN | 25 m | 31.59 | ||
8 | 475 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 25 m | 32.14 | |
9 | 87 | Jensen Annie | 1999 | ÄNGELHOLM | AF2699 | 25 m | 32.36 | |
10 | 278 | Zech Inke | 2000 | NEUKÖLLN | 25 m | 32.46 | ||
11 | 353 | Pedersen Sif Bjørk | 2000 | SØLLERØD | 0052AV | 25 m | 32.55 | |
12 | 521 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 25 m | 33.04 | |
13 | 242 | Gaugg Luisa | 1999 | NEUKÖLLN | 25 m | 33.05 | ||
14 | 486 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 33.10 | |
15 | 307 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 33.24 | |
16 | 80 | Andersson Matilda | 1999 | ÄNGELHOLM | AH6699 | 25 m | 34.00 | |
17 | 482 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 25 m | 34.40 | |
18 | 268 | Schöder Liza | 2003 | NEUKÖLLN | 25 m | 34.61 | ||
19 | 316 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 34.82 | |
20 | 479 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 34.89 | |
21 | 108 | Tindbæk Katrine Høyer | 1999 | VÆRLØSE | 9988AU | 25 m | 35.38 | |
22 | 178 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 35.46 | |
23 | 258 | Opitz Melina | 2002 | NEUKÖLLN | 25 m | 35.47 | ||
24 | 72 | Engström Anna | 1996 | KSLS | BS3496 | 25 m | 36.53 | |
25 | 470 | Laigaard Natascha | 2002 | HELSINGØR | 0246AR | 50 m | 36.59 | |
26 | 457 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 36.84 | |
27 | 234 | Kuri Mercedes Avina | 1998 | NEUKÖLLN | 25 m | 37.00 | ||
28 | 296 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 39.02 | |
29 | 320 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 40.47 | |
30 | 157 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 50 m | 41.73 | |
31 | 498 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 41.76 | |
32 | 412 | Mardov-Johansen Christine | 2003 | FR.SUND | 0366AL | 25 m | 43.67 | |
33 | 502 | Skjærbæk Signe | 2000 | HELSINGØR | 0022BA | 25 m | 44.05 | |
34 | 496 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 45.03 | |
35 | 508 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 46.93 | |
36 | 319 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 47.03 | |
37 | 304 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 50.01 | |
38 | 227 | Simmonds Katherine Louise | 2005 | BIRKERØD | 0566AG | 25 m | 52.11 | |
39 | 226 | Ryding Rosalie Viola | 2005 | BIRKERØD | 0552AB | 50 m | 52.63 | |
40 | 113 | Østerbye Silja | 2003 | VÆRLØSE | 0346AP | 25 m | 53.44 | |
41 | 218 | Haunsø Julie Kolind | 2005 | BIRKERØD | 0568AG | 25 m | 53.59 | |
42 | 217 | Clausen Sarah Holm | 2004 | BIRKERØD | 0486AG | 25 m | 53.98 | |
43 | 223 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 57.64 | |
44 | 215 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 1:06.45 | |
45 | 209 | Wanscher Asta Bundgaard | 2006 | ALLERØD | 0668AA | 25 m | 1:07.95 | |
46 | 200 | Mogensen Ida | 2006 | ALLERØD | 0676AC | 25 m | 1:12.03 | |
47 | 232 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | ||
48 | 504 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | ||
49 | 228 | Simmonds Sophie | 2005 | BIRKERØD | 0526AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 18, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 241 | Gaugg Fredrik | 1996 | NEUKÖLLN | 25 m | 26.12 | ||
2 | 85 | Hanstål Oskar | 1999 | ÄNGELHOLM | AJ1599 | 25 m | 28.24 | |
3 | 77 | Sandell Oliver | 1996 | KSLS | AQ0596 | 25 m | 28.43 | |
4 | 410 | Vittrup Jens Frederik | 1996 | HERLEV | 9625AC | 50 m | 29.80 | |
5 | 407 | Düring Tobias | 1989 | HERLEV | 8959AB | 50 m | 29.98 | |
6 | 271 | Seefluth Sullyvan | 2003 | NEUKÖLLN | 25 m | 31.60 | ||
7 | 83 | Ekelund Max | 2001 | ÄNGELHOLM | AJ4101 | 25 m | 34.44 | |
8 | 310 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | 35.57 | |
9 | 298 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 36.05 | |
10 | 454 | Heilmann Johan | 2000 | HELSINGØR | 0027AN | 25 m | 37.07 | |
11 | 309 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 39.28 | |
12 | 300 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 40.73 | |
13 | 145 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 40.77 | |
14 | 163 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 40.89 | |
15 | 84 | Grönborg Oscar | 2002 | ÄNGELHOLM | AH8102 | 25 m | 41.27 | |
16 | 303 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 42.62 | |
17 | 152 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 42.96 | |
18 | 302 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 43.05 | |
19 | 523 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 25 m | 43.06 | |
20 | 126 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 43.60 | |
21 | 315 | Pihl Noel Willem | 2002 | HILLERØD | 0281AL | 25 m | 44.31 | |
22 | 297 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 44.35 | |
23 | 311 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 46.30 | |
24 | 231 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 47.47 | |
25 | 487 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 47.57 | |
26 | 471 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 48.77 | |
27 | 230 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 49.13 | |
28 | 449 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 49.85 | |
29 | 305 | Jakobsen Hector | 2002 | HILLERØD | 25 m | 50.01 | ||
30 | 318 | Rasmussen Andreas | 2002 | HILLERØD | 0267AJ | 25 m | 52.57 | |
31 | 220 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 52.91 | |
32 | 187 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 1:09.97 | |
33 | 161 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 19, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 276 | Wrobel Olivia | 1998 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:04.80 | ||
2 | 74 | Lindström Annie | 1996 | KSLS | AJ3696 | 25 m | 1:06.23 | |
3 | 307 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 1:08.71 | |
4 | 260 | Platalla Josi | 2002 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:10.77 | ||
5 | 154 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 25 m | 1:11.23 | |
6 | 491 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 1:11.35 | |
7 | 236 | Blanke Charlotte | 2002 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:11.74 | ||
8 | 277 | Wunsch Milena | 2000 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:11.87 | ||
9 | 239 | Fischer Annika | 1999 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:12.00 | ||
10 | 278 | Zech Inke | 2000 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:12.24 | ||
11 | 120 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 1:12.35 | |
12 | 345 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 25 m | 1:12.96 | |
13 | 510 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 1:13.80 | |
14 | 411 | Nislev Pernille | 1998 | HILLERØD | 9842AC | 25 m | 1:14.69 | |
15 | 155 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 25 m | 1:15.11 | |
16 | 465 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 25 m | 1:15.58 | |
17 | 137 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 25 m | 1:15.85 | |
18 | 135 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 1:15.86 | |
19 | 76 | Olsson Hanna | 1999 | KSLS | AJ4499 | 25 m | 1:16.46 | |
20 | 167 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 1:17.04 | |
21 | 146 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 1:17.36 | |
22 | 317 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 1:17.40 | |
23 | 446 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 1:17.44 | |
24 | 123 | Arentoft Frederikke | 2000 | HØRSHOLM | 0052AS | 25 m | 1:17.44 | |
25 | 316 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 1:17.47 | |
26 | 448 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 1:17.73 | |
27 | 149 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 25 m | 1:17.78 | |
28 | 321 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:17.85 | |
29 | 73 | Högberg Linnéa | 1999 | KSLS | BI5899 | 25 m | 1:17.96 | |
30 | 170 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 1:18.78 | |
31 | 71 | Bengtsson Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 25 m | 1:18.87 | |
32 | 151 | Runge Alba Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0086BC | 25 m | 1:19.06 | |
33 | 78 | Thai Kitty | 1998 | KSLS | BG0698 | 25 m | 1:19.50 | |
34 | 456 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 1:19.85 | |
35 | 242 | Gaugg Luisa | 1999 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:20.02 | ||
36 | 267 | Schlichting Nina | 2003 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:20.50 | ||
37 | 466 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 1:20.53 | |
38 | 293 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 1:21.00 | |
39 | 505 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 1:22.01 | |
40 | 179 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 1:22.10 | |
41 | 434 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 1:22.25 | |
42 | 238 | Born Lena | 2002 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:22.36 | ||
43 | 132 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 1:23.53 | |
44 | 486 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 1:23.80 | |
45 | 258 | Opitz Melina | 2002 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:24.30 | ||
46 | 457 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 1:25.16 | |
47 | 435 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 1:25.89 | |
48 | 165 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 1:27.23 | |
49 | 70 | Andersson Ellinor | 1998 | KSLS | BM6298 | 25 m | 1:27.47 | |
50 | 450 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 1:28.33 | |
51 | 322 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 1:28.36 | |
52 | 502 | Skjærbæk Signe | 2000 | HELSINGØR | 0022BA | 25 m | 1:28.37 | |
53 | 379 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 1:28.46 | |
54 | 157 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 1:28.91 | |
55 | 512 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 1:29.05 | |
56 | 100 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 1:29.99 | |
57 | 249 | Hürtler Laura | 2004 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:30.16 | ||
58 | 259 | Petruschke Celine | 2005 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:30.61 | ||
59 | 253 | Kötitz Leni | 2005 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:30.90 | ||
60 | 272 | Sonneck Lea | 2004 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:31.20 | ||
61 | 275 | Volkmann Leandra Marie | 2003 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:34.39 | ||
62 | 251 | Kröning Laura | 2005 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:35.20 | ||
63 | 356 | Sangild Rebecca | 2003 | SØLLERØD | 0344AL | 25 m | 1:36.13 | |
64 | 343 | Kehlet Mathilde | 2003 | SØLLERØD | 0346AO | 25 m | 1:36.33 | |
65 | 172 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 1:36.88 | |
66 | 506 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 1:37.16 | |
67 | 124 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 1:37.16 | |
68 | 516 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 1:37.23 | |
69 | 447 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:37.40 | |
70 | 129 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 1:37.59 | |
71 | 143 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 25 m | 1:37.82 | |
72 | 494 | Roed Frida | 2001 | HELSINGØR | 0158AU | 25 m | 1:38.41 | |
73 | 101 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 1:38.87 | |
74 | 136 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:39.00 | |
75 | 390 | Larsen Marie Bylov | 2003 | VEST | 0312AJ | 25 m | 1:39.12 | |
76 | 346 | Kulon Zofia | 2001 | SØLLERØD | 0132BC | 25 m | 1:39.53 | |
77 | 361 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 25 m | 1:40.11 | |
78 | 244 | Griesbach Mariel | 2005 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:40.59 | ||
79 | 467 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 1:41.22 | |
80 | 340 | Hansen Amalie Harplod | 2001 | SØLLERØD | 0104BC | 25 m | 1:43.34 | |
81 | 218 | Haunsø Julie Kolind | 2005 | BIRKERØD | 0568AG | 25 m | 1:46.59 | |
82 | 142 | Kaas Nicoline Hjort | 2003 | HØRSHOLM | 0372AM | 25 m | 1:47.28 | |
83 | 391 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | 1:47.51 | |
84 | 520 | Westergaard Josefine | 2004 | HELSINGØR | 0412AO | 25 m | 1:49.68 | |
85 | 501 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 25 m | 1:50.39 | |
86 | 215 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 1:50.43 | |
87 | 168 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 25 m | 1:51.31 | ||
88 | 223 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:51.34 | |
89 | 377 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 1:51.39 | |
90 | 351 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 1:51.69 | |
91 | 394 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 1:53.18 | |
92 | 217 | Clausen Sarah Holm | 2004 | BIRKERØD | 0486AG | 25 m | 1:56.31 | |
93 | 177 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:57.71 | |
94 | 372 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 1:57.91 | |
95 | 383 | Henriksen Signe | 2004 | VEST | 0442AR | 25 m | 2:02.90 | |
96 | 228 | Simmonds Sophie | 2005 | BIRKERØD | 0526AG | 25 m | 2:02.92 | |
97 | 174 | Nelkop Julie | 2004 | ROSKILDE | 0452AJ | 25 m | 2:05.08 | |
98 | 180 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 2:15.46 | |
99 | 176 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | ||
100 | 489 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 25 m | ||
101 | 376 | Devantier Anne-Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | ||
102 | 254 | Kühle Annika | 2001 | NEUKÖLLN | 25 m | |||
103 | 162 | Andersen Juliane | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | ||
104 | 105 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VÆRLØSE | 0138AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 20, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 257 | Niestroy Tobias | 1997 | NEUKÖLLN | 25 m | 59.07 | ||
2 | 436 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 25 m | 59.20 | |
3 | 79 | Vien Jing-Sheng | 1986 | KSLS | AH1986 | 25 m | 1:01.25 | |
4 | 484 | Munk Asbjørn | 1995 | HELSINGØR | 9569AE | 25 m | 1:01.40 | |
5 | 289 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 1:04.11 | |
6 | 235 | Sànchez Armando Isaac | 1997 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:05.00 | ||
7 | 85 | Hanstål Oskar | 1999 | ÄNGELHOLM | AJ1599 | 25 m | 1:05.72 | |
8 | 437 | Berg-Sørensen Jonas | 1996 | HELSINGØR | 9663AG | 25 m | 1:06.42 | |
9 | 77 | Sandell Oliver | 1996 | KSLS | AQ0596 | 25 m | 1:06.60 | |
10 | 357 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | SØLLERØD | 9711AM | 25 m | 1:08.10 | |
11 | 81 | Andersson Mattias | 1996 | ÄNGELHOLM | AP3196 | 25 m | 1:09.65 | |
12 | 287 | Larsen Oliver | 2000 | FR.SUND | 0093AS | 25 m | 1:10.73 | |
13 | 341 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 1:11.53 | |
14 | 86 | Hellzén Petter | 2000 | ÄNGELHOLM | AA6300 | 25 m | 1:12.54 | |
15 | 237 | Blanke Moritz | 2001 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:13.03 | ||
16 | 458 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 1:13.71 | |
17 | 464 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 1:15.23 | |
18 | 265 | Scharries Anthony Leon | 2001 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:15.50 | ||
19 | 271 | Seefluth Sullyvan | 2003 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:15.79 | ||
20 | 443 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 0013AM | 25 m | 1:19.55 | |
21 | 515 | Vàmosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 1:20.09 | |
22 | 352 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 25 m | 1:20.27 | |
23 | 500 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 1:21.75 | |
24 | 490 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 1:22.19 | |
25 | 102 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 25 m | 1:23.25 | |
26 | 513 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 1:24.25 | |
27 | 82 | Andersson Philip | 2001 | ÄNGELHOLM | AG6501 | 25 m | 1:24.51 | |
28 | 189 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 1:24.80 | |
29 | 460 | Holmgård Johan Bremer | 2001 | HELSINGØR | 0123AP | 25 m | 1:25.26 | |
30 | 362 | Albertsen Max | 2003 | SØLLERØD | 0333AJ | 25 m | 1:25.36 | |
31 | 488 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 25 m | 1:26.41 | |
32 | 497 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 1:27.05 | |
33 | 107 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 1:27.39 | |
34 | 371 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 1:27.44 | |
35 | 126 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 1:28.53 | |
36 | 355 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 25 m | 1:29.44 | |
37 | 195 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 1:29.47 | |
38 | 382 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 1:30.15 | |
39 | 274 | Tied Mark | 2005 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:30.24 | ||
40 | 389 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 1:30.38 | |
41 | 199 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 1:31.36 | |
42 | 270 | Schäfer Benjamin | 2003 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:31.86 | ||
43 | 523 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 25 m | 1:32.38 | |
44 | 125 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 1:33.29 | |
45 | 188 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | 1:33.67 | |
46 | 375 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:33.96 | |
47 | 386 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:34.34 | |
48 | 175 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:36.02 | |
49 | 399 | Sonne-Schmidt Sebastian | 2003 | VEST | 0387AB | 25 m | 1:36.39 | |
50 | 395 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 1:36.65 | |
51 | 455 | Henriksen August Bruun | 2002 | HELSINGØR | 0293AP | 25 m | 1:37.01 | |
52 | 449 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 1:37.49 | |
53 | 246 | Henning Sebastian | 2005 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:38.37 | ||
54 | 344 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 1:39.79 | |
55 | 294 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 1:40.38 | |
56 | 166 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:41.75 | |
57 | 202 | Petersen Joakim R. | 2003 | ALLERØD | 0307AI | 25 m | 1:42.03 | |
58 | 164 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:44.56 | |
59 | 285 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 1:45.34 | |
60 | 153 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 1:48.18 | |
61 | 133 | Holst Otto Walther | 2003 | HØRSHOLM | 0333AK | 25 m | 2:02.73 | |
62 | 524 | Sorgini Enzo | 2003 | HELSINGØR | 0301AH | 25 m | 2:02.97 | |
63 | 161 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 2:10.25 | |
64 | 191 | Færch Johan | 2004 | ALLERØD | 0457AJ | 25 m | ||
65 | 171 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 0581AF | 25 m | ||
66 | 406 | Brock Lasse Termark | 1997 | HERLEV | 9717AB | 25 m | ||
67 | 409 | Petersen Nicolai Frejvald | 1993 | HERLEV | 9379AB | 25 m | ||
68 | 410 | Vittrup Jens Frederik | 1996 | HERLEV | 9625AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 21, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 159 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | 28.02 | |
2 | 178 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 33.74 | |
3 | 347 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | SØLLERØD | 9722AO | 25 m | 33.74 | |
4 | 75 | Nilsson Hanna | 1996 | KSLS | AJ2696 | 25 m | 34.94 | |
5 | 313 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 37.33 | |
6 | 268 | Schöder Liza | 2003 | NEUKÖLLN | 25 m | 38.01 | ||
7 | 72 | Engström Anna | 1996 | KSLS | BS3496 | 25 m | 38.88 | |
8 | 296 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 40.72 | |
9 | 470 | Laigaard Natascha | 2002 | HELSINGØR | 0246AR | 25 m | 42.04 | |
10 | 453 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 25 m | 42.61 | |
11 | 143 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 25 m | 43.29 | |
12 | 320 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 44.76 | |
13 | 319 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 46.61 | |
14 | 124 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 47.08 | |
15 | 177 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 48.25 | |
16 | 400 | Staudt Josefine | 2005 | VEST | 0538AE | 25 m | 50.10 | |
17 | 337 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 51.13 | |
18 | 304 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 53.17 | |
19 | 192 | Gersby Julie | 2006 | ALLERØD | 0698AC | 25 m | 54.31 | |
20 | 221 | Olesen Astrid Rønn | 2005 | BIRKERØD | 0504AB | 50 m | 54.75 | |
21 | 385 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 55.62 | |
22 | 380 | Gotfredsen Alma | 2005 | VEST | 0548AI | 25 m | 58.67 | |
23 | 396 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 59.82 | |
24 | 204 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 1:01.20 | |
25 | 210 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:03.51 | |
26 | 401 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 25 m | 1:04.49 | |
27 | 370 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 1:06.31 | |
28 | 384 | Holm Kathrine | 2005 | VEST | 0556AI | 25 m | 1:07.96 | |
29 | 404 | Koch-Mathews Selina | 2005 | VEST | 0508AI | 25 m | 1:11.70 | |
30 | 203 | Rask Caroline | 2005 | ALLERØD | 25 m | 1:14.59 | ||
31 | 186 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:18.50 | |
32 | 193 | Heinicke Maya Louise | 2005 | ALLERØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 22, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 525 | Vestergaard Lasse | 1991 | HELSINGØR | 9133AG | 25 m | 27.00 | |
2 | 451 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 28.70 | |
3 | 271 | Seefluth Sullyvan | 2003 | NEUKÖLLN | 25 m | 33.41 | ||
4 | 94 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 34.17 | |
5 | 106 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 25 m | 35.16 | |
6 | 310 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | 35.30 | |
7 | 464 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 35.39 | |
8 | 298 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 36.66 | |
9 | 303 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 37.87 | |
10 | 309 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 38.34 | |
11 | 339 | Grunnet Oliver | 2002 | SØLLERØD | 0201AM | 25 m | 38.59 | |
12 | 300 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 39.95 | |
13 | 297 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 40.71 | |
14 | 315 | Pihl Noel Willem | 2002 | HILLERØD | 0281AL | 25 m | 40.83 | |
15 | 145 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 41.07 | |
16 | 196 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 42.45 | |
17 | 302 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 43.78 | |
18 | 507 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 44.25 | |
19 | 305 | Jakobsen Hector | 2002 | HILLERØD | 25 m | 45.01 | ||
20 | 311 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 45.31 | |
21 | 175 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 47.42 | |
22 | 393 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 47.72 | |
23 | 318 | Rasmussen Andreas | 2002 | HILLERØD | 0267AJ | 25 m | 48.08 | |
24 | 153 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 49.18 | |
25 | 397 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 49.80 | |
26 | 524 | Sorgini Enzo | 2003 | HELSINGØR | 0301AH | 25 m | 51.60 | |
27 | 392 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 53.52 | |
28 | 378 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 54.47 | |
29 | 398 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 55.97 | |
30 | 374 | Christensen Cassius Arbo | 2003 | VEST | 0343AO | 25 m | 56.45 | |
31 | 402 | Sørensen Kristian S. | 2005 | VEST | 0575AB | 25 m | 58.37 | |
32 | 403 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 1:04.07 | |
33 | 169 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 25 m | |||
34 | 410 | Vittrup Jens Frederik | 1996 | HERLEV | 9625AC | 25 m | ||
35 | 373 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 23, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 248 | Hummel Margarethe | 1997 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:10.50 | ||
2 | 260 | Platalla Josi | 2002 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:18.50 | ||
3 | 245 | Henning Saskia | 1999 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:19.17 | ||
4 | 167 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 1:19.93 | |
5 | 478 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 25 m | 1:20.30 | |
6 | 75 | Nilsson Hanna | 1996 | KSLS | AJ2696 | 25 m | 1:21.23 | |
7 | 493 | Ringbæk Isabella | 1998 | HELSINGØR | 9818BD | 25 m | 1:23.41 | |
8 | 456 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 1:25.65 | |
9 | 514 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 1:25.98 | |
10 | 267 | Schlichting Nina | 2003 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:26.00 | ||
11 | 132 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 1:34.76 | |
12 | 338 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 25 m | 1:36.23 | |
13 | 502 | Skjærbæk Signe | 2000 | HELSINGØR | 0022BA | 25 m | 1:36.41 | |
14 | 441 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 25 m | 1:36.54 | |
15 | 317 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 1:37.64 | |
16 | 343 | Kehlet Mathilde | 2003 | SØLLERØD | 0346AO | 25 m | 1:37.69 | |
17 | 138 | Jensen Mathilde Vangkilde | 2002 | HØRSHOLM | 0208AR | 25 m | 1:38.52 | |
18 | 252 | Kötitz Anni | 2003 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:39.50 | ||
19 | 445 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 25 m | 1:40.77 | |
20 | 469 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 1:43.07 | |
21 | 259 | Petruschke Celine | 2005 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:45.93 | ||
22 | 435 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 1:46.86 | |
23 | 142 | Kaas Nicoline Hjort | 2003 | HØRSHOLM | 0372AM | 25 m | 1:47.54 | |
24 | 136 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:47.72 | |
25 | 485 | Nielsen Lea Bach | 2003 | HELSINGØR | 0316AV | 25 m | 1:49.39 | |
26 | 447 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:52.01 | |
27 | 442 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 1:52.05 | |
28 | 391 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | 1:57.97 | |
29 | 244 | Griesbach Mariel | 2005 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:59.09 | ||
30 | 498 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 1:59.27 | |
31 | 394 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 1:59.61 | |
32 | 282 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 2:02.01 | |
33 | 383 | Henriksen Signe | 2004 | VEST | 0442AR | 25 m | 2:05.87 | |
34 | 470 | Laigaard Natascha | 2002 | HELSINGØR | 0246AR | 25 m | 2:07.72 | |
35 | 501 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 25 m | 2:09.52 | |
36 | 388 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 2:12.39 | |
37 | 95 | Holbæk Mille | 2004 | VÆRLØSE | 0482AR | 25 m | 2:22.65 | |
38 | 194 | Hindsgaul Laura | 2005 | ALLERØD | 0566AF | 25 m | 2:23.76 | |
39 | 211 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 2:46.75 | |
40 | 494 | Roed Frida | 2001 | HELSINGØR | 0158AU | 25 m | ||
41 | 98 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | ||
42 | 450 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | ||
43 | 198 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 24, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 79 | Vien Jing-Sheng | 1986 | KSLS | AH1986 | 25 m | 1:06.09 | |
2 | 484 | Munk Asbjørn | 1995 | HELSINGØR | 9569AE | 25 m | 1:06.38 | |
3 | 458 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 1:10.15 | |
4 | 289 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 1:11.12 | |
5 | 283 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 25 m | 1:11.35 | |
6 | 509 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 1:14.85 | |
7 | 295 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 1:15.43 | |
8 | 517 | Vilmar Thomas | 1998 | HELSINGØR | 9811AK | 25 m | 1:15.59 | |
9 | 335 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 1:17.04 | |
10 | 237 | Blanke Moritz | 2001 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:21.28 | ||
11 | 290 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 1:21.96 | |
12 | 474 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 25 m | 1:23.74 | |
13 | 515 | Vàmosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 1:24.60 | |
14 | 265 | Scharries Anthony Leon | 2001 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:27.50 | ||
15 | 358 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 25 m | 1:28.75 | |
16 | 460 | Holmgård Johan Bremer | 2001 | HELSINGØR | 0123AP | 25 m | 1:29.36 | |
17 | 359 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 1:33.00 | |
18 | 439 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 1:36.46 | |
19 | 443 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 0013AM | 25 m | 1:38.85 | |
20 | 274 | Tied Mark | 2005 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:40.29 | ||
21 | 513 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 1:43.21 | |
22 | 387 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 1:43.52 | |
23 | 371 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 1:43.68 | |
24 | 97 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 25 m | 1:44.08 | |
25 | 125 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 1:45.28 | |
26 | 452 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 1:45.72 | |
27 | 463 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 1:45.85 | |
28 | 96 | Hyldal Andreas Bank | 2002 | VÆRLØSE | 0235AO | 25 m | 1:46.46 | |
29 | 459 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 50 m | 1:47.38 | |
30 | 500 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 1:50.87 | |
31 | 133 | Holst Otto Walther | 2003 | HØRSHOLM | 0333AK | 25 m | 1:52.85 | |
32 | 111 | Zhy Lindy | 2002 | VÆRLØSE | 0227AN | 25 m | 1:53.57 | |
33 | 497 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 1:55.33 | |
34 | 488 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 50 m | 2:00.25 | |
35 | 201 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 2:00.50 | |
36 | 99 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 25 m | 2:03.21 | |
37 | 104 | Noording-Grooss Nikolaj | 2004 | VÆRLØSE | 0405AK | 25 m | 2:14.75 | |
38 | 381 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 2:24.19 | |
39 | 490 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | ||
40 | 454 | Heilmann Johan | 2000 | HELSINGØR | 0027AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 25, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 74 | Lindström Annie | 1996 | KSLS | AJ3696 | 25 m | 26.52 | |
2 | 248 | Hummel Margarethe | 1997 | NEUKÖLLN | 25 m | 27.30 | ||
3 | 262 | Roggenbuck Jeanine | 1996 | NEUKÖLLN | 25 m | 27.75 | ||
4 | 519 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 28.09 | |
5 | 510 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 28.13 | |
6 | 360 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 28.51 | |
7 | 255 | Medau Eileen | 2002 | NEUKÖLLN | 25 m | 28.54 | ||
8 | 336 | Cour Emma la | 1999 | SØLLERØD | 9932AQ | 25 m | 28.55 | |
9 | 434 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 29.14 | |
10 | 465 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 25 m | 29.61 | |
11 | 247 | Hornig Helena-Maryse | 2003 | NEUKÖLLN | 25 m | 30.12 | ||
12 | 273 | Sperling Anja | 2002 | NEUKÖLLN | 25 m | 30.19 | ||
13 | 73 | Högberg Linnéa | 1999 | KSLS | BI5899 | 25 m | 30.20 | |
14 | 110 | Walbjørn Emma | 2000 | VÆRLØSE | 0034AX | 25 m | 30.69 | |
15 | 444 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 30.74 | |
16 | 314 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 30.88 | |
17 | 514 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 31.17 | |
18 | 72 | Engström Anna | 1996 | KSLS | BS3496 | 25 m | 31.35 | |
19 | 71 | Bengtsson Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 25 m | 31.59 | |
20 | 505 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 31.86 | |
21 | 322 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 32.07 | |
22 | 316 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 32.34 | |
23 | 105 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VÆRLØSE | 0138AP | 25 m | 32.80 | |
24 | 132 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 32.89 | |
25 | 100 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 33.19 | |
26 | 480 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 33.53 | |
27 | 138 | Jensen Mathilde Vangkilde | 2002 | HØRSHOLM | 0208AR | 25 m | 34.03 | |
28 | 320 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 34.13 | |
29 | 412 | Mardov-Johansen Christine | 2003 | FR.SUND | 0366AL | 25 m | 34.32 | |
30 | 512 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 34.44 | |
31 | 296 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 34.90 | |
32 | 356 | Sangild Rebecca | 2003 | SØLLERØD | 0344AL | 25 m | 34.93 | |
33 | 234 | Kuri Mercedes Avina | 1998 | NEUKÖLLN | 25 m | 35.00 | ||
34 | 516 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 35.38 | |
35 | 261 | Reetz Nadine | 2004 | NEUKÖLLN | 25 m | 35.92 | ||
36 | 496 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 36.57 | |
37 | 124 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 36.72 | |
38 | 256 | Miethe Melina | 2002 | NEUKÖLLN | 25 m | 36.72 | ||
39 | 101 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 37.54 | |
40 | 469 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 37.85 | |
41 | 508 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 37.92 | |
42 | 506 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 38.07 | |
43 | 319 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 38.48 | |
44 | 249 | Hürtler Laura | 2004 | NEUKÖLLN | 25 m | 38.64 | ||
45 | 129 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 39.25 | |
46 | 226 | Ryding Rosalie Viola | 2005 | BIRKERØD | 0552AB | 25 m | 40.24 | |
47 | 251 | Kröning Laura | 2005 | NEUKÖLLN | 25 m | 40.62 | ||
48 | 304 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 40.74 | |
49 | 168 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 25 m | 41.20 | ||
50 | 489 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 25 m | 41.90 | |
51 | 253 | Kötitz Leni | 2005 | NEUKÖLLN | 25 m | 41.97 | ||
52 | 476 | Lund Silja | 2005 | HELSINGØR | 0574AI | 25 m | 43.03 | |
53 | 483 | Mathiasen Juliane Camille | 2004 | HELSINGØR | 0406AJ | 25 m | 43.62 | |
54 | 518 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 44.60 | |
55 | 184 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 44.78 | |
56 | 180 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 46.44 | |
57 | 176 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 48.79 | |
58 | 197 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 52.49 | |
59 | 162 | Andersen Juliane | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 53.59 | |
60 | 380 | Gotfredsen Alma | 2005 | VEST | 0548AI | 25 m | 54.89 | |
61 | 401 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 25 m | 56.71 | |
62 | 396 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 58.92 | |
63 | 532 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 1:07.61 | |
64 | 538 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 25 m | |||
65 | 528 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 25 m | |||
66 | 529 | Nielsen Frida Mille | 2005 | HELSINGØR | 25 m | |||
67 | 537 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 25 m | |||
68 | 533 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | ||
69 | 534 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 25 m | |||
70 | 433 | Andreassen Aia | 2003 | HELSINGØR | 0392AW | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 26, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 241 | Gaugg Fredrik | 1996 | NEUKÖLLN | 25 m | 23.68 | ||
2 | 481 | Marsengo Mathias | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 25 m | 24.57 | |
3 | 525 | Vestergaard Lasse | 1991 | HELSINGØR | 9133AG | 25 m | 25.00 | |
4 | 295 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 25.75 | |
5 | 235 | Sànchez Armando Isaac | 1997 | NEUKÖLLN | 25 m | 25.90 | ||
6 | 535 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 25.96 | |
7 | 77 | Sandell Oliver | 1996 | KSLS | AQ0596 | 25 m | 26.43 | |
8 | 357 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | SØLLERØD | 9711AM | 25 m | 26.82 | |
9 | 308 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 25 m | 26.83 | |
10 | 81 | Andersson Mattias | 1996 | ÄNGELHOLM | AP3196 | 25 m | 26.89 | |
11 | 334 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 27.03 | |
12 | 341 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 27.37 | |
13 | 287 | Larsen Oliver | 2000 | FR.SUND | 0093AS | 25 m | 27.48 | |
14 | 409 | Petersen Nicolai Frejvald | 1993 | HERLEV | 9379AB | 25 m | 28.06 | |
15 | 94 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 28.27 | |
16 | 499 | Schwab William | 2000 | HELSINGØR | 0049AE | 25 m | 28.61 | |
17 | 292 | Steffensen Mikkel | 1999 | FR.SUND | 9933AH | 25 m | 28.63 | |
18 | 310 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | 28.80 | |
19 | 83 | Ekelund Max | 2001 | ÄNGELHOLM | AJ4101 | 25 m | 29.05 | |
20 | 291 | Nielsen Anton Haugaard | 2000 | FR.SUND | 0009AM | 25 m | 29.27 | |
21 | 303 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 30.53 | |
22 | 300 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 30.75 | |
23 | 352 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 25 m | 31.54 | |
24 | 298 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 31.60 | |
25 | 270 | Schäfer Benjamin | 2003 | NEUKÖLLN | 25 m | 31.83 | ||
26 | 488 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 50 m | 32.02 | |
27 | 339 | Grunnet Oliver | 2002 | SØLLERØD | 0201AM | 25 m | 32.10 | |
28 | 145 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 32.87 | |
29 | 497 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 33.09 | |
30 | 342 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 25 m | 33.59 | |
31 | 297 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 34.05 | |
32 | 362 | Albertsen Max | 2003 | SØLLERØD | 0333AJ | 25 m | 34.32 | |
33 | 315 | Pihl Noel Willem | 2002 | HILLERØD | 0281AL | 25 m | 35.35 | |
34 | 152 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 35.47 | |
35 | 309 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 35.73 | |
36 | 125 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 36.03 | |
37 | 302 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 36.08 | |
38 | 311 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 38.08 | |
39 | 246 | Henning Sebastian | 2005 | NEUKÖLLN | 25 m | 38.71 | ||
40 | 164 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 38.74 | |
41 | 153 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 39.67 | |
42 | 166 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 39.82 | |
43 | 305 | Jakobsen Hector | 2002 | HILLERØD | 25 m | 40.01 | ||
44 | 220 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 40.24 | |
45 | 393 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 40.76 | |
46 | 318 | Rasmussen Andreas | 2002 | HILLERØD | 0267AJ | 25 m | 41.00 | |
47 | 285 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 41.11 | |
48 | 524 | Sorgini Enzo | 2003 | HELSINGØR | 0301AH | 25 m | 41.93 | |
49 | 397 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 43.94 | |
50 | 161 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 46.54 | |
51 | 181 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 47.07 | |
52 | 171 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 0581AF | 25 m | 47.32 | |
53 | 398 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 48.09 | |
54 | 187 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 49.61 | |
55 | 190 | Dragenberg Tobias Brandt | 2004 | ALLERØD | 0409AJ | 25 m | 54.90 | |
56 | 250 | Ingenrieth Maurice | 2000 | NEUKÖLLN | 25 m | 58.64 | ||
57 | 169 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 27, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 336 | Cour Emma la | 1999 | SØLLERØD | 9932AQ | 25 m | 1:04.82 | |
2 | 491 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 1:05.20 | |
3 | 87 | Jensen Annie | 1999 | ÄNGELHOLM | AF2699 | 25 m | 1:10.54 | |
4 | 76 | Olsson Hanna | 1999 | KSLS | AJ4499 | 25 m | 1:10.73 | |
5 | 475 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 25 m | 1:12.28 | |
6 | 236 | Blanke Charlotte | 2002 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:12.58 | ||
7 | 247 | Hornig Helena-Maryse | 2003 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:14.22 | ||
8 | 321 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:14.68 | |
9 | 178 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 1:18.27 | |
10 | 170 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 1:19.37 | |
11 | 268 | Schöder Liza | 2003 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:20.11 | ||
12 | 179 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 1:20.50 | |
13 | 514 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 1:21.49 | |
14 | 233 | Jespersen Victoria K. | 2001 | IHF | 0184AN | 25 m | 1:23.50 | |
15 | 78 | Thai Kitty | 1998 | KSLS | BG0698 | 25 m | 1:23.79 | |
16 | 108 | Tindbæk Katrine Høyer | 1999 | VÆRLØSE | 9988AU | 25 m | 1:24.08 | |
17 | 450 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 1:26.45 | |
18 | 165 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 1:26.76 | |
19 | 349 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 25 m | 1:30.71 | |
20 | 482 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 1:31.12 | |
21 | 445 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 25 m | 1:31.20 | |
22 | 70 | Andersson Ellinor | 1998 | KSLS | BM6298 | 25 m | 1:31.27 | |
23 | 293 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 1:31.37 | |
24 | 109 | Vibskov Sarah Caroline | 2002 | VÆRLØSE | 0228AQ | 25 m | 1:33.74 | |
25 | 103 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 25 m | 1:35.85 | |
26 | 172 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 1:37.97 | |
27 | 272 | Sonneck Lea | 2004 | NEUKÖLLN | 25 m | 1:39.35 | ||
28 | 356 | Sangild Rebecca | 2003 | SØLLERØD | 0344AL | 25 m | 1:41.57 | |
29 | 157 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | ||
30 | 143 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 25 m | ||
31 | 379 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | ||
32 | 377 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | ||
33 | 376 | Devantier Anne-Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | ||
34 | 390 | Larsen Marie Bylov | 2003 | VEST | 0312AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 28, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 436 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 25 m | 55.68 | |
2 | 439 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 1:00.66 | |
3 | 85 | Hanstål Oskar | 1999 | ÄNGELHOLM | AJ1599 | 25 m | 1:00.83 | |
4 | 77 | Sandell Oliver | 1996 | KSLS | AQ0596 | 25 m | 1:01.97 | |
5 | 86 | Hellzén Petter | 2000 | ÄNGELHOLM | AA6300 | 25 m | 1:06.47 | |
6 | 407 | Düring Tobias | 1989 | HERLEV | 8959AB | 25 m | 1:06.68 | |
7 | 437 | Berg-Sørensen Jonas | 1996 | HELSINGØR | 9663AG | 50 m | 1:09.23 | |
8 | 291 | Nielsen Anton Haugaard | 2000 | FR.SUND | 0009AM | 50 m | 1:12.01 | |
9 | 358 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 25 m | 1:18.07 | |
10 | 443 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 0013AM | 25 m | 1:20.72 | |
11 | 82 | Andersson Philip | 2001 | ÄNGELHOLM | AG6501 | 25 m | 1:21.11 | |
12 | 301 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 1:22.02 | |
13 | 299 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 1:22.90 | |
14 | 387 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 1:25.12 | |
15 | 189 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 1:25.60 | |
16 | 225 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 1:28.39 | |
17 | 454 | Heilmann Johan | 2000 | HELSINGØR | 0027AN | 25 m | 1:29.01 | |
18 | 381 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 1:30.80 | |
19 | 464 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 1:32.39 | |
20 | 375 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:37.82 | |
21 | 126 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 1:39.21 | |
22 | 386 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:39.25 | |
23 | 152 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 1:42.40 | |
24 | 160 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 1:48.89 | |
25 | 399 | Sonne-Schmidt Sebastian | 2003 | VEST | 0387AB | 25 m | ||
26 | 395 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | ||
27 | 224 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | ||
28 | 294 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | ||
29 | 382 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | ||
30 | 219 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 29, 10x50m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 429 | Helsingør Mix 1 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 4:20.00 | ||
2 | 279 | 1. Mannschaft | 0 | NEUKÖLLN | 25 m | 4:35.00 | ||
3 | 333 | Søllerød Mix | 2000 | SØLLERØD | 25 m | 4:40.00 | ||
4 | 430 | Helsingør Mix 2 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 5:00.00 | ||
5 | 182 | Sigma Allerød 1 | 0 | ALLERØD | 25 m | 5:15.00 | ||
6 | 119 | Hørsholm Mix | 2001 | HØRSHOLM | 25 m | 5:42.00 | ||
7 | 183 | Sigma Allerød 2 | 0 | ALLERØD | 25 m | 5:44.00 | ||
8 | 424 | Helsingør K3 Mix | 0 | HELSINGØR | 25 m | 5:50.00 | ||
9 | 213 | Birkerød Ag3 Mix | 2005 | BIRKERØD | 25 m | 6:20.00 | ||
10 | 428 | Helsingør Master | 1900 | HELSINGØR | 25 m | |||
11 | 413 | Favoritterne | 0 | HELSINGØR | 25 m | |||
12 | 363 | Vest Minimix | 2003 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 115, 100m Frisvøm Damer Master |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 477 | Lund Sys | 1977 | HELSINGØR | 7706AA | 25 m | 1:18.12 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 116, 100m Frisvøm Herrer Maste |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 468 | Krage Eddy | 1967 | HELSINGØR | 6723AA | 25 m | 1:03.25 | |
2 | 522 | Dam Lars | 1972 | HELSINGØR | 7295AA | 25 m | 1:04.09 | |
3 | 473 | Lind Allan | 1966 | HELSINGØR | 6629AA | 25 m | 1:05.26 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 119, 100m Medley Damer Master |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 477 | Lund Sys | 1977 | HELSINGØR | 7706AA | 25 m | 1:28.63 | |
2 | 438 | Bruun Pernille | 1966 | HELSINGØR | 6604AA | 25 m | 1:29.21 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 120, 100m Medley Herrer Master |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 468 | Krage Eddy | 1967 | HELSINGØR | 6723AA | 25 m | 1:15.53 | |
2 | 522 | Dam Lars | 1972 | HELSINGØR | 7295AA | 25 m | 1:20.17 | |
3 | 473 | Lind Allan | 1966 | HELSINGØR | 6629AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 121, 50m Rygsvøm Damer Master |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 438 | Bruun Pernille | 1966 | HELSINGØR | 6604AA | 25 m | 40.77 | |
2 | 495 | Roll Margot | 1935 | HELSINGØR | 3522AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 122, 50m Rygsvøm Herrer Master |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 468 | Krage Eddy | 1967 | HELSINGØR | 6723AA | 25 m | 34.22 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 125, 50m Frisvøm Damer Master |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 492 | Riber Inger | 1963 | HELSINGØR | 6392AA | 25 m | 33.15 | |
2 | 477 | Lund Sys | 1977 | HELSINGØR | 7706AA | 25 m | 34.60 | |
3 | 495 | Roll Margot | 1935 | HELSINGØR | 3522AA | 25 m | 58.05 | |
4 | 438 | Bruun Pernille | 1966 | HELSINGØR | 6604AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 126, 50m Frisvøm Herrer Master |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 468 | Krage Eddy | 1967 | HELSINGØR | 6723AA | 25 m | 27.82 | |
2 | 522 | Dam Lars | 1972 | HELSINGØR | 7295AA | 25 m | 28.26 | |
3 | 473 | Lind Allan | 1966 | HELSINGØR | 6629AA | 25 m | 28.74 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 21 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |