2020-02-20   03:14:34
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Kronborg Open Kort 2015

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Søndag

Seedede heat Løb 25
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Kronborg Open Kort 2015    Udskriftsdato  22 februar 2015   
  Stævne by  Helsingør    Udskriftstidspunkt  12:31   
  Arrangør  Helsingør Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  22 februar 2015         
 
 
 
Løb 25, 50m Frisvømning Damer  Finaler (9) 
Heat 1 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
533  Caroline Trøjgaard  2005  0566AH  HELSINGØR    25m   
529  Frida Mille Nielsen  2005    HELSINGØR    25m   
534  Lucca Kanstrup-Clausen  2006    HELSINGØR    25m   
528  Arendse Arrild Lyngfeldt  2006    HELSINGØR    25m   
538  Filippa Martinsen  2005    HELSINGØR    25m   
               
               

 
Heat 2 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
537  Ida Sophie Hinsch Olsen  2004    HELSINGØR    25m   
396  Natascha Packert-Frandsen  2005  0588AJ  VEST    25m  58.92 
380  Alma Gotfredsen  2005  0548AI  VEST    25m  54.89 
197  Laura Lind-Christensen  2006  0636AC  ALLERØD    25m  52.49 
162  Juliane Andersen  2005  0564AL  ROSKILDE    25m  53.59 
               
532  Andrea Søeborg  2006  0624AC  HELSINGØR    25m  1:07.61 
               

 
Heat 3 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
180  Sofie Lykke Petersen  2005  0512AI  ROSKILDE    25m  46.44 
518  Johanne Weber  2005  0574AH  HELSINGØR    25m  44.60 
476  Silja Lund  2005  0574AI  HELSINGØR    25m  43.03 
489  Mathilde Ramsgaard  2005  0578AH  HELSINGØR    25m  41.90 
253  Leni Kötitz  2005    NEUKÖLLN    25m  41.97 
483  Juliane Camille Mathiasen  2004  0406AJ  HELSINGØR    25m  43.62 
184  Mathilde Friis Autzen  2005  0514AG  ALLERØD    25m  44.78 
176  Ulrika Paaske  2004  0482AL  ROSKILDE    25m  48.79 

 
Heat 4 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
304  Josephine Gribsvad  2003  0384AR  HILLERØD    25m  40.74 
226  Rosalie Viola Ryding  2005  0552AB  BIRKERØD    25m  40.24 
249  Laura Hürtler  2004    NEUKÖLLN    25m  38.64 
506  Freja Stenbækgård  2003  0306AJ  HELSINGØR    25m  38.07 
319  Ida Zeiler Terkildsen  2004  0494AD  HILLERØD    25m  38.48 
129  Kaya Vennick Haugbølle  2004  0418AB  HØRSHOLM    25m  39.25 
251  Laura Kröning  2005    NEUKÖLLN    25m  40.62 
168  Caroline Gerlach  2002    ROSKILDE    25m  41.20 

 
Heat 5 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
469  Mia Mørk Kuramoto  2003  0356AQ  HELSINGØR    25m  37.85 
124  Martha Hjuler Britze  2004  0488AC  HØRSHOLM    25m  36.72 
496  Emma F. Rouse  2004  0412AJ  HELSINGØR    25m  36.57 
516  Cornelia Vâmosi  2004  0466AE  HELSINGØR    25m  35.38 
261  Nadine Reetz  2004    NEUKÖLLN    25m  35.92 
256  Melina Miethe  2002    NEUKÖLLN    25m  36.72 
101  Johanne Brown Marloth  2003  0396AJ  VÆRLØSE    25m  37.54 
508  Pil Sylvander  2003  0386AN  HELSINGØR    25m  37.92 

 
Heat 6 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
356  Rebecca Sangild  2003  0344AL  SØLLERØD    25m  34.93 
512  Mathilde Maria Thorsen  2004  0484AI  HELSINGØR    25m  34.44 
320  Frida Uldall  2003  0364AJ  HILLERØD    25m  34.13 
480  Olivia Ida Madsen  2003  0404AF  HELSINGØR    25m  33.53 
138  Mathilde Vangkilde Jensen  2002  0208AR  HØRSHOLM    25m  34.03 
412  Christine Mardov-Johansen  2003  0366AL  FR.SUND    25m  34.32 
296  Johanne Baes Aaholst  2004  0454AE  HILLERØD    25m  34.90 
234  Mercedes Avina Kuri  1998    NEUKÖLLN    25m  35.00 

 
Heat 7 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
132  Elena Westmark Holm  2003  0336AD  HØRSHOLM    25m  32.89 
316  Clara Qvade Rasmusen  2001  0148AH  HILLERØD    25m  32.34 
505  Freja A. Skov  2000  0078AA  HELSINGØR    25m  31.86 
72  Anna Engström  1996  BS3496  KSLS    25m  31.35 
71  Josefine Bengtsson  2000  BA3800  KSLS    25m  31.59 
322  Ulrikke Veje  2002  0258AK  HILLERØD    25m  32.07 
105  Sofie Nording-Grooss  2001  0138AP  VÆRLØSE    25m  32.80 
100  Sofie Lund-Scherbeck  2003  0398AJ  VÆRLØSE    25m  33.19 

 
Heat 8 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
314  Anna Haugsted Pihl  2003  0384AA  HILLERØD    25m  30.88 
73  Linnéa Högberg  1999  BI5899  KSLS    25m  30.20 
247  Helena-Maryse Hornig  2003    NEUKÖLLN    25m  30.12 
434  Karla Louise Balle  2001  0122AO  HELSINGØR    25m  29.14 
465  Mathilde Huberts  2000  0002AM  HELSINGØR    25m  29.61 
273  Anja Sperling  2002    NEUKÖLLN    25m  30.19 
444  Helena Højsted Eriksen  2000  0004AM  HELSINGØR    25m  30.74 
514  Fie Tönshoff  2002  0276AK  HELSINGØR    25m  31.17 

 
Heat 9 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
255  Eileen Medau  2002    NEUKÖLLN    25m  28.54 
510  Ingrid Eklundh Sørensen  1998  9898AH  HELSINGØR    25m  28.13 
262  Jeanine Roggenbuck  1996    NEUKÖLLN    25m  27.75 
74  Annie Lindström  1996  AJ3696  KSLS    25m  26.52 
248  Margarethe Hummel  1997    NEUKÖLLN    25m  27.30 
519  Mia Wennecke  1999  9924AD  HELSINGØR    25m  28.09 
360  Martha Vitus Tversted  2002  0202AE  SØLLERØD    25m  28.51 
336  Emma la Cour  1999  9932AQ  SØLLERØD    25m  28.55 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.18.22  Udskriftsdato  22 februar 2015 
Licens til Helsingør Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  12:31 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark