2020-02-20   02:33:05
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Kronborg Open Kort 2015

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Søndag

11_S
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
159  Lindborg Ida  1994  MKK  AB0494  25 m  59.07   
154  Schnabl Stinna  1999  HØRSHOLM  9934AN  25 m  1:06.89   
462  Houen Frederikke  1998  HELSINGØR  9824AI  25 m  1:07.57   
519  Wennecke Mia  1999  HELSINGØR  9924AD  25 m  1:08.66   
178  Palmund Liva  2002  ROSKILDE  0246AA  25 m  1:09.04   
123  Arentoft Frederikke  2000  HØRSHOLM  0052AS  25 m  1:09.86   
151  Runge Alba Cecilie  2000  HØRSHOLM  0086BC  25 m  1:11.75   
347  Modeweg-Hansen Sophie E.  1997  SØLLERØD  9722AO  25 m  1:11.78   
470  Laigaard Natascha  2002  HELSINGØR  0246AR  25 m  1:12.46   
10  80  Andersson Matilda  1999  ÄNGELHOLM  AH6699  25 m  1:12.70   
11  521  Aanestad Emilie  2000  HELSINGØR  0012AL  25 m  1:13.06   
12  75  Nilsson Hanna  1996  KSLS  AJ2696  25 m  1:13.30   
13  314  Pihl Anna Haugsted  2003  HILLERØD  0384AA  25 m  1:14.42   
14  87  Jensen Annie  1999  ÄNGELHOLM  AF2699  25 m  1:15.33   
15  307  Kjærsgaard Alberte  2001  HILLERØD  0102AA  25 m  1:15.83   
16  170  Kristensen Kaya Fjeldsted  2002  ROSKILDE  0232AJ  25 m  1:16.77   
17  131  Hoff Julie Frisch  2002  HØRSHOLM  0288AH  25 m  1:17.34   
18  71  Bengtsson Josefine  2000  KSLS  BA3800  25 m  1:17.58   
19  313  Pedersen Emilie Trolle  1999  HILLERØD  9972AV  25 m  1:17.64   
20  456  Hietala Amanda  2002  HELSINGØR  0204AK  25 m  1:18.22   
21  321  Weibel Matilde  2002  HILLERØD  0244AC  25 m  1:18.29   
22  233  Jespersen Victoria K.  2001  IHF  0184AN  25 m  1:18.59   
23  482  Mathiasen Anna Elisabeth  2000  HELSINGØR  0028AH  25 m  1:19.38   
24  505  Skov Freja A.  2000  HELSINGØR  0078AA  25 m  1:19.59   
25  444  Eriksen Helena Højsted  2000  HELSINGØR  0004AM  25 m  1:20.00   
26  317  Rasmusen Sofia Qvade  2001  HILLERØD  0138AH  25 m  1:20.24   
27  234  Kuri Mercedes Avina  1998  NEUKÖLLN    25 m  1:20.43   
28  448  Færch Sofie Villum  2002  HELSINGØR  0286AQ  50 m  1:22.00   
29  267  Schlichting Nina  2003  NEUKÖLLN    25 m  1:22.50   
30  338  Gjelstrup Sophie  2002  SØLLERØD  0244AQ  25 m  1:22.89   
31  179  Petersen Alberte Fie  2002  ROSKILDE  0224AH  25 m  1:25.52   
32  127  Fiedler Anna  2001  HØRSHOLM  0198AN  50 m  1:28.66   
33  282  Andersen Sille  2003  FR.SUND  0312AS  25 m  1:28.67   
34  379  Eriksen Anna Højerslev  2004  VEST  0484AD  25 m  1:29.68   
35  70  Andersson Ellinor  1998  KSLS  BM6298  25 m  1:30.32   
36  412  Mardov-Johansen Christine  2003  FR.SUND  0366AL  25 m  1:30.65   
37  494  Roed Frida  2001  HELSINGØR  0158AU  25 m  1:30.76   
38  261  Reetz Nadine  2004  NEUKÖLLN    25 m  1:30.78   
39  453  Hedager Mathilde  2004  HELSINGØR  0442AP  25 m  1:31.03   
40  148  Meyer Caroline  2002  HØRSHOLM  0238AE  25 m  1:31.54   
41  172  Larsen Silke  2003  ROSKILDE  0358AI  25 m  1:35.29   
42  272  Sonneck Lea  2004  NEUKÖLLN    25 m  1:35.65   
43  156  Slotved Sofie  2002  HØRSHOLM  0282AE  50 m  1:36.15   
44  158  Volden Victoria Husted  2003  HØRSHOLM  0312AU  25 m  1:38.15   
45  124  Britze Martha Hjuler  2004  HØRSHOLM  0488AC  25 m  1:38.15   
46  351  Nørskov Anna  2004  SØLLERØD  0414AO  25 m  1:39.79   
47  376  Devantier Anne-Sofie  2004  VEST  0406AG  25 m  1:40.64   
48  520  Westergaard Josefine  2004  HELSINGØR  0412AO  25 m  1:40.71   
49  143  Kaavé Camilla  2003  HØRSHOLM  0362AM  25 m  1:41.35   
50  377  Egenhardt Annika  2003  VEST  0348AM  25 m  1:41.72   
51  361  Weiner Carla Lyhne  2003  SØLLERØD  0318AU  25 m  1:41.92   
52  113  Østerbye Silja  2003  VÆRLØSE  0346AP  25 m  1:42.23   
53  346  Kulon Zofia  2001  SØLLERØD  0132BC  25 m  1:44.09   
54  503  Skjøth-Rasmussen Mathilde  2003  HELSINGØR  0352AD  25 m  1:44.52   
55  337  Drucker Pauline  2004  SØLLERØD  0474AG  25 m  1:44.53   
56  136  Jensen Caroline Salskov  2005  HØRSHOLM  0526AB  25 m  1:44.75   
57  340  Hansen Amalie Harplod  2001  SØLLERØD  0104BC  25 m  1:45.29   
58  483  Mathiasen Juliane Camille  2004  HELSINGØR  0406AJ  25 m  1:47.24   
59  174  Nelkop Julie  2004  ROSKILDE  0452AJ  25 m  1:47.37   
60  518  Weber Johanne  2005  HELSINGØR  0574AH  25 m  1:47.71   
61  372  Bennetzen Mathilde  2004  VEST  0428AN  25 m  1:49.38   
62  184  Autzen Mathilde Friis  2005  ALLERØD  0514AG  25 m  1:49.59   
63  383  Henriksen Signe  2004  VEST  0442AR  25 m  1:53.42   
64  227  Simmonds Katherine Louise  2005  BIRKERØD  0566AG  25 m  1:54.26   
65  194  Hindsgaul Laura  2005  ALLERØD  0566AF  25 m  2:01.57   
66  385  Jacobsen Ida  2005  VEST  0528AD  25 m  2:03.39   
67  209  Wanscher Asta Bundgaard  2006  ALLERØD  0668AA  25 m  2:08.72   
68  197  Lind-Christensen Laura  2006  ALLERØD  0636AC  25 m  2:12.20   
69  186  Boelt Agnete  2006  ALLERØD  0652AD  25 m  2:18.75   
70  370  Andersen Alberte K.  2006  VEST  0606AB  25 m  2:21.89   
71  384  Holm Kathrine  2005  VEST  0556AI  25 m  2:27.65   
72  404  Koch-Mathews Selina  2005  VEST  0508AI  25 m  2:40.39   
73  433  Andreassen Aia  2003  HELSINGØR  0392AW  25 m     
74  200  Mogensen Ida  2006  ALLERØD  0676AC  25 m     
75  391  Mathisen Karla Banke  2003  VEST  0344AU  25 m     
76  198  Ludvigsen Isabella  2005  ALLERØD    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.18.22  Udskriftsdato  21 februar 2015 
Licens til Helsingør Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark