2020-02-20   03:51:34
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Kronborg Open Kort 2015

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Søndag

17_S
Løb 17, 50m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
248  Hummel Margarethe  1997  NEUKÖLLN    25 m  29.50   
336  Cour Emma la  1999  SØLLERØD  9932AQ  25 m  29.95   
462  Houen Frederikke  1998  HELSINGØR  9824AI  25 m  30.48   
347  Modeweg-Hansen Sophie E.  1997  SØLLERØD  9722AO  25 m  30.85   
255  Medau Eileen  2002  NEUKÖLLN    25 m  31.07   
446  Feldmann Camilla  1999  HELSINGØR  9972AH  25 m  31.23   
247  Hornig Helena-Maryse  2003  NEUKÖLLN    25 m  31.59   
475  Lorenzen Caroline Høst  1999  HELSINGØR  9916AG  25 m  32.14   
87  Jensen Annie  1999  ÄNGELHOLM  AF2699  25 m  32.36   
10  278  Zech Inke  2000  NEUKÖLLN    25 m  32.46   
11  353  Pedersen Sif Bjørk  2000  SØLLERØD  0052AV  25 m  32.55   
12  521  Aanestad Emilie  2000  HELSINGØR  0012AL  25 m  33.04   
13  242  Gaugg Luisa  1999  NEUKÖLLN    25 m  33.05   
14  486  Nielsen Mathilde Menck  2002  HELSINGØR  0246AC  50 m  33.10   
15  307  Kjærsgaard Alberte  2001  HILLERØD  0102AA  25 m  33.24   
16  80  Andersson Matilda  1999  ÄNGELHOLM  AH6699  25 m  34.00   
17  482  Mathiasen Anna Elisabeth  2000  HELSINGØR  0028AH  25 m  34.40   
18  268  Schöder Liza  2003  NEUKÖLLN    25 m  34.61   
19  316  Rasmusen Clara Qvade  2001  HILLERØD  0148AH  25 m  34.82   
20  479  Lyngfeldt Regitze  2002  HELSINGØR  0286AC  25 m  34.89   
21  108  Tindbæk Katrine Høyer  1999  VÆRLØSE  9988AU  25 m  35.38   
22  178  Palmund Liva  2002  ROSKILDE  0246AA  25 m  35.46   
23  258  Opitz Melina  2002  NEUKÖLLN    25 m  35.47   
24  72  Engström Anna  1996  KSLS  BS3496  25 m  36.53   
25  470  Laigaard Natascha  2002  HELSINGØR  0246AR  50 m  36.59   
26  457  Hietala Linnea  2004  HELSINGØR  0442AE  25 m  36.84   
27  234  Kuri Mercedes Avina  1998  NEUKÖLLN    25 m  37.00   
28  296  Aaholst Johanne Baes  2004  HILLERØD  0454AE  25 m  39.02   
29  320  Uldall Frida  2003  HILLERØD  0364AJ  25 m  40.47   
30  157  Thimmer Astrid  2003  HØRSHOLM  0302AQ  50 m  41.73   
31  498  Schrøder Mathilde  2002  HELSINGØR  0204AP  25 m  41.76   
32  412  Mardov-Johansen Christine  2003  FR.SUND  0366AL  25 m  43.67   
33  502  Skjærbæk Signe  2000  HELSINGØR  0022BA  25 m  44.05   
34  496  Rouse Emma F.  2004  HELSINGØR  0412AJ  25 m  45.03   
35  508  Sylvander Pil  2003  HELSINGØR  0386AN  25 m  46.93   
36  319  Terkildsen Ida Zeiler  2004  HILLERØD  0494AD  25 m  47.03   
37  304  Gribsvad Josephine  2003  HILLERØD  0384AR  25 m  50.01   
38  227  Simmonds Katherine Louise  2005  BIRKERØD  0566AG  25 m  52.11   
39  226  Ryding Rosalie Viola  2005  BIRKERØD  0552AB  50 m  52.63   
40  113  Østerbye Silja  2003  VÆRLØSE  0346AP  25 m  53.44   
41  218  Haunsø Julie Kolind  2005  BIRKERØD  0568AG  25 m  53.59   
42  217  Clausen Sarah Holm  2004  BIRKERØD  0486AG  25 m  53.98   
43  223  Porsdal Catrine  2005  BIRKERØD  0536AA  25 m  57.64   
44  215  Amstrup Nikoline R.  2005  BIRKERØD  0594AE  25 m  1:06.45   
45  209  Wanscher Asta Bundgaard  2006  ALLERØD  0668AA  25 m  1:07.95   
46  200  Mogensen Ida  2006  ALLERØD  0676AC  25 m  1:12.03   
47  232  Mindested Caroline Bach  2005  ALLERØD  0592AF  25 m     
48  504  Skov Ellen A.  2003  HELSINGØR  0328AW  25 m     
49  228  Simmonds Sophie  2005  BIRKERØD  0526AG  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.18.22  Udskriftsdato  21 februar 2015 
Licens til Helsingør Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark